» »

Čriček me bo spravil ob živce

Čriček me bo spravil ob živce

pacman ::

Če kdo slučajno ve kako se znebiti nadležnega črička, ki mi vsako noč pridno prepeva pod oknom naj prosim pomaga!

Čimprej...SOS...SOS...SOS...

MadMax ::

Petarde?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

SodVina ::

Nima smisla. Cimprej se preseli v puscavo.:( :D

BigWhale ::

Earplugs...

pacman ::

Hahaha petarde, pol bi verjetno sosedi začeli težit po tem forumu kako se znebit nadležnega soseda, ki meče petarde ob treh ponoči.

Earplugs...


Ne pomaga sem že poizkusil tiste ki so mi ostali iz naborniških dni...

Škoda da ni kakega strupa ali kaj podobnega :\

SodVina ::

ja, pa imas problem iz enim samim crickom al jih je to cela familija? Enega bi se verjetno dalo nasilno izselit.... Drugace bo pa itak kmal jesen pa zima, pa bos imel ljubi mir, no vsaj pred cricki.:D

VidKo ::

Bodi srečen, da živiš v naravi kjer črički še pojejo.

Sicer bo pa itak kmalu konec poletja in tudi čriček bo utihnil,

Lp, VidKo

Microsoft ::

Ma ja, pismo. A potem bos tud strelal za ptici, ki civkajo zuni na drevesu, ker ne mores u meru kosila pojest? Al pa da vrzes neki pesticidov v radiju 1km, ker te je en komar piknu in ti zdej mankja pol noge?

Jst se takih nevsecnosti izognem, da grem spat proti jutru, skupaj z ciricki in komarji. :)))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

dr.J ::

> Če kdo slučajno ve kako se znebiti nadležnega črička

Ja zakaj ga pa poslušaš?

Naš sosed ima enega petelina, ki se "vklopi" okoli pol petih. In kikirika do onemoglosti, da gre včasih še lastniku na živce. Pa slučajno vprašamo enega drugega soseda, če tudi njega petelin moti. Prej tip sploh ni vedel zanj, zdaj pa ne more spati, ker čisto podzavestno posluša, kdaj se bo nadloga oglasila.

Jaz lahko mirno spim kljub kikirikanju. 8-)

Keyser Soze ::

Uf, črički so prav blagodejni, ker lepo enakomerno pa skoz natolcavajo tiste svoje.

Hudo bo ko boš od petih zjutraj dobil kakšnega ptiča na streho. In se bo začel dret na ves glas, ter ti krasti zadnjo uro spanja, ki ga imaš na voljo.

Al pa petelin. Uf, to je šele kriza. To pa je živceparajoče dretje. In to vedno tam ob pol peti zjutraj. Da se zbudiš malo pred tem ali pa med budnico, ne zaspiš več nazaj.

KGB ::

Izoliraj si bajto-oz preprosteje- zapri okno:D :D ( domnevam da ga maš odprdga)
pa bo mir|O
RUSKA MAFIJA

bobby ::

a veš kaj smo mi včas delal?

vzel slamco pa iskal čričkove lukne in jih bezal ven. si bezal ene 2 minuti pa je prlezu ven pa si ga drugam prestavu. simpl :D

ne vem sicer, kako bodo sosedje gledal k te bodo vidl se valat na tleh pred bajto (no to bi še šlo) če bi blo pa pred blokom bi pa zihr mislili da si usekan :D :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

pacman ::

Moram vas vse pohvalit za odgovore ki so odlični. :D Namreč tako se nisem nasmejal že zelo dolgo in danes ko bo čriček začel peti svojo serenado bom pomislil na vaše odgovore, ki me bodo spravili v dobro voljo in bom zaspal z nasmehom na obrazu...

