» »

Iran - odštevanje

Iran - odštevanje

Temo vidijo: vsi
««
116 / 127
»»

kow ::

xgeorgex je izjavil:

At least 80% of the missiles launched by Iran hit targets in Israel. IronDome sleeping


Vir?

redtech ::

https://t.me/s/Middle_East_Spectator

Prepričaj se na lastne oči :))

tikitoki ::

IgorCardanof je izjavil:

Ja glede na posnetke je Iran dejansko nekaj naredil. Bi rekel, da Iron Dome ni najbolje deloval. Bo zanimivo sedaj videt odziv Izraela in ZDA.


Je copium popustil? K prej je Iron Dome nacrtno pustil padati rakete po mestu;)

Strel455 ::

tikitoki je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ja glede na posnetke je Iran dejansko nekaj naredil. Bi rekel, da Iron Dome ni najbolje deloval. Bo zanimivo sedaj videt odziv Izraela in ZDA.


Je copium popustil? K prej je Iron Dome nacrtno pustil padati rakete po mestu;)


Iron Dome ne sestreljuje balističnih raket. Dizajniran je za hezbolajove katjuše, ki so tudi letele na mesta.

Peezda, niti tega ne veste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strel455 ()

mojsterleo ::

kow je izjavil:

xgeorgex je izjavil:

At least 80% of the missiles launched by Iran hit targets in Israel. IronDome sleeping


Vir?

Sodeč po posnetkih na x-u je bilo kar precej zadetkov. Tako v Tel Avivu kot v Negevu in drugih mestih. Zadetki niso posledica nedelovanja Arrow/Iron Dome sistema, ampak zato ker je Iran tokrat uporabil balistične rakete v veliki koncentraciji, te pa je težko prestrezati. Je pa hkrati tudi res, da so te bistveno manj precizne od manevrirnih raket in imajo tudi manjšo konvencionalno bojno glavo.

redtech ::

A niso patriote v kijev poslali, da imajo svoj sistem narejen?

Verjetno imajo ugasnjene, da se bodo naredili žrtev in US potegnili noter...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

tikitoki ::

BorutO je izjavil:

A ni trump rekel, da bo izrael branil na vse možne načine? Torej bi tudi za trumpa bila ta vojna z iranom voda na mlin.


Preberi se enkrat, kaj sem napisal.

LeQuack ::

A Kamala Harris je za vojno z Iranom ali ne?
Quack !

Strel455 ::

redtech je izjavil:

A niso patriote v kijev poslali, da imajo svoj sistem narejen?


Če je balističnih raket več, kot imaš prestreznikov, je rezultat jasen. Del raket bo šel mimo.

gozdar1 ::

xgeorgex je izjavil:

At least 80% of the missiles launched by Iran hit targets in Israel. IronDome sleeping


Iron dome je namenjen zaščiti pred raketami, ki jih strelja hamas... takim napadom so namenjeni drugi sistemi recimo arrow...seveda ne proti par sto raketem.

tikitoki je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Kdo je sedaj v tem priemru agresor, je izrael direktno napadel iran? Kako se to tolmači?


Odgovor na atentat, ki ga je Izrael izvedel na ozmelju Irana.


Potem, bi angleži žemorali nukat moskvo ali pa nemci raketirat leningrad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

BorutO ::

ah, meni je prav, da so zadeli cilje v izraelu, tako bosta izrael in zda izdelali cilje in potem napadli iran ... zda bodo seveda rekle, da nočejo, da izrael napade, ampak to je igra z javnostjo ... dejansko pa itak hočejo, da iran klecne, vsaj tovarna z droni, ker rusom te leteče kosilnice rešujejo glavo, ker če teh dronov rusi ne bi imeli, bi bili zelo slabi v vojni.

tikitoki ::

gozdar1 je izjavil:

xgeorgex je izjavil:

At least 80% of the missiles launched by Iran hit targets in Israel. IronDome sleeping


Iron dome je namenjen zaščiti pred raketami, ki jih strelja hamas... takim napadom so namenjeni drugi sistemi recimo arrow...seveda ne proti par sto raketem.

tikitoki je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Kdo je sedaj v tem priemru agresor, je izrael direktno napadel iran? Kako se to tolmači?


Odgovor na atentat, ki ga je Izrael izvedel na ozmelju Irana.


Potem, bi angleži žemorali nukat moskvo ali pa nemci raketirat leningrad.


