» »

Pinout Konektorja na Pioneer avtoradiju ??

Pinout Konektorja na Pioneer avtoradiju ??

rebro ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem dobil od prijatelja delujoč avtoradijo znamke Pioneer , tip: DEH-30MP, vendar ga ne znam zvezati.
Problem pa je ta, da autoradijo nima standardnega EURO konektorja(4 * 4 pini), vendar ima priključek 2 * 8 pinov, v dveh vrstah....desna dva pina sta odebeljena, to je verjetno napajanje +(ključ) in -, potrebujem pa še pinout shemo od ostalih pinov....iščem predvsem pin, kjer pride zvezano stalnih 12V za spomin.

Kolega ima sicer navodila, vendar o tem nikjer ne piše, imel je sicer prekonektor, vendar ga je že uporabil drugje.

Se že vnaprej zahvaljujem!!

_pobesneli_ ::

najboljse da greš v kakšno trgovino kjer imajo avtoakustiko in kupis ta pionirjev konektor.
Gregor

LRafael ::

Mogoče ti kaj pomaga to , ali tole :\

JamesBond ::

Mam enak avtoradijo in ma čist standarden konektor.. sem zvezal BP, tako, da tudi pri ugašnjenem avtu dela.

rebro ::

LRafael: To je pinout od ISO priključka, tega ni težko dobiti, zanima pa me predvsem pinout od konektorja na Pioneerjevem radiju, kot sem opisal zgoraj, da lahko zvežem pretvornik na ISO konektor

LP

LRafael ::

Potem pa najbolje da upoštevaš nasvet _pobesneli_ -ega.8-) Lahko še malo podskaš po tej strani (zgoraj - Kablomania), toda točno tvojega modela tudi tukaj mislim da ni.;(

SSH ::

poz!

Ta kabel, pretvornik pioneer to ISO, boš najlažje dobil pri uradnem serviserju oz. pri uvozniku. Če pa res ne bo šlo drugače pa lahko jaz mojega ven potegnem iz avta pa ti povem kako je na stvari.

lp, FReAK.
MSI NEO4 SLI PLATINUM, A64 3000+@2500mhz, 2048mb geil 2.5-3-3-5 245mhz,
MSI NX7800GT 256DDR3, 300GB maxtor 16MB cache, LC6420 (420W)

rebro ::

LRafael: Res je, tudi na tej strani ga ni.....Ma ne morem verjet, gori je cel kup konektorjev opisanih, le tega ni, BEMTI........Zgleda res ne bo šlo drugače, kot da se oglasim pri serviserju.

LP ... Rebro

rebro ::

aha, sem že našel, na tej strani, ki jo je podal Rafael:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl... pod rubriko "panelowe"



Hvala in LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell Poweredge 1800 psu problem

Oddelek: Strojna oprema
5920 (820) Pyr0Beast
»

Zamenjava Avtoradija Z NOVIM

Oddelek: Loža
233455 (2792) WinXP
»

Menjava in priklop avtoradija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145521 (4243) c0dehunter
»

kako povezati mp3 player z avtoradiem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
53349 (2975) hudychk
»

pomagajte-napajalnik/pretvornik (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
657594 (7197) A. Smith

Več podobnih tem