» »

Mačke

Mačke

kriko1 ::

Poletje, vročina - spi se samo ob odprtem oknu.... če je mir.
Problem je ker se mačke gonijo okoli hiš in kot veste se grozno oglašajo. Zanima me če ima kdo kake dobre ideje, rešitev v tej smeri - poleg odstrela.

sid911 ::

baje pomaga če območje potreseš z mletim poprom.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Jst ::

Samo kaj, ko se pa to sliši na 200 metrov. Veš koliko popra bi za to porabil??
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

MeGreat ::

Jaz ti priporočam univerzalno rešitev

kriko1 ::

@jst: Ogromno. Za sedaj vstanem (ob 3h) grem ven ter vržem kamen, samo spet ko se uležeš so tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

roli ::

Če dobiš tako idejo raje to univerzalno rešitev nameri vase.

Saj so včasih malo tečne ampak daj jih na ignore listo pa bo.Tudi z dretjem se,da spat.
http://www.r00li.com

kriko1 ::

rolihandrej, lahko se prilagodim na katerokoli oglašanje in ga ignoriram, samo mačje ne - sliši se nekako kot da bi nek otrok jokal. Pa še poletje je - težje se spi pa si še dodatno občutljiv na take stvari.

KandazaR ::

Če ne bo druge pa klimo kupt pa ornk okno.

MeGreat ::

Ah, daj daj, to je res stvar ki deluje..
Drugače pa lahko investiraš v bolje izolirano okno+dobro zvočno izolacijo hiše..

DimmniBurek ::

kupi staro, pokvarjeno meso in ga daj nekam dlje. Jebeš fuk, če je hrana bojo šle tja...
No alpa ne:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

MeGreat ::

Ne priporočam, mački to vse razvlečejo, da potem povsod smrdi

AndrejS ::

Nabavi psa :D

BluPhenix ::

Proti mačkam pomagajo agrumi. Ko ješ pomaranče jih meči v krogu okoli bajte, pa se ne bodo približale.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

misso ::

Jest sem imel to nesrečo da so se lih mački gonili direkno pod mojim okno. Bilo je za popizdit. Pol smo pa še pri nas doma mačka zamenjali, prej smo imeli mačko potem pa mačka. Pa se je vse poleglo. Tako malo poglej okol po sosedih ker imajoačko :8) .

bozjak ::

ja ps bi rešu zadevo, sam pazi da se ti pol psi ne bojo začel gont okol bajte ;)

LP
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

MeGreat ::

agrumi ne pomagajo najboljše, nam je maček vrata praskal, smo dali olupke limon+poškropili z limoninim sokom, pa je blo vredu za 2-3 ure, potem pa spet znova :)

kriko1 ::

Torej še najboljša je "univerzalna" rešitev :).

jperc21 ::

Psa nabavi ali pa vata v ušesa.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Ejsi_Disi ::

Ali pa jim seks zrihtej (mačkom namreč), da se ne bojo več gonili.
Rock n' roll ain't noise pollution!

iNooby ::

al pa jim zrihtaj fuk kot so rekli, naprimer catwhore al pa nekaj takega :))
Haters gonna hate...

Poldy ::

"univerzalna" rešitev ni dobra, ker mačku skoraj nič ne bo, vseeno pa bo imel svinec pod kožo - sosedje bodo to opazili in bo cel hudič.

Frača je boljša, pa uporabljaj za strelivo kakšne oreščke, da ne bo škoda prevelika.

KandazaR ::

Ali pa airsoft puško, ki uporablja plastične "krogljice".

TekO ::

Vato/zamaške ali pač nekaj v ušesa, ne slišiš jih, pa še okno maš lohk odprto.
Ideas are bulletproof.

