» »

Iran - odštevanje

Iran - odštevanje

Temo vidijo: vsi
««
117 / 127
»»

fur80 ::

roCkY je izjavil:

Al je prazno ali ni ni ziher. Podatkov ni. Veliko letal je blo v zadnjih urah na "črno črtkani liniji" = predvidena pozicija.


Pred kako uro sem šel iz firbca pogledati, še ni bilo tako očitno prazno in krogca okoli. Sedaj so se seveda vsi umaknili.

Drugače pa izjava po izraelskih medijih od IDF.

The entire Middle East will see our answer at night, - Israeli media with reference to the IDF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Strel455 ::

https://x.com/AuroraIntel/status/184118...
It was noted on social media several hours ago that the whole of the IAFs refuel fleet was airborne, assuming bases were as empty as possible.

Chalky ::

Jack Sulivan je imel ravnokar konferenco in je rekel da po trenutnih informacijah ni bil poškodovan nihče ter da ni bilo poškodovano nobeno bojno letalo.

LeQuack ::

Torej glede na to da Iran ni nič zadel, predvidevam da Izrael ne bo reagiral in se bo sprijaznil s situacijo.
Quack !

Kurzweil ::

https://x.com/AryJeay/status/1841171916...

Prav ne vem kaj si naj mislim po tem posnetku. V vseh medijih seveda, da nobena raketa ni zadela ničesar, tule pa, kot da je uničeno vojaško letališče... kvaliteta posnetka pa tudi takšna, kot da bi snemal s 15 let starim telefonom...

DarkSite ::

LeQuack je izjavil:

Torej glede na to da Iran ni nič zadel, predvidevam da Izrael ne bo reagiral in se bo sprijaznil s situacijo.


Wrong.

Senior official:

Israel will attack Iran extensively tonight

spaget ::

LeQuack je izjavil:

Torej glede na to da Iran ni nič zadel, predvidevam da Izrael ne bo reagiral in se bo sprijaznil s situacijo.

To bi bilo neprecenljivo in bi odražalo inteligenco vojaških krogov.
Upajmo.

fur80 ::

Kurzweil je izjavil:

https://x.com/AryJeay/status/1841171916...

Prav ne vem kaj si naj mislim po tem posnetku. V vseh medijih seveda, da nobena raketa ni zadela ničesar, tule pa, kot da je uničeno vojaško letališče... kvaliteta posnetka pa tudi takšna, kot da bi snemal s 15 let starim telefonom...


Letališče možno ja, samo letala bi ja pokala ko velika, niti kakega skaldišča, niti kerozina, niti raket. Takoj tema.

spaget je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Torej glede na to da Iran ni nič zadel, predvidevam da Izrael ne bo reagiral in se bo sprijaznil s situacijo.

To bi bilo neprecenljivo in bi odražalo inteligenco vojaških krogov.
Upajmo.


Ke tej, če baje po TV obljubljajo, da bodo izvedli napad, kot ga še tam niso videli. Lahko pa da se vodilni po držaavh sedaj pogovarjajo vsi med sabo in se bodo malo ohladili. Samo potem bo Izrael dobil prosto pot za Libanon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

paradajzos ::

Chalky je izjavil:

IRAN CLAIMS OVER 20 F-35 FIGHTER JETS DESTROYED IN ISRAEL
https://x.com/MarioNawfal/status/184117...

Da je to res je verjetno manj od 1%. Če se je pa to dejansko zgodilo potem pa adiji pamet.

hahahaha, še dobro, da niso napisal, da je komplet ameriški vojaški kompleks naredil samomor iz obupa.
Še lagat ne znajo.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Sakin ::

Bici je izjavil:

Sakin je izjavil:

Bici je izjavil:

Nekdanji sodelavec dela v Izraelu, pravi da razen alarma in nekaj preplaha ni bilo nič.

Torej veliko hrupa za prazen nič.
Imajo pa pisarne v telavivu.


Jaz sem bil še malo prej v zaklonišču s familijo in sem slišal eksplozije. Daj mi kontakt od tega tvojega kolega na zs, če ne nakladaš.


