» »

modri zaslon - bios

modri zaslon - bios

Dr Živago ::

imam nujen problem ... danes se mi je prvič nenadoma pojavilo tole (slika) med delom na računalniku. kaj sedaj narediti - lahko kdo pomaga? 8-O windows je potem po ponovnem zagonu normalno deloval (vsaj doslej), me pa vseeno skrbi, ker to naj ne bi pomenilo nič dobrega. kaj je natanko ta modri zaslon in kako ti sploh lahko koristijo tiste cifre pa ostalo? :(

TechBeats ::

forum o tej težavi

nej bi šlo za error v zvezi z driverjem za pc kamero (pfc027.sys), seveda če jo imaš, drugače pa nimam pojma.
Upam, da ti to kej pomaga :)
AciD TriP

Dr Živago ::

Je PC kamera webcam? :)) Zdi se mi, da sem priklopila takrat USB od tega, potem pa se je pojavil ta zaslon :| ... samo danes pa normalno dela kamera. :D Tako, da se mi še sanja ne, kaj je potem šlo narobe. 8-O Prevčerajšnjim sem pa namestila posodobitev BIOSa s spletne strani proizvajalca prenosnika in je bilo uspešno. :) Bi bilo lahko to vzrok? :\
Doktor Živago
http://zivagovblog.blog.siol.net
"Innocence has a power evil cannot imagine" (Pan's Labyrinth)

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

če se je BSOD pojavil le enkrat in potem ne več, ne skrbi.

Dr Živago ::

Aha, hvala, si me potolažil - me je že panika grabila, da je kaj narobe z BIOSom. :D Ja, ta BSOD se je pojavil prvič za tole zadevo, se mi je pa že pojavil za druge napake. ;((
Doktor Živago
http://zivagovblog.blog.siol.net
"Innocence has a power evil cannot imagine" (Pan's Labyrinth)

Tic ::

BIOS ( Basic Input Output System ) in BSOD ( Blue Screen Of Death) pri tvojem in podobnih primerih ponavadni nista povezana. Za BSOD se je potrebno zahvaliti Bill Gatesu.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BSOD (dnevno tudi po 3x)

Oddelek: Pomoč in nasveti
161991 (1696) icurk
»

Vista Service Pack 2 kmalu na voljo

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
316253 (3697) Master Chief
»

Pametni Boot Loader

Oddelek: Programska oprema
81076 (921) darkolord
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594992 (4327) BB4l
»

Problem z računalnikom - restarti, BSOD-i

Oddelek: Pomoč in nasveti
6908 (860) Daedalus

Več podobnih tem