Si pomesal desetljetja z meseci? nekaterim se zgodi.

kow ::

LeQuack je izjavil:

A Kamala Harris je za vojno z Iranom ali ne?


Se nisi opazil, da ne zna formirati stavka? Verjetno caka, da ji v stabu napisejo tekst.

dronyx ::

fur80 je izjavil:

Naj bi bila potrjena prva smrtna žrtev, če je to res, ga je fasal spet Palestinec.

Ni šel v zaklonišče po navodilu Izraela.

mtosev ::

Sedaj bo zanimivo videti kaj bodo Američani storili. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Sakin ::

dronyx je izjavil:

fur80 je izjavil:

Naj bi bila potrjena prva smrtna žrtev, če je to res, ga je fasal spet Palestinec.

Ni šel v zaklonišče po navodilu Izraela.


Nekateri od njih radi snemajo eksplozije in zraven kričijo arabske besede znane tudi zahodnjakom.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

spaget ::

Toliko raket, pa nobenega požara?

BorutO ::

redtech je izjavil:

BorutO, če bi bila US bi bila nafta 80-90, tako pa gre proti 50..ja v US je low-income folk v depresiji.

Posnetki raketiranja, o izraelski zračni obrambi ni sledi.

https://www.russiadefence.net/t9077p650...

Vidiš kako nasedaš ...
Israeli air bases totally atomized. They also smashed a gaz ring in the sea.
Huge FAFO for Israel. US not even trying to intercept, they have nothing to intercept them.
Israel AD nowhere to be seen. Arrow total shit.

... je nekdo napisal ...
A Biden je izdal zeleno luč, da američani prestrežejo rakete. A neki model pa pametuje, da američani niti niso poskusili prestreči rakete ... mislim ... tam imajo letala brez raket ali kako?

fur80 ::

mojsterleo je izjavil:

kow je izjavil:

xgeorgex je izjavil:

At least 80% of the missiles launched by Iran hit targets in Israel. IronDome sleeping


Vir?

Sodeč po posnetkih na x-u je bilo kar precej zadetkov. Tako v Tel Avivu kot v Negevu in drugih mestih. Zadetki niso posledica nedelovanja Arrow/Iron Dome sistema, ampak zato ker je Iran tokrat uporabil balistične rakete v veliki koncentraciji, te pa je težko prestrezati. Je pa hkrati tudi res, da so te bistveno manj precizne od manevrirnih raket in imajo tudi manjšo konvencionalno bojno glavo.


Na Live posnetkih nič ne gori, tako da vejetno puščava ali pesek.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Kalibri ::

redtech je izjavil:

https://t.me/s/Middle_East_Spectator

Prepričaj se na lastne oči :))

Sami kavč strokovnjaki

shmandi ::

Takole.poročajo tisti, ki niso na kavču:

Iran je sprožil raketni napad na Izrael, ki je trajal eno uro in med katerim je izstrelil okoli 200 raket, ki pa niso zahtevale žrtev ali povzročile večje škode. Izrael je že napovedal, da bo iranski napad imel posledice

spaget ::

Spet blamaža za rusko tehnologijo.

Legon ::

Zakaj naj bi v urbanih srediscih gorelo? Iranci so dejansko ciljal vojasko infrastrukturo in ne civilne. Je pa bistveno prehitro da bi se dalo resno razpravljat o ucinkovitosti napada.

dronyx ::

Iran pravi da je 80% raket zadelo cilj, Izrael trdi da ni nihče ranjen v napadu. Očitno v Iranu spremljajo napačen TV kanal.

Legon ::

dronyx je izjavil:

Iran pravi da je 80% raket zadelo cilj, Izrael trdi da ni nihče ranjen v napadu. Očitno v Iranu spremljajo napačen TV kanal.

Po kaki logiki naj bi imeli civilne zrtve, ce so bile tarce napada vojaski objekti, folk pa v zakloniscih?

Bici ::

Nekdanji sodelavec dela v Izraelu, pravi da razen alarma in nekaj preplaha ni bilo nič.

Torej veliko hrupa za prazen nič.
Imajo pa pisarne v telavivu.

LeQuack ::

Zakaj bi šel v Irael delat?
Quack !

fur80 ::

Legon je izjavil:

Zakaj naj bi v urbanih srediscih gorelo? Iranci so dejansko ciljal vojasko infrastrukturo in ne civilne. Je pa bistveno prehitro da bi se dalo resno razpravljat o ucinkovitosti napada.


