» »

nvida 7600gs spraviti na rang nvida 7600gt?kako?frekvence?

nvida 7600gs spraviti na rang nvida 7600gt?kako?frekvence?

Djz3l3 ::

Lep pozdrav
Imam graficčno kartico nvida 7600gs od poizvajalca leadtek wingfast
zdaj me zanima sledece na koliko jnastaviti voltazo na agp slotu in frekvenco le njega
in na koliko nastavite frekvence same graficne kartice z orginal hlajenjem kajti slisal sem
da se z to graficno kartico lahko doeze zmogljivost nvida 7600gt tako da ce ima gdo kaksne
informacije in navodila naj mi prosim pove sedanje frekvence imam 450/350
grafična nikoli ni presegla 50 stopinj celzija

MAtična plošča:ASUS A7NBX-E Deluxe
Napajalnik 550W

Urc ::

Pomoje neboš nikoli spravil te 7600 gs v rang 7600 gt :)) No mogoče se motim :\

Djz3l3 ::

od dost folka sm slisu da se da in tut velikokrat na raznih forumih prebrv itd

KandazaR ::

Ne bo šlo. Sicer jo lahko malo naviješ in nič več. GS verzije imajo ddr2 pomnilnik (razn Gainward Golden sample), GT verzije pa ddr3 ki je veliko hitrejši.

ttommy ::

7600 je narejena bolj kot ne za varčne sisteme-če ne more biti požrešna tud performanca na moreš pričakovat ne vem kakega.Jaz jo imam-moj sistem je tih in varčen,pa kljub temu zadovoljivo poganja igre z nenavjanjem.če hočeš extreme performance,boš pač moral odšteti kar nekaj več evrov za stabilnost......
Gamer

icy ::

ttomy: kaj ti bluzis? Clovek je vprasal nekaj tretjega...

Djz3l3: Agp voltaza in frekvenca ti ne bosta nic kaj pomagala. Downloadaj RivaTuner ali kateri drugi program za navijanje graficne (AtiTool,powerstrip,..) Potem pa navij frekvenco GPU in pomnilnika graficne kartice (postopek za to imas v vsaki drugi temi na forumu; navijas po korakih; 5-10MHz visas frek. in testiras z igro/3Dmarkom,... da obremenis graficno. Dokler se ne pojavijo artefakti (pikice,zmazane teksture,..) visas frekvenco; ko se pojavijo zmanjsas za par MHz)

Djz3l3 ::

ja riva tuner ze imam sej z navijanjem sem ze seznanjen sm prejsno radeon 9200 kr dobr naviu hladilnik od amd 2400:D pa 8cm vent gor frekvence so sle kr dobr gor sam me je pol neki open gl jebu tko da bom mal probu 3d mark pa riva tuner


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4 razlčne Grafe nvida 7600gs katero uzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
172024 (1375) DJ MartiNi
»

Je kdo že navil tole grafično???

Oddelek: Navijanje
51414 (1152) Boomer1911
»

7600 GT V Akciji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10610584 (5206) asus
»

GF 7600 GT vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
81214 (910) GrimReaper
»

7600 GS samo 8k v 3dmarku 2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
674994 (3438) GrimReaper

Več podobnih tem