» »

podnapisi v BS playerju ne delujejo

podnapisi v BS playerju ne delujejo

lumparija ::

živjo
imam BS player in vedno, ko odprem kak film napiše:failed to alloocate subtitle surface subtitlrs will not be availble


Help

jan01 ::

Kaj ko bi probal kakšen drug boljši player?
->media player classic oz še boljše media player classsic home cinema download

lumparija ::

ravnokar mi je uspelo. naložil sem k lite mega codec, potem pa sem v nastavitvah dal kljukico za podnapise.

vseno hvala

PNG ::

jaz ne razumem ljudi...

Potegneš dol 1,5mb velik program VLC media player, ki predvaja od vseh divxov, xvidov pa vse do HD ripov (.mkv 720p in 1080p) - v bistvu mi je do zdaj VLC še VSE igral, brez dodatnih kodekov ali česarkoli. Pa še podnapisi zlahka delajo, lahko jim nastaviš zamik, če si slučajno dol potegnil nekompatibilne z filmom (ralični FPSji recimo) pa še in še...

Ne, ljudje raje dol potegnejo BSplayer z neumnim siddharta videospotom in polno junk programovja poleg, kot je mega codec klite pack +++ super large extra codecs included, tako da zasvinjajo svojo kišto z 200mb+ (pretiravam, probajte slediti) kodekov in programovja, ko bi to isto dosegli z enim programom, ki zasede 1,5mb (tu nekje, kaj bistveno več pa tudi ne).

Kaj sem zgrešil? Sem precej filmofil in audiofil in mislim, da je HD slika v VLCju več kot odlična.

KoMar- ::

Predvsem ima VLC ogaben vmesnik. Pa zasede precej več kot 1,5 MB...

PNG ::

No ja, 15mb za mene ni nobena velikost (dejansko zasede 16mb). Ogaben vmesnik? Torej si apple fantič?

Meni je vseeno za izgled, praktičnost šteje. VLC je daleč najbolj praktičen program, kar sem ga videl za multimedijo.

jan01 ::

Slabosti vlcja:
-exstremno bugast -dostkrat se zapre...
-zelo grdi podnapisi
-grdo dekodiranje, predvsem h264. Zanič podpora za mkv

@i100k100
Za hec sprobaj mpc home cinema... http://www.xvidvideo.ru/content/view/74...

bukev ::

oprostite zaradi izposoje teme, ampak mogoče bo kdo znal rešiti problem.
že dalj časa uporabljam mpc (program mi je zelo všeč), ampak sedaj se mi dogaja, da mpc ne predvaja podnapisov na DVD datotekah, navkljub temu, da so vklopljeni - glej sliko

vnaprej hvala
bukev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()

jan01 ::

Pa imaš output na wmr9 renderless? Pa zloadej še novejšo verzijo iz prejšnega linka

bukev ::

tole so nastavitve outputa, ki jih uporabljam že vsaj dve leti.

take morajo biti, da lahko pošiljam signal iz PC na TV.
verzija mpc je pa aktualna-
na žalost mi prav nič ni jasno. če dvd odprem z Power dvd programom, potem podnapisi delujejo, ne pa tudi povezava s TV. Mpc lahko usmerim na TV, ampak zadnja dva meseca ne morem več videti podnapisov, prej je pa delalo brez problemov. zanimivo je to, da tudi stare verzije mpc ne predvajajo več podnapisov za dvd datoteke.
Bukev

jan01 ::

Probaj novejšo verzijo. Daš še sliko ko si v nastavitvah pod internal filters?

V-i-p ::

Brez zamere, ampak mene do sedaj še ni razočaral kmplayer.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Olimzy ::

Meni tud pr mediaplayerju ne delajo. V čem je fora?

bukev ::

Jan01
hvala za nasvet!
V oknu internal filters , transform filters, sem vstavil kljukico v MPEG-2 Video-
sedaj podnapisi delujejo!:)
LP
Bukev

PNG ::

Slabosti vlcja:
-exstremno bugast -dostkrat se zapre...
-zelo grdi podnapisi
-grdo dekodiranje, predvsem h264. Zanič podpora za mkv

@i100k100
Za hec sprobaj mpc home cinema... http://www.xvidvideo.ru/content/view/74...


Meni se še zaenkrat VLC niti enkrat ni sesul, pa ga uporabljam že vsaj pol leta...v bistvu še nikoli ni ne-naredil, kar sem pričakoval. Grdi podnapisi? Oprosti, samo to pa je res nesmisel... grdo dekodiranje? Hmmm, ne vem, možno, samo meni je slika čisto zadovoljiva...

S te, MPC home cinema še rabiš kakšne dodatne kodeke, ali je tako kot VLC all-in-one?

jan01 ::

Kaj ne vidiš razliko me grdimi podnapisi v vlcju in lepimi v mpc, smplayerju,...?
Poleg mpc home cinema rabiš samo haali media splitter in nič drugega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gledanje FULL HD na računalniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5511669 (10544) oracle
»

Kateri player za mkv fajle (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628286 (6611) gibaj
»

težave s 1080p videom-štekanje

Oddelek: Zvok in slika
111692 (1455) Good Guy
»

Predvajanje 720p in 1080p posnetkov

Oddelek: Zvok in slika
173587 (2826) biasko
»

vlc media player

Oddelek: Zvok in slika
145031 (4106) LordTado

Več podobnih tem