» »

Čepki za uho

Čepki za uho

Mediator ::

Sem v študentskem domu in imam cimra, ki grozno smrči..Drugače nimam proti njemu nič, ampak zvečer ko se spravima je hujš ko bi bil na motocrosu>:D A obstajajo kakšni čepki, ki bi zadevo oblažili? Upam da ne bom izpadel bedak, ampak, a je pametno imeti te čepe v slušnem kanalu? Ali lahko pride do kakšnih okvar sluha, glede na to da zrak ne more čez čepek..vem da jih veliko ljudi nosi pri raznih opravilih, ampak nikoli ni odveč vprašati..

DJ Hamster ::

če mene kaj grooozno moti si dam vato v ušesa... zmočeno v prijetno topli vodi, se razume:D
--( Connection reset by peer )--

mkonci ::

Seveda obstajajo, jst jih včas uporabim, ko cimer igra kitaro (igra obupno).
Kupiš jih lahko v Conradu, imajo jih verjetno še kje, če ne veš kako izgledajo (so rumene barve taki tulčki dolgi pribljižno 1,5 - 2 cm) Aja cena, 5 parov je okol 1k SIT. (1 par lahko uporabljaš kr dolgo, sam ne ga oprat v pralnem stroju, ker se pol ne da več skupi zvit :D )

Uporabljam jih tudi, če imam prižgan računalnik čez noč, ker me hudo moti brnenje ventilatorjev. Za ventilatorje pomaga 100% nič ne slišiš.
Glede kitare, pa vseeno pride kak zvok skozi, sam še zmeri bolš kot brez.

m_a_t ::

pa v lekarni jih lahko tudi kupis

Goldee ::

Medaiator lol. Js mam prav isto situacijo. Cimr tko grozno smrci, da ne mores verjet. Ce pa pride domou mal pod dozo, potem je pa se 2x hujse. Nabavil sem si cepke in jih tud uporabljam, tko da nic bat, je varno. Usaj naspis se normalno.

P.s - je pa kriza s takim cimrom a? In shit je tud to, ker on sploh ni kriv! Sm pa ze razmisljal o tem, da bi mu castil operacijo... >:D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

baron21 ::

Živijo! Preizkušeno najboljši čepki so od Husqvarne, dobiš jih tam kjer prodajajo motorne žage, cena 70 sit za kos. V Merkurju jih tudi imajo, vendar so slabši, od drugega proizvajalca, cena okoli 300 sit. Lepo spanje!
baron21

lymph ::

So pa neprijetni (čepki namreč), vsaj zame.
"Belief is immune to counter example."

borchi ::

ja, enako. ne slišiš zunanjih šumov, slišiš pa svojo bučo! požreš slino in je kot da bi se podrla gora. se popraskaš po buči...

js jih nisem mogel met več kot pa par sekund v uhah.
l'jga

mkonci ::

Jah navadet se moraš nanje, jst na začetku tudi nisem mogel ravno dolgo z njimi. Zdaj pa ni problema, celo nočko. :D

Ap4c3r ::

Čepki za ušesa so res kul ko se jih navadiš. Pazi da jih ne boš kupu iz voska, ker so v pi**i. Jst jih kupim v lekarni maš 4 al 5 parov za 600 sit. Spiš ku top
Jagermeister

Mediator ::

Js sm zdaj dobil takšne rumene, ki pa nekak vn padajo..a so tisti iz lekarne kaj bolsi?

mkonci ::

Rumene, take mam jst, a to so tisti preden si jih daš v uho jih moreš s prsti povalat. Ti čepki, jih moreš zatlačt cele v uho, tko da skor nč vn ne gledajo, ko se napihnejo nazaj, ni šanš da ti pade ven. Se mi je že naredil, da sem jih tako globok porinu, da sem jih komi ve dubu:D , sam slišiš pa nič, ZAKON!

SkIDiver ::

Jz sem mel tud cimra, ki je žagal. Ampak jz sem spal, ko top:D

Obrnem se na trebuh, levo nogo in roko skrčim in ne rabim 2 minute pa me ni več med budnimi pa je zarad mene lahko nekdo štema zraven. Ko se jz odločm, da bom spal potem spim:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

para! ::

Hehe, skidiver, tole z ležanjem na trebuhu in skrčeno nogo je čista resnica...ni ga boljšega položaja za spat :)

lp
Death before dishonor!

Roadkill ::

Ko sva bla s frendom v isti sobi v Londonu sva imela podoben problem, a s to rezliko, da sva oba smrčala.
Tako sva uzakonila "Pravico bulerja", ki je govorila o tem, da ima vsak dan en od naju pravico da prvi zaspi.

Če je najprej zaspal tisti, ki ni bil na vrsti, si vanj lahko vrgel buler, ki si ga imel zraven postelje ravno v ta namen.

Works every time. :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

SkIDiver ::

para! v mojem primeru leva noga in obvezno levica pod povšter. Zaspim, ko da bi me trešču z macolo po glavi:D
Zvonenje GSM, če me kdo kliče me niti pod razno ne zbudi. Samo budilka na GSM-u me dvigne od elektronike:D

Roadkill:D, ko sem prišel v študenta in nisem bil vajen postelje in lege me je v začetku motilo cimrovo smrčanje dokler nisem zaspal. Sem uvedu pravilo povštra brez vednosti cimra:D Dvakrat sem ga med spanjem zadovoljivo usekal s povštrom pol je bil pa vedno mir:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čepki za ušesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9417609 (5956) AndyS
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12440482 (13841) krepki
»

Spanje pri odprtem oknu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510233 (8859) Jst
»

Smrcanje

Oddelek: Loža
223507 (2854) cryptozaver
»

zamaški za ušesa

Oddelek: Loža
274461 (3867) BigWhale

Več podobnih tem