HAHA, seveda, če misliš, da ima vsak Izraelec doma orožje potem bi imelo smisel.

Drugač pa otroci v Gazi se imajo fajn, če koga skrbi, kako jim gre.

https://t.me/Middle_East_Spectator/10473

spaget ::

Legon je izjavil:

Zakaj naj bi v urbanih srediscih gorelo? Iranci so dejansko ciljal vojasko infrastrukturo in ne civilne. Je pa bistveno prehitro da bi se dalo resno razpravljat o ucinkovitosti napada.


Seveda, z visoko preciznim orožjem.

Sakin ::

Bici je izjavil:

Nekdanji sodelavec dela v Izraelu, pravi da razen alarma in nekaj preplaha ni bilo nič.

Torej veliko hrupa za prazen nič.
Imajo pa pisarne v telavivu.


Jaz sem bil še malo prej v zaklonišču s familijo in sem slišal eksplozije. Daj mi kontakt od tega tvojega kolega na zs, če ne nakladaš.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

scythe ::

Nekaj so le zadeli, samo vprašanje kaj.

https://x.com/JayinKyiv/status/18411660...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

fur80 ::

fur80 je izjavil:

Legon je izjavil:

Zakaj naj bi v urbanih srediscih gorelo? Iranci so dejansko ciljal vojasko infrastrukturo in ne civilne. Je pa bistveno prehitro da bi se dalo resno razpravljat o ucinkovitosti napada.


HAHA, seveda, če misliš, da ima vsak Izraelec doma orožje potem bi imelo smisel.

Drugač pa otroci v Gazi se imajo fajn, če koga skrbi, kako jim gre.

https://t.me/Middle_East_Spectator/10473

Tablete popustile al.se sam ne ves kaj bi rad povedal?


Potem pa razloži kaj so ciljali in kako ti veš kaj so ciljali? :D

Pa tudi na tržnici v Gazi uživajo. Internet dela, sadja je polno, telefoni so polni, rakte letijo na Izrael. Pomoje si mislijo kaj češ lepšega.

https://t.me/Middle_East_Spectator/10471

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

dronyx ::

Legon je izjavil:

Po kaki logiki naj bi imeli civilne zrtve, ce so bile tarce napada vojaski objekti, folk pa v zakloniscih?

To kar Iran izstreljuje niso ravno neki precizni izstrelki, tako da ciljajo tja, kamor pade. Če zadene ozemlje Izraela in pri tem ne ubije kakšnega palestinca se šteje za uspeh in zadetek. Uspeh je tudi če porabi Izrael raketo za prestrezanje.

Bici ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi šel v Irael delat?


Ker dobi plačo x3 kot jo je v Sloveniji.

Tako da zakaj pa ne?

fur80 ::

dronyx je izjavil:

Legon je izjavil:

Po kaki logiki naj bi imeli civilne zrtve, ce so bile tarce napada vojaski objekti, folk pa v zakloniscih?

To kar Iran izstreljuje niso ravno neki precizni izstrelki, tako da ciljajo tja, kamor pade. Če zadene ozemlje Izraela in pri tem ne ubije kakšnega palestinca se šteje za uspeh in zadetek. Uspeh je tudi če porabi Izrael raketo za prestrezanje.


Me zanima kaj bodo v Iranu predvajali v večernih poročilih!? :D

Bici ::

Sakin je izjavil:

Bici je izjavil:

Nekdanji sodelavec dela v Izraelu, pravi da razen alarma in nekaj preplaha ni bilo nič.

Torej veliko hrupa za prazen nič.
Imajo pa pisarne v telavivu.


Jaz sem bil še malo prej v zaklonišču s familijo in sem slišal eksplozije. Daj mi kontakt od tega tvojega kolega na zs, če ne nakladaš.


Telaviv je milijonsko mesto, verjamem da se ne sliši iz enega konca na drugega če nekaj poči.
Osebnih podatkov pa se pač ne daje naokoli.

P. S. Meni je vseeno kaj si kdo misli, delil sem samo utrinek ker smo še vedno na vezi preko viber skupine.
In smo ga sedaj že 2 tedna prcali če še upa imeti mobitel v roki in podobno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bici ()

Chalky ::

IRAN CLAIMS OVER 20 F-35 FIGHTER JETS DESTROYED IN ISRAEL
https://x.com/MarioNawfal/status/184117...

Da je to res je verjetno manj od 1%. Če se je pa to dejansko zgodilo potem pa adiji pamet.

