» »

Openoffice Calc in printanje

Openoffice Calc in printanje

Loki ::

kako z njim printam "borderless"?
printer funkcijo podpira, excel tudi, OO ne (2.0)?
I left my wallet in El Segundo

Loki ::

kako nastavim papir (viden v predogledu npr.), da se printa borderless?
I left my wallet in El Segundo

gumby ::

izklopi glavo in nogo...
my brain hurts

Loki ::

je landscape dokument (lezec). problem je, ker en stolpec ne pade vec notri (v sirino torej).
excel lepo pokaze, kot bi moralo biti (ne vem, kako je bilo nastavljeno tam).

se drug problem:
zakaj mi OO vcasih (skoraj ob vsakem drugem printanju) javi, da ne more najti printerja?
printer je v winsih instaliran, prizgan, nek heavy duty pisarniski laser. pomaga, ce ponovno zazenem oo.
bigwhale daj povej kaj. ;(
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

kriko1 ::

Glede tiskalnika: poskusi prižgati tiskalnik preden greš v oo. Jaz sicer uporabljam cups - dela vedno.

A imaš kak podoben dokument z istim problemom in ga lahko kam uploadaš / lahko ga mogoče rekreiraš ali spremeniš če so podatki zaupne narave?

Loki ::

problem sem sicer ze ugotovil, je bil star par mesecev ze (od poletja), ne vem pa vec, kaj tocno sem naredil. je pa v excelu delalo brez kakrsnihkoli nastavitev, tako da ne vem vec. :\
glede printerja pa nsiem ugotovil nic. bil je na mrezi in itak vedno prizgan, ker se je uporabljal prakticno non-stop, error pa ni bil odvisen od tega, ce je bil takrat dejansko v uporabi.

topic sem dal tam sicer samo kot primer, nisem pricakoval, da se ga bo kdo spravil resiti sedaj. sem pa razocaran nad bigwhalom, ki je tak zagovornik oss in ostalimi linux friendi.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

ildo ::

Si bom kar sposodil temo...

Imam problem s printanjem v Calcu (Open Office 2.1), vendar samo z enim dokumentom.
Sprintam lahko le en list (od 23-ih). Če dam printat katerikoli drug list - se pojavi ikonca od printerja in takoj tudi izgine - in nič se ne sprinta.

Tudi v "Print preview" vidim samo ta list, vseeno koliko jih označim oz. kateri je aktiven.

Poizkusil sem tudi skopirati vse liste v nov dokument - problem ostane.
Zaenkrat printam z opcijo "Print selection" - ampak to ni ravno rešitev, ker v drugih dokumentih tega problema ni...

Kaj moram nastaviti / spremeniti?

Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697141888 (684) easyrider3
»

problem s tiskalnikom samsung scx-4521f

Oddelek: Strojna oprema
82256 (161) zvonko
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037134 (20848) gazer
»

c# tiho tiskanje slik.

Oddelek: Programiranje
101834 (1505) OmegaM
»

Nov članek: Polnjenje Canon CLI-8x kartuš

Oddelek: Novice / Nova vsebina
405014 (3648) TESKAn

Več podobnih tem