Hočem povedati to, da ste mi resnično pomagali pa četudi pri pisanju postov na to ( morda ) sploh niste računali :)
Vi ste zakon in ta forum je najboljši, saj tukaj se najde rešitev za vsak problem. 8-)

Najlepše hvala

Lp

ABX ::

Jaz imam probleme z fazani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Slowenc ::

Najhuje je ko se začnejo dret vrane in srake. To ni pretje ampak dobesedno dretje. Deset metrov od moje sobe se začnejo dret ena na drugo ob šestih zjutraj. Pol pa kakšnega mačka najdem, imamo šest komadov, pa ga na streho postavim, pol je pa mir in lahko naprej spim.

Ima kdo probleme z žabami? To je tut zelo nadležna stvar.

Se pa s časom vsega navadiš, ves hrup ki te obdaja enostavno ignoriraš. to najbolj vedo tisti, ki živijo ob železnici ali pa zraven cerkve.
Skiny gate.

SkIDiver ::

Čaz mačke, ki se gonjo ga ni!

cryptozaver ::

Jest sem mel cel zivlene probleme z razlicnimi bolj ali manj glasnimi bitji. Najprej fotr - smrcal je tko da je blo za znort. Potem petelini, zvonovi, krave, traktorji...

No sedaj je prisla pa resitev - dobil sem prvega sina in me zbudi le se on. Preglasil je namrec vse do sedaj mozne varijante in to posteno preglasil!!! 8-O

Torej resitev se ponuja kar sama: sex brez zascite in rezultat bo kmalu slisen!!!

Kaj bi dal zdele za enega cricka ... kje to zivis, sem mojster za lovit cricke. V 10 sekundah je v kozarcu in potem na mojem vrtu :))

sverde21 ::

primte se za stol da ne padete dol zrd smeha :P k posti so čedalje bolj smešni :)

Moj str ate kako golazn z zemle pregaja na nasledn način: iz garaže zapele svojga na predpražnikih postavlnjenega oldtimerja (motor) ga rine do dotičnega mesta natekne na auspuh eno plastenko z odrezanim ndom in tam k je zamešek je cev, zakurbla svoje gare, cev da v lukno pol pa gasa do konca d smrdi:)) >:D je zadnič enga krta preganju se je kadil po celi relaciji tunelov k jih je meu pa najbolj pa tm k so krtine ble :D :D :D :D :D

pacman ::

haha, dobri ste :D :D :D

Pa sem mislu da mam jaz probleme. Tista z otrokom je še posebej huda...
un star ata more bit prava legenda :D

Črička pa dans ni nič slišat, zgleda da ga zebe al si je pa najdu čričbejbo 8-O . Sam pol da se nebo hudič razmnožil in pol cela čričfamilija pod mojim oknom...aaaaaaaaa

:D

Sunna ::

ma meni je tudi tole z vranami huj, kot ko se mački gonijo. Ene dvakrat sem šel po cev za zalivanje in jezno škropil drevo in vrana odleti ampak se samo prestavi 30 metrov stran kamor pa ne nese več. aja pa našega mačka se sploh ne boji (sej kakšne ogromne pa so ene) , npr. maček napol spi na strehi zraven moje sobe, vrana pa se zraven dere ko usekana in hodi okrog njega :\ . škoda da nisem slikal ...

Gandalfar ::

pa macek nic ne trza?

Neon Dei ::

Jaz se tukaj jočem od smeha ... (in sploh ne slišim črička, ki tudi meni pošteno napeka. mogoče bi se ga znebil s kakimi srce in uho parajočimi ter pro-glavobolno visokimi toni... KONTRA MU DAJ! :))

:))
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

pacman ::

Jaz se tukaj jočem od smeha ... (in sploh ne slišim črička, ki tudi meni pošteno napeka. mogoče bi se ga znebil s kakimi srce in uho parajočimi ter pro-glavobolno visokimi toni... KONTRA MU DAJ! :))


Točno, super ideja bom probal z Britney Spears če pa nebo šlo pa s kakimi Blue :D ...ga že vidim kako beži ves objokan...Bo vidu da se z mano ni za špilat haha :D

SodVina ::

napisi oglas: Prodam cricka. Mozen osebni prevzem.