Telaviv je milijonsko mesto, verjamem da se ne sliši iz enega konca na drugega če nekaj poči.
Osebnih podatkov pa se pač ne daje naokoli.

P. S. Meni je vseeno kaj si kdo misli, delil sem samo utrinek ker smo še vedno na vezi preko viber skupine.
In smo ga sedaj že 2 tedna prcali če še upa imeti mobitel v roki in podobno


Ravno to ti govorim, ni niti milijonsko mesto. Mi smo v Herzeliya malo ven iz mesta. Mislim da si ne predstavljaš kako daleč se slišijo eksplozije.
Tankaj čim prej, čim več :)
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

DarkSite ::

A bo Khark otok sel v zrak?

BorutO ::

Lepo lažejo ... jaz sem kar precej prepričan, da je teh "uničenih" 20 f-35 bilo tistega časa v zraku, da so klatili na tla rakete ... Če pa jim je to res uspelo, pa vsaka čast iranu. Izredno hud udarec izraelu, če se je to zgodilo ... ampak potem bo izrael to veliko bolj maščeval, kot so/bi prvotno mislili. Ampak, jaz bom počakal do naslednjega dne. Še dobro, da sem jutri cel dan v avtu, bom lahko poročila poslušal.

gozdar1 ::

Pred časom so tudi poročali, da so huti zadeli ameriško letalonosilko, iransk propaganda je še kako prisotna tudi v naših krajih. Pač propagandna vojna, ki jo potem ojačujejo echocjamberji(mmc komentarji:))).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

LuiIII ::

Tole je bila strateška in verjetno zadnja napaka iranskega vodstva.

BorutO ::

Ja ... pa še tako ponosno rusofili govorijo kako hutijci pa hezbolavci potapljajo ameriške letalonosilke ... in potem, ko je potrebno dati dokaze ali pa kaj, pa vse tiho je bilo ... Včasih tako lažejo, da verjetno že samim sebi verjamejo ...

immortan ::

zgleda da so Iranci dovolj sprovocirani..

BorutO ::

Kaj se sploh iran vmešava v to vojno z izraelom ... Naj se raje pazijo, da ne bo po hezbolahu in hutijci navrsti iran ... Ker ZDA zdaj pošiljajo večjo število ameriških vojakov na BV, je pred dnevi rekel biden ... tako da ... zna eksalirati na malo večjo oz. obsežnejšo vojno.

BorutO ::

Kje je oni zdaj, ki je tako zvesto verjel nekim lažem, da je izrecno iz nekega ruskega foruma postal cel ponosen link, kako američani niso upali oz. niti niso imeli s čim prestrezati iranske rakete?

Ker na 24kur in še kje drugje piše drugače:
Jordanija dovolila uporabo njihovega zračnega prostora za sestrelitev iranskih raket
Jordanija je dovolila ZDA, da sestrelijo iranske rakete v zračnem njihove države, sta za NBC News povedala ameriški uradnik in visoki jordanski uradnik. Jordanski uradnik je sicer pojasnil, da bo Jordanija storila enako za vse druge rakete, ki bi letele nad njihovim zračnim prostorom.

WizzardOfOZ ::

BorutO je izjavil:

Kaj se sploh iran vmešava v to vojno z izraelom ... Naj se raje pazijo, da ne bo po hezbolahu in hutijci navrsti iran ... Ker ZDA zdaj pošiljajo večjo število ameriških vojakov na BV, je pred dnevi rekel biden ... tako da ... zna eksalirati na malo večjo oz. obsežnejšo vojno.


Malo večjo oz obsežno vojno?
Po moje smo lahko že na pragu WW3. izrael s pomočjo amerike udari na iran, rusi na polno v ukrajini in kitajci na tajvanu. Amerika pa nima kapacitet za 3 polno odprte fronte. Evropa pa ne bo mogla nič pomagat, ker ima preveč pete kolone v sebi in se bo itak ukvarjala s paradami ponosa in zeleno agendo še naprej.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

US Navy warships shot down Iranian missiles fired at Israel in massive barrage
https://www.msn.com/en-us/news/world/us...

paradajzos ::

LuiIII je izjavil:

Tole je bila strateška in verjetno zadnja napaka iranskega vodstva.

