» »

Portal-legalno govoriti o nelegalnem?

Portal-legalno govoriti o nelegalnem?

;-) ::

Zamislil sem si portal, na katerem bi se govorilo o krekanju, p2p, dajalo bi se linke do torrent strani, wareza... hekanju, cheatanju itd. Kodo in vse že imam samo nevem še če je to dovoljeno in kako naj naredim da bi bilo. A nekje na strani napišeš "pravni pouk" in tam pripomniš da administracija ne odgovarja za prispevke vsakega posameznika ali kako?

Imam lahko probleme zarad tega?

Drugače pa zakaj sem prišel nato misel?

Na ST, SloComp in povsod se vedno pojavljajo vprašanja in teme o takih stvareh, ki so hitro zaklenjene zanimanja pa je veliko. Mislim da še slovenija nima takega portala kot sem si ga zamislil in bi bilo kar nekaj uporabnikov (pa magari sam 100 ali 200:D.)

Toliko od mene, zdaj pa še vi povejte kaj mislite oz. če je to dopustno z strani(nevem koga) višjih organov, in kaj mi pa sploh morejo?

sverde21 ::

Ever heard for Slo-Filesharing or sloreactor site?:P
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

;-) ::

Pa vseen...oni so krneki:D Forum je krneki itd.

opeter ::

Po možnosti registriraj domeno in zakupi plac nekje v tujini. Potem ti nič ne morejo, saj si za spletno mesto legalno plačal, pa domeno si normalno odkupil. Za vsebino na spletni strani pa so odgovorni avtorji sami (oz. člani).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

Domeno imam eno legalno (free) pri dyndns za plac pa freehostia:P bi šlo?

sverde21 ::

@EWEER: preber si pogodbo pri hostingu, če sploh dovoljujejo takšne vsebine. Sicer pa z takim pristopom (zastonj host in domena) pomoje ne boš kaj velik obiska kasiru in bo projekt propadu v max pol leta.
<?php echo `w`; ?>

;-) ::

Kaj pa če domeno kupim od enega...ko mi jo bo "postrani" zrihtal...shranim loge pa če me kdo jaha dam loge naprej-češ on mi je prodal?

host pa bom že kupo potem...kerega predlagate? spletnega prostora rabim itak samo minimalno, pa da nimajo kakih strogih "pravil".

root987 ::

Daj, če si resen si kupi domeno in hosting ne pa da se zanašaš ne neke kvazi posle, ki ti lahko dolgoročno samo škodujejo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287023 (10315) hariscorale
»

301 redirect

Oddelek: Izdelava spletišč
373545 (2320) Netrunner
»

Poštni strežnik in nedosegljivost

Oddelek: Omrežja in internet
425787 (5103) jype
»

Spletna stran na lastnem serverju

Oddelek: Pomoč in nasveti
233097 (2605) #000000
»

VirtualHost oz. navidezne domene v apache

Oddelek: Izdelava spletišč
252616 (2314) Jackass

Več podobnih tem