Pri nasih sosedih imajo pa neke Pirgle (Tako nekako fazanom podobni ptici, 2 komada). Ene 100 metrov stran imajo zaprta za metersko ograjo, pa uideta in prideta direktno pred moje okno pa nabijata, dokler jih ne odzenem. Pa je se ena hisa vmes, pa vseeno prideta direktno k meni. Zgleda da vesta, koga se da zajebavat.;(

Sunna ::

Gandalfar: nič kaj konkretno. tu pa tam se prevali iz ene strani na drugo ali pa zamjavka. Vrano pusti pa čisto pri miru čeprav je zelo blizu. Pa to ni nek (preveč) pomehkužen maček, velikokrat kaj prinese (manjši ptič, miš ipd..) ampak z vrano (sej ne vem če je ista) pa nima nobenih problemov.

Tear_DR0P ::

Mogoče sta pa vrana pa mačka frendice, pa pride vrana mal na čvek. Sej veš čveke raztrosit naokol.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

VidKo ::

Edino kar mene moti je prekleta cerkev in zvonenje.

Zvonijo ob nemogocih urah in neznaaaansko dolgo.

Na zalost imam pogled skozi okno tocno na cerkev. Dokaz:


Med osamosvojitveno vojno je JLA s tankovsko granato raztrelila zvonik. Vcasih me prime, da bi ga tudi jaz. >:D

St@jler ::

ja jst mam tud probleme s temi srakami pa vranami. k se ta reč začne dret zjutri...jao. Pa isto mačka ne j*** pet posto...pa še lih drevo mam pred balkonom tko da je koma ;(( Poj je pa še najboljš fora..na tem drevesu ma grlica gnezd in poj začne tud ona nažigat pa še froci....:'(

link_up ::

lol :D a take stvari vas motjo? Hehe...znanstvenik bi vam preprosto rekel, da na zemlji mrgoli zivljenja (torej vlada kaos, do neke tocke seveda) :D mah...glup repsonse.

Slowenc ::

Te vrane so že tolk domače postale, da se še človeka ne ustrašijo. Tut namnožile so se že v velikem številu, da delajo samo škodo po poljih. Ampak kogar ne zbudijo vrane in srake, ga ne zbudi noben hrup. Tut če bi s topom zraven strelu bi spal kot v komi. Blagor takim.
Zakaj neki se pa nekateri mački nočejo ukvarjat z vranami pa ni čisto nič čudnega. Vrana je velika kot kura in ima ostre kremplje in močan kljun. Tudi mačka boli če ga nekaj takega useka po glavi. Zato se rajši umakne. Sam dej to dopovej našim mačkom. En bolj utrgan kot drugi. Če nardi že celo štalo, če čebelo zagleda.

Črički so pa rano tako smotani kot kobilce. Sem bil letos na Hvaru, kjer je blo kobil kot dreka. In te kur*e se derejo non stop, saj se tako baje hladijo. Kar dobra rešitev morajo biti Earplugs. Še bolš pa kar une slušalke k jih majo na gradbiščih.
Skiny gate.

VidKo ::

Slowenc!

Da nisi slučajno zamenjal škržatov s kobilicami :D


Lp, VidKo

Slowenc ::

Ja čist možno.:8) Je pa čist podoben kobilci.
Skiny gate.

zlabo ::

Am glede vran bi dal jaz en uporaben predlog, ki zahteva malo mirno roke>:D

Oh že vidm kako se bojo zdej na forumu začel pizd*t zaščitniki VSEH živali na planetu:8)

P.S: drugač pa, ni boljšga od črička ponoč. Resno, mene uspava, ker itak skos eno in isto nabija. Tud na morju, najlepš je ponoč slišat kakšno kobilco (ne cel roj, da se razumemo sevede:P ). Vsaj veš da si na morju...