V-i-p ::

Ti bom jaz povedal, kako sem to rešil, ko sem pred leti imel podoben problem. Šel sem v Samsonite štacuno in si nabavil one očale za spanje, ki so iz blaga in zraven dobiš takšna penasta čepka za ušesa, jih stisneš, nabiješ v uho, daš tista očala čez da zadrži in ko se bosta čepka lepo napihnila nazaj in pokrila tvoje občutljive uhlje, ti garantiram, da boš poslušal le še svoje dihanje :) Malo v hecu napisano, ampak resnično... Stane pa okoli 10 €.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

kriko1 ::

Tejle čepki so za enkratno uporabo kot tisti za v glasnih območjih ali so kaki special?

roba87 ::

Samo problem je da potem budilke ne slišiš ali? hehe.Mačke so satan.Pomoje bo najbolje da okno zapreš.

kriko1 ::

Hm, če okno zaprem se bo začel meltdown v sobi. Računalnik pa poletje...
V-I-P - kje je tale trgovina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

bond007 ::

Samo problem je da potem budilke ne slišiš ali?


Mobitel naštimaš na vibro in ga pritrdiš na glavo>:D

V-i-p ::

Hja, tako bom rekel, jaz to uporabljam sedaj že kar nekaj časa, tudi zato, ker imava z mojo včasih čisto kontra službi in ko bi jaz spal, ona rogovili in skače po bajti, tole pa prav fajn pride, ker nič ne vidiš in nič ne slišiš (torej, ti kar rogovili in prižigaj luči :D). Je pa res, ne slišiš mačk, ne slišiš budilke >:D. Čeprav lahko tudi tako narediš, da si daš čepe v uho, pa si ne daš tisti trak čez ušesa, da ti drži čepke, ampak nad ali pod ušesa in recimo mirno zaspiš, ponoči ko se pa premetavaš, ti pa itak ven zlezejo, pa boš zjutraj spet slišal budilko. Jst sem obe varijanti že probal pa obe delata :) kriko1: štacuna je pa drugače v BTCju, točno v CityParku.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kocba ::

Dolgorocni problem tega zna bit, da imas neprestano nekaj v usesih, kar lahko privede do vnetja, maslo se ti ne nabira vec.
Pa se pol si bolj obcutljiv na razne sume, ko ne uporabljas vec. Cepki so samo za kratko casovno obdobje.

Keyser Soze ::

Tako ali tako je preveč mačk v okolici. Verjetno še brez lastnika ker kar tako šetajo okoli in širijo svinjarijo. Predlagam ulov vseh, odvoz v zavetišče in nato.... RIP!

Je** ga. Če so ljudje tako neodgovorni, da puščajo živali da se prosto množijo na prostem, naj bodo odgovorni pa za njihove muke preden odidejo s tega sveta. Tako je. Ne pa da ta golazen dela probleme. Tisti, ki želi imeti mačko, naj jo ima doma. Sosed si bo pa že svojo nabavil če jo bo želel. Pomoje je ni prosil za posojo.

P.S.: In potem se najdejo pismejkerji, ki bi najrajši videli, da človek zapravi celo premoženje in se prilagaja nemogočim situacijam zaradi ene golazni.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

grex ::

Še ene rešitev je, ki ni bila omenjena.
Kupiš mačjo meto in jo potrosiš tam, kamor hočeš, da mačke grejo (=stran od tvojega okna).
Verjetno bodo sicer "univerzalno" rešitev uporabili sosedje proti tebi, ampak problem bo vsaj začasno rešen.:D

mikena ::

A midva slučajno v isti okolici živiva? :D Ker pr men je čist ista situacija.

kriko1 ::

Dobil čepe, sedaj je ok (malo čudno od začetka). Naj se zdaj j***** kolikor hočejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čepki za ušesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9417387 (5734) AndyS
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12440310 (13669) krepki
»

Sosedova mačka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112788 (9438) msjr
»

Čepki za uho

Oddelek: Loža
155670 (5138) SkIDiver
»

Čriček me bo spravil ob živce

Oddelek: Loža
415825 (4714) Blum

Več podobnih tem