» »

katero termalno pasto?

katero termalno pasto?

eiht ::

se splaca kupiti in kako se jo pravilno uporabi?

rc-car ::

Ce hoces res najboljse, potem kupi Arctic siler II oz. III.
Namazes pa tko, da zelo na tanko s prstom razmazes po procu in hladilniku in potem das hladilnik na proc.. vsaj jest tko delam.. :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

eiht ::

in kolko se ti nato v povprecju zniza temperatura? ce seveda ves kolko si imel prej brez termalne paste

|SNap| ::

o tem je bilo pa pri slo-techu ze kar dosti povedanega. malo poglej med clenke in test. pa mas noter napisane use meritve temperatur pred in po nanosu, za vsako pasto posebej. vsekakor obvezno branje.

rc-car: v kerem filmu sem ze videl tvoj signature ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

tec ::

eiht: Ce imas lepo spolirano hladilno telo, ne potrebujes neke drage artic silver paste, dovolj je tista navadna srebrna za 500 sit, ki je tudi omenjena v testu past II.
Za nanos, se pa baje najbolje obnese, ce samo naredis en majhen kupcek na sredini procesorja in gor pritisnes telo. Pasta se lepo razporedi po celem procesorju.

|SNap|: Hackers :)

rc-car ::

Ja, seveda ne rabis najdrazje.. Tudi jaz imam eno srebrno.. zdi se mi, da je od titana, sam ne vem ker je stara in sem ovitek ze stran vrgu.. >:D
Drugace pa meni tist nacin, da das mal paste na sredo in pol kr gor hladilnik ne pase najbolj.. pri tem se lahko pojavijo zracni mehurcki vmes kar pa naj nebi bilo dobro.. Posebej je to kriticno, ce je pasta netekoca in trdna, kot moja.. :\
Jest lepo cist na tank namazem (na procu se vidijo skozi napisi in oznake na jedru >:D )

aja, jest tega podpisa nisem videl v filmu..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Spajky ::

Jest sem si poču AS-II pred par dnevi gor in mi je ruknlo par stopinj dol /skoraj 5!/ 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

royt ::

ja res, CS2 je zelo dobra. jo uporabljam na grafični in na procesorju.

lp
royt

tec ::

Spajky: Pa imas kaj spolirano hladilno telo ?

Spajky ::

Tec, imam spolirano vse živo; tudi glavo in čevlje.. :-)) .. se je svetlo ko luster... :-) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

tec ::

Mnjah....a potem pravis, da se splaca tolk denarja dat ? Ker ce se temp spusti za skoraj 5 stopinj, je to zlo velik. Kaksno hlajenje pa sploh uporabljas in za kater procesor ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

termalna pasta

Oddelek: Kaj kupiti
4410539 (9407) flipr
»

Procesor-hladilnik je lahko karkoli narobe ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342426 (2002) Urc
»

Razlike termalnih past v praksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201892 (1504) Vexto
»

Katero termalno pasto uporabljate?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282191 (1617) _Dejan_
»

Poliranje "shimov"

Oddelek: Pomoč in nasveti
142277 (2109) ali3n

Več podobnih tem