Po mojem bo Izrael tole izkoristil za to, da razbije vsaj del iranskega jedrskega programa. Še dolgo se bojo Iranci tepli po glavi zaradi tega.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

BorutO ::

Jap. Iranci se še očitno niso izučili skozi desetletja in tudi letos, da ko se izraelci odločijo, grejo do konca. Sem pa ravno gledal s kako natančnimi ameriškimi dvotonskimi raketami so izraelci napadli vodstvo hezbolaha ... vse okoliške stavbe čez cesto so bile cele, skoraj nedotaknjene, teroristični center pa porušen v prah. Predvidevam, da se Iran zelo boji izraela ... ker če se ga ne, je to itak potem samomor, ker bodo tako dolgo provocirali, da bodo dobili vojno. Če iranske rakete niso natančne, izraelske oz. ameriške so, zato pa se naj Iran kar boji izraela.

Ne vem pa, ali so ti islamski skrajneži na prestolu v iranu res tako zabiti ali kaj, da ne vidijo, da nimajo šans proti izraelu. V kopenski vojski že, nikakor pa na daljavo, ker jim tu pomagajo ZDA.

gozdar1 ::

Kaj na tole porečajo "zaščitniki" palestincev?
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/18...

WizzardOfOZ ::

BorutO je izjavil:

Ne vem pa, ali so ti islamski skrajneži na prestolu v iranu res tako zabiti ali kaj, da ne vidijo, da nimajo šans proti izraelu. V kopenski vojski že, nikakor pa na daljavo, ker jim tu pomagajo ZDA.


Verjetno upajo, da jim bo ljudstvo sledilo v vojno. Ljudje imajo pa povhen ku*ac teh idiotov. Po moje, če izrael dobro odmeri in zbombardira vodstvo irana, da bodo ljudje opravili s policijo in ostalimi, ki jih dol tlačijo, pa se bo začelo boljše obdobje za iran. In verjetno se tega izrael bolj zaveda, kot vodstvo irana.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

OutOfTheBox ::

gozdar1 je izjavil:

Kaj na tole porečajo "zaščitniki" palestincev?
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/18...


Stran ne obstaja.

raceboy ::

kaj je ta moment "shit hits the fan" ?

BorutO ::

gozdar1 je izjavil:

Kaj na tole porečajo "zaščitniki" palestincev?
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/18...

Ni mu bilo hudega ... še zavedal se ni kaj ga je doletelo.

FiReFTW ::

Neizpodbitno se vidi na številnih videjih online številne eksplozije in sekundarne eksplozije ampak Israel je seveda prestregel 100% raket in sploh ni škode ali žrtev...

Lol... Pa kaj ti klovni so resni? Sami iz sebe delajo b*dake.

LeQuack ::

Moraš vedeti da je Izrael 99% pesek, tako da je to kot potapljanje ladjic.
Quack !

Sakin ::

Ko bo letelo nazaj, ne bo nobenega prestrezanja.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

jernejl ::

CNN pravi, da so iranci vendarle nekaj zadeli.
Israeli air base hit by Iranian attack, new videos show
Two new videos show a number of Iranian missiles striking Nevatim air base in southern Israel based on geolocation analysis by CNN.


