» »

excel eno vprasanje

excel eno vprasanje

dolenska ::

lp
jaz imam excel 2003. rad bi vsako vrstico uredil tako da ima vsaka drugacno sirino. problem je v tem, da ce eni spremenim sirino to spremenim vsem v recimo stolp B. rad bi spremenil sirino samo eni vrstici ne pa vsem naenkrat
kako se to naredi.
hvala

primzx ::

ena varianta je ta, da eno vrsto združiš z C kolono, in mas vsako vrstico v drugačni širini. Kako? "merge cells", mislm d je clo bliznca na orodni vrstici. Na ikonci je "a" narisan. ..no in samo oznacis B kolono in C kolono ene vrstice in prtisnes "Merge cells". :\
upam d sm ti kei pomagov, v nasprotnem primeru pa klik.

lp

Redkvica ::

Jaz excel tako razumem, da imajo stolpci določeno širino,vrstice pa imajo določeno višino. Širina vrstice kot taka ni določena. Vrstica je pač vrstica, je 'zelo široka':)Tako da tvojega problema ne razumem povsem. Ali gre za višino vrstce, ali morda za širino določene celice? Videz 'širše celice', glede na celice v drugih vrsticah, lahko dobiš z uprabo združevanja celic v eni vrstici.

primzx ::

@RedKvica

On hoče v posamezni vrstici, v določenem stoplcu, v njegovem primeru stoplc B, spremenit širino posamezne vrstice. In JA prov maš, samo vrstica v enem stoplcu se NE da spremenit, ker pac tko je narjen excel aka matematično.

dolenska ::

primzx tako je ja, ker jaz imam dve tabele in v eni tabeli je sirina stolpcev oz.vrstic druga
na kot v drugi. vrjetno bom vseskup mogu v wordu narest. moram preizkusit se prvo metodo katero sem prebral dva posta visje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz txt datoteke v excel

Oddelek: Programska oprema
294720 (4357) sebavet
»

Excel vse sorte

Oddelek: Programska oprema
262498 (1795) jozekuch
»

Excel iskanje podvojenih vnosov

Oddelek: Pomoč in nasveti
186227 (4853) smetko
»

dolgo besedilo v excelovi celici

Oddelek: Programska oprema
132211 (2097) bruderbauc
»

Microsoft Excel - merged cells/insert row ...

Oddelek: Programska oprema
51118 (1067) Tutankhamun

Več podobnih tem