» »

VLC ne zazna pozicije podnapisov?

VLC ne zazna pozicije podnapisov?

V-i-p ::

Mi je ratal dober program, vse sem si nastavil tako kot želim, samo nekaj me še bega, če slučajno kdo ve rešitev. Ko zaženem film in vstavim podnapise vse lepo teče, le želel bi spremenit pozicijo podnapisov (privzeto so skoraj na sredini, kjer je film, želel pa bi jih dat čisto spodaj, kjer je črni trak in bi lepo lahko bili tam. Ampak v nastavitvah lahko spreminjam pozicijo navzgor, se pravi 0 je privzeto, če dam 10, so še malo bolj višje, če dam 20, pa še bolj in tako naprej. Predvidevam, da je obratno, se pravi da jih daš bolj navzdol -20, ampak ne gre, tudi če dam -50 gre do spodnjega črnega roba in nič dalje :( Ve mogoče kdo rešitev, bi bil zelo hvaležen, ker me moti da je črni del spodaj neizkoriščen, ko pa bi lahko bili podnapisi tam. Hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Še slika primera, ki me moti:
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jan01 ::

Sem že malo pozabil, a odvisno je od načina/tehnike kako se podnapisi dajo na sliko..

Zakaj raje ne sprobaš media player classic ali pa viplayer. Podnapisi so dosti "lepši"...

V-i-p ::

Hja, saj MPC mi je najbolj kul od teh, problemčič je samo to, da na tej službeni mašini ni administratorskih pravic in ne morem namestit kodekov. Torej moram imeti VLC, ki kodeke že sam po sebi ima... Drugače je pa tudi meni media player classic nekako najljubši...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jan01 ::

Potem pa uporabi kmplayer http://www.kmplayer.com/down/kmp.7z oz http://www.kmplayer.com/down/kmp.zip (če nimaš winrara oz 7zipa)

PaX_MaN ::

Yep, kmplayer dela.

V-i-p ::

Tale KMPlayer izgleda fantastičen, zaenkrat dela vse kot urca. Hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VLC 1.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11614945 (9766) MrStein
»

podnapisi v BS playerju ne delujejo

Oddelek: Zvok in slika
152625 (2433) jan01
»

slaba slika v VLCju

Oddelek: Zvok in slika
171771 (1258) blackbfm
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412180 (10035) Jst
»

Predvajalnik z podnapisi

Oddelek: Programska oprema
51406 (790) kozjakovec

Več podobnih tem