» »

HIV-Aids doku.

HIV-Aids doku.

ivanuscha ::

Zelo zanimiv dokumentarec, me zanimajo vaši komentarji. Nanizajo zelo dobra dejstva po mojem mnenju. Komentirajo naj samo tisti, ki so pogledali od začetka do konca. Klik

hamax ::

teorije zarote so zadnje case ocitno zelo popularne. prepopularne!

Samuel ::

sam fora je v term, da je ta teorija zarote stara 10 let.

grex ::

In da ljudje s prihodom novih zdravil, ki BTW napadajo delovanje HIV-a, ne umirajo več (oz. veliko veliko veliko manj).

In da se še ljudje vedno v enaki (večji?) meri drogirajo, so v Afriki še vedno lačni in da je promiskuitete kvečjemu več kot manj.

_marko ::

Ooo shit!!! ;((

Prvih par minut sem pregledal, pa tolk da ti ne rata slabo od idiotizma.

Glede na to, da poznam mehanizme virusa HIV do potankosti lahko rečem, da se izgobijate tega neumnega videa.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

grex ::

V bistvu je ta dokumentarec zanimiv. Ti da za razmišljat. Kaj je narobe s človekom, ki ga ustvari? Na koga je jezen? Kaj točno mu gre po glavi? V čem je omejen (prav butast očitno ni, če mu uspe nek dokumentarec skupaj sestavt)? Kakšni so njegovi interesi? In čemu ga kdo sploh posluša?

Ne vem - verjetno se ljudem zdi kul, če se lahko vsaj za 10 sekund postavijo v bran neki avtoriteti. Se očitno bolje počutijo potem. Da pa jih ne moreš takoj zabit nazaj, ti pa ponudijo neko teorijo zarote ("it's all about money, sweet money... and power").

Pa to opažam povsod. Tle, pri debatah o politiki, o GSO itd. In nekateri to kr neki najdejo, argumentirajo s kakim takim dokumentarcom ali pa z neko čisto neutemeljeno paranojo, morda celo najdejo kakšno luknjo - izjemo, ki se ne sklada s kupom dejstev (ki jih mirno ignorirajo ob postavitvi svoje teorije) na koncu se pa pričakuje, da se boš celo branil.

Tear_DR0P ::

sem si ogledal del dokumentarca, pa mi je postalo tečno, ker sem mel občutek da čas zgubljam
point prve tretjine, ki sem jo videl je pa ta, da so za AIDS krivi homoseksualci

na splošno me pir teh dokumentarcih moti potrata časa
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

ivanuscha ::

Ne point dokumentarca je, da je HIV retrovirus in retrovirusi(brez izjeme) naj bi razvili bolezen najkasneje v roku enega leta ne pa v roku 10 let, kot je zdej znano za AIDS. Tako da kao HIV ni povzročitelj AIDS-a... sicer res zelo smrdi po teoriji zarote tale dokumentarc. :\

jan01 ::

Kakor sem bral, se je hiv najbolj razširil v 50,60,70-tih ob množičnem cepljenjem za razne bolezni v afriki, zaradi večkratna uporaba igel...

_marko ::

->Ne point dokumentarca je, da je HIV retrovirus in retrovirusi(brez izjeme) naj bi razvili bolezen najkasneje v roku enega leta ne pa v roku 10 let

Ne, to ne more držati.

Lahko bi morda rekel, da ne more bit v latentnem stanju 10 let. To pa je tudi vse. (pa še to ni res, le v večini primerov)
Bolezen AIDS pa je tako počasna, da lahko z njo živiš kar nekaj časa.

Število krvnic celic ti pa sčasoma upada, ker so zdrave celice ubite od z virusom HIV okuženih celic.
To je bolezen AIDS.
(narava bolezni nima veze s tem, da drugi retrovirusu najmanj v enem letu razvijejo bolezen)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aids

Oddelek: Problemi človeštva
345168 (2835) Unknown_001
»

Napredek v boju proti HIV-u (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8332439 (29398) Iatromantis
»

Raziskovalci odkrili gen, ki prepreči širjenje HIV-a

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
497035 (4514) _marko
»

Naši raziskovalci uspešni na področju sintezne biologije

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
443989 (3989) MarkoDolinar
»

Aids je ozdravljiv

Oddelek: Problemi človeštva
163804 (3306) mihec87

Več podobnih tem