Skoraj nemogoče si je zamisliti, da Izraelci tokrat ne bi udarili nazaj. Bo zanimivo videti, kolikšen delež izraelskih raket bodo v zraku prestregli Iranci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

mojsterleo ::

jernejl je izjavil:

Skoraj nemogoče si je zamisliti, da Izraelci tokrat ne bi udarili nazaj. Bo zanimivo videti, kolikšen delež izraelskih raket bodo v zraku prestregli Iranci.
Izrael ne bo napadel z balističnimi raketami. Najverjetneje bo šlo za napad ki bo podoben tistemu v Jemnu, s pomočjo tankerjev v zraku bodo napad izvedli z letali F-35, ter z raketami Storm Shadow ali podobnimi. Iranci ne boso vedeli, kaj jih je zadelo. Lahko pričakujemo konkretno škodo na iranski strateški infrastrukturi.

mojsterleo ::

Balistične rakete letijo v obrobju vesolja in s tem dosegajo hitrosti Mach 20 saj ni zračnega upora. Potem se v planirani točki spustijo v atmosfero proti cilju oziroma dobesedno pikirajo z visoko hitrostjo. Problem je v tem da je natančnost piškava saj je GPS elektronika pri takih hitrostih motena oz. ne deluje. Raketa se zanaša pri navigaciji predvsem na INS (nekatere imajo še star sighting). Zraven dodaj še razdaljo 1700+ km in ugotoviš da to kar Iran počne je brezveze. Payload je premajhen, natančnost v rangu par kilometrov. Tovrstne rakete so namenjene nošenju jedrskih konic. Tam je vseeno, ce fališ cilj za nekaj kilometrov.
Je pa vseeno ta napad pokazal na strašljivo dejstvo, da ima Iran tovrstne kapacitete, manjka jim samo še jedrska konica. Upam da bo Izrael napadel fabrike ki procesirajo uran, ker bi bilo blazno strašljivo če bi ajatole dobili v pest takšno orožje.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

Ta z domnevnim manjkom jedrske konice je v tem trentku dalec najbolj pereca zadeva. Testna eksplozija v kateri od iranskih puscav bi konkretno premesala karte. In je verjetno tudi edina resilna bilka za rezim pred povracilnimi ukrepi. Vprasanje za milion dolarjev pa seveda je ali je Iran to sposoben dejansko izvest ali ne.

gozdar1 ::

Iran je napadel jedrsko silo, rusofili vas kaj skrbi?

bm1973 ::

Iran se je malo znebil prve generacija Shahed-3 raket. Drugače bi morale iti v reciklažo. Pač narava kemije, goriva in eksploziva...

Te rakete še ne znajo ločiti bojne glave od preostalega telesa rakete. Nove že.

Če je verjeti informacijam, najnovejša iranska raketa srednjega dosega vsebuje tudi več neodvisnih konvencionalnih bojnih glav, tam 5x po 220 kg. Tako bi bila to prva taka raketa na svetu.

Kar se tiče jedrske bombe, jo ima Pakistan. Ki je bolj naklonjen Irancem kot Izraelcem. Sam ne vem v kaki obliki imajo to bombo. Primerno za raketo, ali samo kot bombo za letalo.

Sicer naj bi pa tudi Izrael imel okoli 100 jedrskih bomb, plus ima ICBM, ki praktično pokrije tudi celo Evropo. Da nas drži za jajca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bm1973 ()

dronyx ::

Iran je še drugič spektakularno pokazal, da nima nič resnega za pokazat, kar ne bi bil Izrael sposoben sklatit. Če sem prav zasledil je nekoliko ironično edina smrtna žrtev tega napada palestinec iz Zahodnega brega, ki ni upošteval nasveta Izraela, da naj gredo v zaklonišče. Bo pa Izrael zanesljivo udaril nazaj in prva tarča po moje jedrski objekti. To, da bi Iran prišel do jedrskega orožja je za Izrael po moje nesprejemljivo tveganje. Sedaj imajo vsaj povod, da lahko udarijo po teh objektih. In Izrael za razliko od Irana ima vojaško letalstvo, ki je to sposobno izvesti.

paradajzos ::

Izrael zdaj verjetno bo napadel:

1. Iranski jedrski program
2. Iranske kapacitete za izdelavo balističnih raket in dronov

Če bojo ekstra hudobni, bojo zdemolirali še:

3. Otok Kharg.

Game over.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Če bo Izrael zares hudoben jim bo uničil naftno industrijo, ki je glavni vir zaslužka. Iran je letno z več 100 MIO USD financiral Hezbolah pa nekaj podobnega sigurno tudi Hamas. Če uničijo vir financiranja naredijo največ škode za te teroristične organizacije.

fikus_ ::

Koliko "wishful thinking" je tukaj v tej temi. Pišete o zadevah, o katerih nimate pojma, so samo posnetki in zahodna MSM propaganda. Potem pa pisanje, da je večina raket padla v pesek (ob vsej sedanji navigacijski tehnologiji), .... in pisanje, kako se bo IL maščeval,.... da Iran nima kaj za pokazati (že drugič je pokazal in dokazal, da Iron dome ne deluje proti takšni količini raket!),....
V glavnem realnost vas tepe, tako kot še v kakšni drugi temi.
Kako se bo IL odzval??? Nekaj bodo zagotovo naredili. Kaj??? Mogoče uporabili jedrsko orožje (kot nekdo zgoraj navija) in s tem ponovno odprli pandoirino skrinjo.

Pred kratkim sem zasledil podatek, da naj bi se iz IL v prvi polovici leta izselilo okrog pol milijona polnopravnih s pravicami državljanovo IL. Če bo šlo tako naprej, bo tam ostalo dovolj prostora za skrajneže na oblasti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mojsterleo ::

bm1973 je izjavil:

Iran se je malo znebil prve generacija Shahed-3 raket. Drugače bi morale iti v reciklažo. Pač narava kemije, goriva in eksploziva...

Te rakete še ne znajo ločiti bojne glave od preostalega telesa rakete. Nove že.
Baje so uporabili tudi "hipersonične" rakete Fateh - 1.

bm1973 je izjavil:


Če je verjeti informacijam, najnovejša iranska raketa srednjega dosega vsebuje tudi več neodvisnih konvencionalnih bojnih glav, tam 5x po 220 kg. Tako bi bila to prva taka raketa na svetu.
MIRV ni nič posebnega sicer, je pa res da daje več bojnih glav balistični raketi boljšo možnost, da kaj zadane (?) Je pa res da 220 kg warhead ni kaj posebnega... orožje za teroriziranje ljudi nič več.

bm1973 je izjavil:


Kar se tiče jedrske bombe, jo ima Pakistan. Ki je bolj naklonjen Irancem kot Izraelcem. Sam ne vem v kaki obliki imajo to bombo. Primerno za raketo, ali samo kot bombo za letalo.
A misliš, da bi Pakistan pomagal Iranu pri razvoju jedrske bombe? Ne vem če so ravno taki jaki prijatelji. Prej Rusi.
Izrael tako in tako ne bo uporabil jedrske bombe, dokler lahko Irance in njihove satelite prca s konvencionalnim orožjem, ki ga dobi od ZDA.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Koliko "wishful thinking" je tukaj v tej temi. Pišete o zadevah, o katerih nimate pojma, so samo posnetki in zahodna MSM propaganda. Potem pa pisanje, da je večina raket padla v pesek (ob vsej sedanji navigacijski tehnologiji), .... in pisanje, kako se bo IL maščeval,.... da Iran nima kaj za pokazati (že drugič je pokazal in dokazal, da Iron dome ne deluje proti takšni količini raket!),....
V glavnem realnost vas tepe, tako kot še v kakšni drugi temi.
Kako se bo IL odzval??? Nekaj bodo zagotovo naredili. Kaj??? Mogoče uporabili jedrsko orožje (kot nekdo zgoraj navija) in s tem ponovno odprli pandoirino skrinjo.

Pred kratkim sem zasledil podatek, da naj bi se iz IL v prvi polovici leta izselilo okrog pol milijona polnopravnih s pravicami državljanovo IL. Če bo šlo tako naprej, bo tam ostalo dovolj prostora za skrajneže na oblasti.

