» »

Hude težave

Hude težave

spitavc ::

Nov comp sem si nabavil dva meseca nazaj. Rahlo čudno se je obnašal že od začetka, ko se je že ob instalaciji winsov kar vstavil za kakih 5 minut, vendar se je potem stvar uredila in razmeroma lepo je delal do tri dni nazaj. POtem se je začelo predvčerajšnjim zjutraj, računalnik mrtev, delajo samo ventilatorji. POskušam ga prižgat-nič, šele po tretjem poizkusu reseta se postavi windows. Naslednji dan ob ugašanju moder zaslon. po resetu, dela BP. danes pa kalvarija. Zjutraj mrtev comp, potem ob vsakem zagonu blue screen, nato nadgradil bios, tri ure vse delalo, potem spet mrk in moder zaslon. Zdaj se niti v bios več ne zažene, le še ventilatorji delajo in lučke od diskov.
Nekaj časa se je pojavljalo sporočilo ob zagonu, da ventilator na procu ne deluje pravilno, vendar je vse delalo, res pa sem menjal ventilator na procesorskem hladilniku pred časom.

Matična je asus m2n-e, proc am2 4200+, ter ram ocz 2x 1Giga. Operacijski sistem Vista ultimate.

Se komu sanja kje bi bila težava?

Stratus ::

Napajalnik je kakšen pa grafa
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

spitavc ::

Napajalnik SILENT POWER LC 550W PFC LC6550
Grafična kartica Sapphire ATI Radeon X1950Pro, 256MB GDDR3

amigo_no1 ::

Odpelji na servis / garancija .

mit3k ::

Pomoje je šel napajalnik rakom žvižgat...

jperc21 ::

Po moje tudi, da je šel napajalnik ( se strinjam z mit3k ).

Uveljavi garancijo.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

spitavc ::

Hvala za pomoč.
Napako sem odkril in sicer, ena od obeh ploščic rama je ob testiranju javila ogromno napak.druga je bila brezhibna. Trenutno že 16 ur sistem gladko teče samo z eno ploščico rama, drugo bom zamenjal, ker je še v garanciji.

Čmrlj ::

če bi mu šel napajalnik, se nebi tud venti vrtel.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
885004 (4393) Janac
»

Računlanik ob zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201162 (1047) Dahakka
»

Novi napajalnik - ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
201688 (1388) Pyr0Beast
»

Računalnik se ne odziva

Oddelek: Pomoč in nasveti
142056 (1912) LukowLoL
»

Iz matične se mi pobliska

Oddelek: Strojna oprema
101127 (791) mato22

Več podobnih tem