» »

donator pejd

donator pejd

Klemenn ::

Neki mi ni jasno.Zvezde smo ukinili, ker so ljudje zanalašč nabijal poste, ker so hotl met več zvezd. Zakaj ne bi pr donator pejdu pokazal še kolk je kdo nakazal in potem še kolk je že vseega skupaj. Mogoče bi se še zarad tega bi ljudje več nakazal? mogoče. Mogoče pa potem ljudem ki bi recimo tolk več nakazal date kakšno nagrado.

Sergio ::

odločili smo se, da zneska ne bomo prikazovali. Lahko vam pa na dnu strani naredim izpis, koliko denarja se je že nabralo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

LEPO PROSIM>:D

Tomi ::

Da ne boš čakal na Sergiovo dobro voljo. 40.000 ali nekaj podobnega.
metrodusa.blogspot.com

AtaStrumf ::

Folk ta trenutek je registriranih 1935 ljudi.Če bi se vsak odrekel eni pici (beri 1000 SIT), bi to naneslo 1.935.000,00 SIT, kar bi bilo dovolj za najbolj ninja PC kar se ga dobit pr nas. No mormo računat še da je vmes tudi nekaj gorencev, tko da mogoče ne glih tolk ampak še vedno več kot dovolj.

A ne bi blo cool ča bi mel Slo-tech en ful sexy server. Če ste za jaz letim na banko ( no pošto, k mam glih mobitel za plačat, pa se mi ne plačuje visoke provizije, ki jo računa banka) še danes.

Kdo je za?

OrlyTM ::

Zakaj je potrebno dodatno spraševanje. Če misliš, nakaži, drugač pa ne an. Aja .. provizija .. a si že kej razmišljov o elektronskem poslovanju z banko .. bistveno ceneje.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

AtaStrumf ::

Orly registrirana tgovska znamka, fora je v tem da donoramo vsi, če ne bo bolj klaverno vse skupaj izpadlo.

Če pogledaš na donator pejđ je doniralo vsega skupaj 17 folka od 1935 registriranih. Tudi ti si gor in tudi jaz bom, samo rad bi malo spodbudil folk, da vidjo kaj lahko naredimo, če sodelujemo.

V slogi je moč, marne?
-------------------------------------------------------------------

No spet heca ta forum. Dejmo no folk skupi spacat teh par 100.000 SIT. Sej ne rabmo dati nevem kolk, pa tudi največji reveži nismo, če gre sklepati po naših računalnikih.

TheHijacker ::

Soglašam s vami. Se pa ne strinjam s trditvijo, da bi moral vsak prijavljen dati vsaj 1000SIT. Ali ni bilo v anketi kolikšna je starost ljudi, ki obiskujejo Slo-Tech od 12-16? Ko sem bil jaz toliko star se bil za 1000SIT že pripravljen ubijat. Komaj sem čakal na rojstri dan, da sem od stare mame dobil celo bogatstvo 5000SIT. Mogoče so se časi spremenili in je že vsak froc priskrbljen s denarjem... Sedaj ko imam službo sem pa tudi jaz bil pripravljen nekaj nakazati. Če pogledam na moj znesek sem poplačal še 9 ostalih uporabnikov...
http://www.google.si

AtaStrumf ::

Počakajmo na rezultate najnovejše ankete pa bo jasno koliko denarja ima kdo.

gorenc ::

ko ze tece beseda o gorencih:D


me zanima ce ste nabavili 1GB rama pa 3Ghz procesor, ker vse skupaj nenormalno hitro tece! ali pa sem trenutno edini uporabnik:)

Sergio ::

gorenc: Primož iz dneva v dan blokira ljudi, ki nas DoS napadajo... pa dela hitrej.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

AtaStrumf ::

No Hijacker kaj praviš na trenutne rezultate ankete?

153 ljudi ima 250k-500k SIT vredne računalnike
126 ljudi pa še več kot 500k
skupaj 79% vseh, ki so glasovali
59 ima manj kot 250k
15 pa pod 100k. Tem res nebi zameril, če nebi darovali.

Niti nismo tolk revni ane. 279 ljudi, ki imajo nad 250k SIT vredne reačunalnike, pa bi se že lahko odreklo enmu prešernu ali pa še kaj več. Pa zdaj so počitnice bo folk mal zaslužu prek študenta, pa bojo tud imeli več denarja. Skratka folk je škrt. Vse hočjo imeti zastonj. Internet jih je v tem smislu čist razvadil.

TheHijacker ::

Deloma se strinjam s teboj, deloma pa ne. Anketo bi morali razdeliti na dva dela. Koliko so oni pljunili za računalnik in koliko njihovi starši. Še vedno je treba upoštevati starost ljudekov na tem forumu. Večini oseb so računalnik kupil starši ali pa so ga dobili kot darilo od koga drugega(žlahta). Vsaj pri meni je bilo tako. Prvo 486/66 sem dobil od staršev in tudi vse nadgradnje do P166. Potem pa služba in bla bla ne dobiš nič od mene bla bla imaš sam denar in znjim počni bla bla. Saj veste kako je to ;)
http://www.google.si

AtaStrumf ::

Ja to se pa strinjam, da bi bilo fajn vedet kdo je računalnik financiral, oni ali tastari.

