» »

Printer printa zrcalno

Printer printa zrcalno

grofsi ::

Pozdravljeni,
Sej vem najverjetneje je samo neki za kliknit ma sm obupal. Problem se pojavi, ko želim printat iz prenosnika, ki je brezžično povezan z hišnim comp. Na hišnem je print normalen, v primeru printanja iz prenosnika pa je print zrcalne oblike. Ko sem prvič printal iz prenosnika je bil print normalen. Kasneje pa se je kot strela z jasnega pojavil v zrcalni obliki. S tem, da nisem spreminjal nič. Ko pogledam print preview v wordu je vse ok.
Printer je HP Deskjet 3840 povezan preko USBja z hišnim comp. na katerem je OS XP sp2. Prenosnik pa ima visto professional in je od Toshibe.
Hvala na kšnem predlogu in pomoči.

Na prenosniku sem že odstranil printer in ga ponovno dodal, sam je rezultat bil isti, zrcalni prinz, grrrrr.

jperc21 ::

Idi preko laptopa pod nastavitve od printerja.Najdi funkcije ( tam ko si izbereš ali bo ležeče, pokončno , še je ena funkcija zrcalno )

Mislim, da imaš to vklopljeno.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

grofsi ::

Ojla,
Imam izključeno. Opažam pa da se je problem zrcaljenja pojavil, ko sem si naštimal password - enkripcijo na brezžični povezavi med domačim rač. in prenosiniko. Sam???

bluefish ::

vklopi zrcalno printanje v nastavitvah, morda bo pomagalo :D .

grofsi ::

Probu pa ne dela :D

baron21 ::

Poglej, če imaš tip papirja nastavljen pravilno. Če imaš nastavljeno tiskanje za preslikavo na majice tiska zrcalno, da je preslikava pravilna.
baron21

Opkow ::

Ce me spomin ne vara, je pred leti nekdo omenjal podobne probleme tukaj na ST.

Probaj malo pobrskat po ST-ju preko googla z funkcijo site:slo-tech.com

grofsi ::

Hvala Killer, ma nič uporabnega najdu.
Sem pa pisal na HP bomo vidli. Ker če printer povežem z USB kablom s prenosnikom printa normalno. Tko da je neki po luftu k mu ne paše :D

Opkow ::

Pa imas to wireless router preko katerega sta povezana prenosnik in desktop masina?
Ce se ne motim je bilo v tisti debati pred leti problem v routerju samem. Sam ne me "jemat resno", ker je cisto mozno, da sirim krivo vero... :8)

grofsi ::

Zadevo sem rešil na preprost način, da sem odstranil driverje od printerja (na hišnem računalniku) jih ponovno namestil ter skonfiguriral domačo mrežo. Poizkusil printat in :D normalen print.
Sicer pa so mi iz HP odgovorili, da naj poizkusim resetirat ruter in ponovno ga skonfigurirat. Po njihovem naj bi bila napaka na ruterju.
No uglavnem zadeva sedaj dela. :D

WarpedGone ::

>> Po njihovem naj bi bila napaka na ruterju.

Tipični "statistični debugging". Najprej preveri to, s čimer majo uporabniki najpogosteje težave. Kljub temu, da je iz avijona očitno da router BK kakšna je vsebina paketkov, ki se pretakajo skozi njega.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik HP P2015

Oddelek: Strojna oprema
12621 (387) freesty
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981599 (13360) brez-imenko
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11018612 (17184) novuporabnik
»

Openoffice Calc in printanje

Oddelek: Programska oprema
61250 (927) ildo
»

Printanje v AdobeAcrobatReader 7

Oddelek: Programska oprema
152415 (2202) opeter

Več podobnih tem