Fikus projekcije. Dejansko je Izrael pokazal, da je nekaj nivojev nad Iranom in njegovimi podrepniki in da Iran nima za burek.
Ne vem od kod tebi obraz, da še naprej trosiš neumnosti ob res ogromni količini informacij, ki te s tem postavlja v položaj zgolj protizahodnega klovna.
Ampak smo tega od tebe vajeni iz vseh političnih tem.

PS: Izrael ne bo uporabil jedrskega orožja proti nejedrskem Iranu, ne vem kako zaslepljen s projiciranjem moraš biti, da pišeš takšne norosti.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

bm1973 ::

mojsterleo je izjavil:

A misliš, da bi Pakistan pomagal Iranu pri razvoju jedrske bombe? Ne vem če so ravno taki jaki prijatelji. Prej Rusi.
Izrael tako in tako ne bo uporabil jedrske bombe, dokler lahko Irance in njihove satelite prca s konvencionalnim orožjem, ki ga dobi od ZDA.

Ne vem okoli jedrske bombe, ampak leta 2011 sem bil v Pakistanu, ko se je Izrael spet nekaj repenčil, pa sem ga vprašal, kje stoji tukaj Pakistan.

Pakistanci, narod, ne vlada, podpirajo Iran. In se bodo šli borit zanje...

paradajzos ::

Koga si vprašal? Tiste, ki jih pakistanski režim ne sprašuje?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

bm1973 ::

paradajzos je izjavil:

Koga si vprašal? Tiste, ki jih pakistanski režim ne sprašuje?

Mojega sodelavca takrat, ko sem tam delal...

Hudobec82 ::

Za enkrat ne bi vleku nobenih zaključkov. Rakete so padale po tleh. To se vidi iz posnetkov. Kam točno so padale oziroma, kaj so zadeli, pa ne vemo. Res se prestreza samo rakete, ki majo potencial za nardit škodo. Kar kaže, da bo padlo v morje ali na nenaseljeno območje se pusti. Za enkat zgleda, da je poškodovana ena šola.

Ne vem kaj naj si mislm. 200 balističnih raket je težko prestrežt, po drugi strani so pa verjetno vsaj vedl, kam približno bodo padle in docajta spraznil baze. Tako da je minimalna škoda zelo verjetn izplen.

paradajzos ::

bm1973 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Koga si vprašal? Tiste, ki jih pakistanski režim ne sprašuje?

Mojega sodelavca takrat, ko sem tam delal...

Saj veš, “nonproliferation of nuclear arms” in to. Indija bi z veseljem podprla sankcije proti Pakistanu. In Zahod si zelo želi, da bi bila Indija odprto in odločno na naši strani.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Zakaj bi si SA želela jedrski iran?

MadMen ::

fikus_ je izjavil:

(že drugič je pokazal in dokazal, da Iron dome ne deluje proti takšni količini raket!)

Haha, no tukaj se točno vidi kakšen je tvoj doment razumevanja :)
Iron Dome ni bil nikoli namenjen prestrezanju balističnih raket. Za to obstajata sistema Arrow 2 in Arrow 3 ter David Sling. Iron Dome je namenjen raketam kratkega doseg, topniškim iztrelkom in podobno, kar večinoma izstreljujeta Hamas in Hezbollah. Sicer pa nobeden ne trdi da se da v absolutnem smislu preprečiti takšen napad z balističnimi raketami, ker drugače bi bil obstoj tvoje prijateljske države iz sosednje teme precej pod vprašajem. Dejansko pa je težko v tem trenutku oceniti, če je bilo zadeto karkoli bistvenega. Izrael ne sestreli raket, katerih trajektorij kaže da ne bodo zadele pomembne tarče(ali ogrozila civiliste). Posnetki, ki so sedaj že nekaj časa dostopni, ne kažejo na bistvene poškodbe na naprimer letaliških bazah(npr. skladišče kerozina, letala), se bo pa zagotovo vedelo v naslednjih dneh.

redtech ::

Čudno, navajen sem, da UA sestreli vse ;((, sedaj pa ob kavici delajo selekcijo kaj bodo sestrelili :))

P.S. in to mi razlagajo isti avatarji :]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()
««
117 / 127
»»