» »

Pokvarjen mp3.

Pokvarjen mp3.

Marc` ::

Upam, da sem zadel podforum. :)

Prosil bi za pomoč, in sicer imam en mp3 player, ki mi je nedavno odpovedal. Gre se za Creative muvo tx, pri katerem sem očitno imel smolo.
S fotrom sva ga pobližje pogledala in ugotovila, da so nekateri elementi malo pod usb priključkom na vezju razrahljani ali nekaj podobnega in sva ga razstavila in potem je on to zalotal. Izgledalo je, da je spet vse na svojem mestu ampak ne dela in dela. Uporabljal pa nisem prekomerne sile, 1x mi je padel iz 30cm na tla, ampak to bi moral preživet, očitno je bil že od prej načet.Zanima me, če se komu sanja kaj bi še lahko bilo? Prilagam slike, ki pa mogoče ne bodo zadostovale, ampak dvomim da lahko naredim bistveno boljše, mogoče malo.

Hvala in lep pozdrav.
Slika1
Slika2
Slika3
Slika4

billgates ::

Zakaj si to sam delu a nimaš več garancije al pa bi na servis nesel?

Azrael ::

Tam kjer je bilo lotano, bi bilo dobro pregledati, če ni počila katera od vezic na tiskanini. Če se vse skupaj razrahlja, premika in zvija so prekinitve teh drobnih vezic pogoste.

Če to ni poglej še pod lupo, če ni kje kakšen kratek stik,ki bi ga povzročila kakšna drobna kapljica spajke.
Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

NA spodnji sliki sem obkrožil nekaj sumljivih mest (ni nujno, da je sploh kaj narobe, lahko gre samo za odrgnjen lak):
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako testiram CrossFireX ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
121449 (1256) zupanman
»

Dejanska lestvica Super Pi 1M (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
15336445 (25574) pablic
»

okvir slik

Oddelek: Izdelava spletišč
201362 (1287) zoe
»

Slo-Tech NEST 06 slike

Oddelek: Slo-Tech
357977 (4226) Good Guy

pomoč z photoshopom

Oddelek: Zvok in slika
121078 (948) Stepni Volk

Več podobnih tem