Malidelničar ::

A je res, da je Iran pomotoma izstrelil rakete na glavno mesto Jordanije, Amman??? :|:|
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

roCkY ::

Gledam BBC. Ni bilo besede o tem.
Mogoče so zadeli 20 maket? 20 teh letal normalen nima na površju.

fur80 ::

Chalky je izjavil:

IRAN CLAIMS OVER 20 F-35 FIGHTER JETS DESTROYED IN ISRAEL
https://x.com/MarioNawfal/status/184117...

Da je to res je verjetno manj od 1%. Če se je pa to dejansko zgodilo potem pa adiji pamet.


HAHA, prvič so trdili po iranskih vesteh, ko so napadli amreško bazo aprila, da so ubili 300 ameriških vojakov. Če tako zagreto verjamejo v Boga, zakaj ne bi še tole! ;)

Kako malo rabiš za srečo:
https://t.me/Middle_East_Spectator/10477

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Chalky ::

fur80 je izjavil:

Chalky je izjavil:

IRAN CLAIMS OVER 20 F-35 FIGHTER JETS DESTROYED IN ISRAEL
https://x.com/MarioNawfal/status/184117...

Da je to res je verjetno manj od 1%. Če se je pa to dejansko zgodilo potem pa adiji pamet.


HAHA, prvič so trdili po iranskih vesteh, ko so napadli amreško bazo aprila, da so ubili 300 ameriških vojakov.

Kako malo rabiš za srečo:
https://t.me/Middle_East_Spectator/10477

Ja saj osebno ne verjamem da so zadeli kakršnokoli letalo kaj šele F-35

Strel455 ::

redtech je izjavil:

BorutO, če bi bila US bi bila nafta 80-90, tako pa gre proti 50..ja v US je low-income folk v depresiji.


Ma daj nehaj nabijat bedarije in ne smeti več teme.
Američani hočejo znižat inflacijo in cena nafte prispeva pomemben del k inflaciji.

Legon ::

dronyx je izjavil:

Legon je izjavil:

Po kaki logiki naj bi imeli civilne zrtve, ce so bile tarce napada vojaski objekti, folk pa v zakloniscih?

To kar Iran izstreljuje niso ravno neki precizni izstrelki, tako da ciljajo tja, kamor pade. Če zadene ozemlje Izraela in pri tem ne ubije kakšnega palestinca se šteje za uspeh in zadetek. Uspeh je tudi če porabi Izrael raketo za prestrezanje.

To ti je Hamenej iz prve roke pojasnil?

LeQuack ::

Bici je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi šel v Irael delat?


Ker dobi plačo x3 kot jo je v Sloveniji.

Tako da zakaj pa ne?


Samo mora živet v Izraelu.
Quack !

gozdar1 ::

Seveda so zadeli ravno f35 ne kakih f16..ki jih ima izrael precej več. Utrjeni hangarji gor ali dol.

Malidelničar ::

Endless line of cars for gas station in Tehran tonight
They know that Iran's oil infrastructure will be gone soon.


https://x.com/DrEliDavid/status/1841182...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Strel455 ::

https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/18...
"A large number of Israeli tanks were destroyed in the area of Gaza Strip."

Ja prav tanke so ciljali z balističnimi raketami.. hahaha

Bici ::

LeQuack je izjavil:

Bici je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zakaj bi šel v Irael delat?


Ker dobi plačo x3 kot jo je v Sloveniji.

Tako da zakaj pa ne?


Samo mora živet v Izraelu.


Funkcionalna država, kjer je bolj urejeno in bolj mirno kot razne islamske republike ala Nemčija, švedska, Anglija...
Da te ubije palestinska raketa je manjša možnost kot da te v Nemčiji zastiha nek multi kulti uvoženec.

Jaz osebno ne bi živel tam zaradi vročine in ker bi pogrešal hribe ampak drugače pa brez problema.
Bil sem en teden na obisku, let tja je mal awkward ampak ko si tam je pa ok.

Sem pa baje sedaj persona non grata v muslimanskih državah. :8)
Bom moral drug potni list delat če bom kdaj hotel v Dubai.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bici ()

fur80 ::

Poglejte na https://www.flightradar24.com/ Ozračje se je v zadnje pol ure popucalo. Se bo počasi začelo.

roCkY ::

Al je prazno ali ni ni ziher. Podatkov ni. Veliko letal je blo v zadnjih urah na "črno črtkani liniji" = predvidena pozicija.
««
116 / 127
»»