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

madmitch ::

TAkoj zamenjam ves milozvočen hrup, ki vam krati spanle za neprestan hrup Celovške ceste v ljubljani. Kaj bi jaz dal, da bi slišal črička. Menda bi ga preslišal, če bi mi sedel na nosu. Tako, da kar lepo uživajte.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

BigWhale ::

Jaz sem vcasih stanoval nasproti gospodarca na dunajski, plocnik cca 3 metre stran od mene (visinske razlike). Noces tam zivet :P

MarushY ::

Al pa zraven urgence & poliklinike... Ampak se navadis :)

madmitch ::

Ma drek se navadiš. Ko ti pade motorist mimo, ki še pospešuje s križišča, za njim še četica malokurčnikov, ki so prepričani, da jim s hitrostjo, pospeškom in hrupom raste, ti ne pomaga nič. Samo upaš lahko, da bo ubil samo sebe. Potem so tu še vsi policaji, rešilci, gasilci, garda, ki so prepričani, da jih morajo iti reševati ob dveh zjutraj s sireno.

Zamenjam za stalno fukotožnega črička in vse ostale glasne živali.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Gandalfar ::

mah ... kle so poleti vrabci ponavad dost tecni, ko zacnejo civkat ravno takrat, ko se spravljam spat (4am..)

huelz ::

Cricke bi jez osebno definitivno postrelu...>:D
Ker kle nimam sam enga cricka... Majo zgleda kr koncert, tko da se ti ze mesa...
Plus ne pomaga kej dost cerkev zravn bajte ;((
Uglavnm, bedarija.

In ja, rajs mam mestni hrup, pa civljenje gum ob treh ponoc, pa pol polcijske sirene itd itd.
Ker zame osebno je najhujs bit u enih rovtah...
Najrajs bi su nazaj u stolpnco pa bi meu mir... Oz. bi soseda spet po radjatorjih zbijala, ker bi prenaglas muzko poslusov :D

Se prtozujete da nimate svezga zraka u mestu... Kle odprem okno, pa namest frisnga podezelskega zraka dobim prelestne vonjave iz sosedovga hleva!!!;(

Jeba, totalna.

Resitev? Je ni.. Nazalost. Edin ce bi hermeticno zapru sobo in jo se zvocno izolirov... Plus posebej klima oz dovajanje kisika :D
Bunker :))

Dr_M ::

jest sm meu pa neki casa probleme z lisicami, volkovi in jeleni...
pol sm su pa nazaj domov :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SkIDiver ::

No mene jezijo sm mački in mačke, ki se gonjo. Ampak od kar nimamo več mačke je blažen mir pr bajt. Je pa zato bol živahno ko se eden od obeh psov oglas. Mlajši je živ vrag za čuvat. Ne prideš niti koraka na dvorišče, ko že prleti izza vogala. Da pa začne en sosedov ps lajat pol si pa dobr za ene pol ure. Pa ko se že poleže pa se spet en spomne, da mjhnu bi blu pa le še dobr polajat. Ajde hudič začne spet vsa garda v ulci krevsat za dobre pol ure. Sam se jih navadš pa te niti ne motjo. Moteče mi je sam ko bi rad zaspal.

Čričke pa obožujem. Pod mojim oknom kadar sploh so majo tako nežno melodijo, da me sam zmanka:D

Sem se spomnu. pacman pod oknom moje sestrične se je najdu en čriček pa začel brundat. Bil je dokaj vztrajen. Kr ene par noči drugo za drugo. In je sestrična najdla kje je in zraven luknje zapičla v zemljo leseno tablico z napisom "Tu stanuje gospod ČRIČEK". Naslednji večer se je pa odselu neznano kam. Bi blo za probat:D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Blum ::

uf, naš maček pa lovi, pomori vse vrane v naselju :) tak da nimam nič problemov... edin črički, ja, to mi je pa en posodu karabit pa smo jih mal "sflaširali" :> hehe

cifra mojga mačka če česte dam, pa ga vprašte par nasvetov :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pustiti naravo sebi?

Oddelek: Loža
364287 (2841) BlackMaX
»

Vedno več vran?

Oddelek: Loža
355064 (3570) DOOM_er
»

Cviljenje Sov

Oddelek: Loža
193845 (3405) cholt45
»

Ljubitelji GOLOBOV, vaše ideje so dobrodošle (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012384 (11187) Nitro Tech
»

Par vprasanj

Oddelek: Loža
442304 (1446) iggy

Več podobnih tem