» »

kaj nardit s filetom ***.bin

kaj nardit s filetom ***.bin

UglyKid ::

Ojla
sm si od nekje snel eno igro, ampak je to samo en file dolg 710 mb z oznako ******.bin.Kaj naj nardim s tem filetom, da mi bo delovalo???:D :D

iration ::

zihr je zraven se .cue file. zapec na cd z nerotom al pa katerim drugim. izberes File -> Burn Image... to je to
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

neki123 ::

s programom "bin2iso" ga lahko spremeniš v iso file, ali pa s programom "CDmage" ga lahko tudi pogledaš kaj je not in potem extraktaš vsebino na disk

UglyKid ::

Ni nobenga cue fileta zraven samo bin.

|SNap| ::

jest bi na tvojem mestu ce ni .cue fajla najprej bin2iso pol pa z discjugglerjem posneu.

3LeR. ::

nad si progy winISO al pa winIMAGE pa zadevo Xtracti v navadne falje pa zapec s svojim fav progom za pohat cd je. aja pa pazi da bos dal taprav label ker ce ne ne bo delal (verjetno). to k odpres .bin z enim od teh dveh ti pise v ene okncku. mal poglej. tezko spregledat :D

|SNap| ::

pobrisano... se opravicujem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

|SNap| ::

hmmm...no ja
jest bi raj naredu tko kukr sem jest reku. kr ce je cede zasciten(kr najbrs je), je image narjen v RAW mode-u. In k enkrat posnames na disk se zascitne informacije ne bodo ohranile.

3LeR. ::

|snap|: po mojih izkusnjah je velika vecina stvari k sem jih tko peku delala bp, ker ponavad itq ne delajo klonov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204977 (4417) elninko
»

A je možno odpret bin file brez cue?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111171 (933) kihc
»

ISO

Oddelek: Pomoč in nasveti
91417 (1039) [t502]
»

bin, cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
6873 (772) krneki
»

Bin file

Oddelek: Programska oprema
81686 (1568) kljukec

Več podobnih tem