» »

I-SURF USB Gonilniki za Xp-je

I-SURF USB Gonilniki za Xp-je

aston ::

Na Siemensovi strani so na voljo novi gonilniki za ta modem!! Verzija 2.2!! KONČNO!!!

msmiha ::

To bi lahko poslal kot novco:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

aston ::

A je že kdo probu gonilnike? Al sem jaz neumen al pa še vedno neki ni v redu s tem! Nej kdo proba, pa poročite!!

Thanatos ::

jaz sem sprobal in stvar dela kot nora, še prenos se mi je povečal do 7,5-6KB/s na eni liniji. Prej sem na 98 mel največ 7,0-1KB/s.

aston ::

Ja men pa ne dela! Kako si pa driverje gor dal?? Si updatov stare al si une odstranu pa pol nove gor dal?? Meni nikakor noče delat! Zazna mi napravo pol mu pokažem pot do driverjev, jih naloži in ko dam finish mi spet zazna modem kot da driverjev nisem dal gor!! HELP! Upam da veš o čem govorim!

Thanatos ::

vse kar je od I surfa sem dol vrgu (uključno z utilitis) in ga potegnil ven, nato reštartu windowse, ga ušteku in pokazu pot do novih driverjev.

Blizz ::

a bi dal lahko kdo direkten link do driverjev. jest jih ne najdem. pliz

Thanatos ::

aston ::

Meni tud zdej vse dela!! Sem pa mogu iz registra se neki od starih driverjev odstrant! Zdej pa ful dobr dela!! Ful vesel!!:D

KuhaR ::

Stran ne obstaja več;(( A jih je še kdo najdu.

Thanatos ::

no kle maš stran z linkom

aston ::

Še eno vprašanje mam za vse tiste k mate ta modem! A vam dela ACPI v kerih koli windowsih?? Stand-by pa hibernate! Meni napiše da prehod v mirovanje ni mogoč ker mu to onemogoča neka naprave ali gonilnik! Neki takega!:)

Thanatos ::

v XPjih mi dela OK, takisto mi je delalo v redu pri 98ki

aston ::

A pol morem kej v biosu spremenit?? Tam mam opcijo APM enable/disable! Kaksne nastavitve mas ti v biosu?? Dej pomagej! HVALA!

Thanatos ::

jaz imam vse disablan v Biosu glede mirovanja tako da to jaz štimam v Windowsih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil Vodafone- modem Huawei E220 from 3.6Mbps to 7.2Mbps firmware update (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6116535 (9000) alespot
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458572 (5021) d4rko
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190295487 (23144) Skrat
»

Proklet modem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161681 (1480) su37
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301422 (1113) Lith

Več podobnih tem