Mogoče ideja za naslednjo anketo.

Jebiveter ::

Ko je ze ravno tema nanesla na financiranje racunalnika, moram povedat, da mi gre skrajno na zivce folk, ki mu starsi (zlahta) kupijo racunalnik (sami pa seveda ne dajo prebite pare) potem pa se po svetu duvajo, kako majo oni "tabuljsi, tadrazji in oh-in-sploh" racunalnik!
In naj na tem mestu povem, da je moj osebni racunalnik sestavljen iz komponent, ki so bile kupljene z mojim in samo mojim denarjem! Res je, da so starsi tu pa tam priskocili na pomoc, ko trenutno ni bilo financ ampak sem jim vse, do zadnje pare, vrnil! In priznam, vcasih so pomagali z kakimi vezami, ampak to je tudi vse!
Do sedaj sem v enem letu vse skupaj za racunalnik porabu cca. 230.000! In to je, glede na to kaksen racunalnik je bil to prad enim letom zelo malo! Pa tudi zdaj ne zaostaja kaj prevec! Vsaj za moje pojme...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

AtaStrumf ::

Ja jaz sem tudi kupil čist in samo z mojim denarjem, ki sem ga prav krvavo zaslužil:
popisovanje električnih števcev (ene par tisoč); (večja jeba kot si lahko mislite) in raznašanje časopisov sredi noči v hudem mrazu, dežju, snegu itd; no pa tudi polni luni.

Ja sem si pač zelo želel računalnik. Mat je še tako kompliciral kva tolk denarja stran mečem, samo to nič napram temu kar drugi delajo z denarjem in to veliko večjim denarjem. (to si vedno rečem da se bolj počutim)

TheHijacker ::

Sam se si tudi vse sam kupil. Prejšni P166 sem podaril fotru, ki ga sedaj uporablja za vodenje tekočih računov. Sam pa sem si nabavil popolnoma nov računalnik. Denar si ravno nisem krvavo prislužil, saj sem računalniški administrator in programer, je pa na začetku vseeno bila trnova pot. Zmetal sem pa ziher več kot 500k. Vmes sem si pa še avto kupil, ki pa ga bom še kakšne dve leti odplačeval...;)
http://www.google.si

Tomi ::

Tudi meni gre to precej na živce, da se ljudje tako in oh hvalijo, kaj imajo. Sicer moj prvi računalnik je bil soinvesticija staršev in mene, potem pa sem začel vse kupovati sam. Prva nadgradnja na P200, potem nov monitor, pa disk, pa potem nadgradnja na C400, pa tako naprej. Samo sedaj že eno leto in pol nisem nič kupil ( ok, rabim ram, zato bom tistih 20.000 že dal ), ker varčujem za notebooka, poleg tega, da redno inštruiram, pa se nabere nekaj 10.000 na mesec:D
Samo bi mi pa šlo precej na živce, če bi moral biti od koga odvisen, kdaj bom na računalniku ( sedaj se mi doma prilagajajo-čeprav je funkcija tudi inverzna ), tako da komaj čakam na prenosnika, ki ga pa nihče drug ne bo imel..
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

že maš notesnika? :\

Tomi ::

To je pa res kriza (žarg. jeba), če odpiraš svoje stare teme, ker nimaš kaj lepšega delati.
Sicer pa, prenosnika imam že leto in pol.
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

Tomi: jebiga. Zakaj pa ne bi mi začeli smetit po Jebediahovih temah? To bi blo šel lepo :P.

AtaStrumf ::

Ah ja, dobri stari donator pejđ. Le kaj se je zgodilo z njim? Vse je nekako propadlo a ne? No ja, vsaj probal smo.

darh ::

kaj je propadlo AtaStrumf?
Excuses are useless! Results are priceless!

Gandalfar ::

enkrat na dan kliknes na oglas in s-t bo veliko bolj vesel..

Mercier ::

Ja, kako točno je s tem klikanjem? Enkrat na dan z istega IP-ja?

AtaStrumf ::

A sem opazil šele zdaj, da je donator pejđ sedaj pod zahvale. Sem mislil, da ste ga zbrisali.

No propadlo v smislu, da nismo uspeli zbrati prav veliko denarja, pol je moral pa essedi šenkat robo, drugače vprašanje če nebi Slo-tech še vedno štekal 100 na uro, kot je takrat.

Sicer nimam pojma kako in kaj je s strežnikom, ker ste (bili) vsi zelo skrivnostni okoli tega, a takrat je bila kar kriza pa se ni najdlo dovolj dobrih ljudi. Predvsem to me žalosti, da hoče folk vse zastonj, pol pa še pi*dijo če ne dela in jim daš možnost, da kaj popravijo pol se pa neumne nardijo.

Pa nebi spet zašel v kako globoko debato o temu, kar je bilo, je v preteklosti in naj tam tudi ostane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Oddelek: Loža
382513 (1262) Thrivial
»

Radostna destrukcija?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
784708 (3128) AngelOfDeath

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371581 (1004) luni
»

kes (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
512772 (2099) Binji
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894420 (3713) Luka Percic

Več podobnih tem