» »

PCI vodilo

PCI vodilo

1
2
»

Urc ::

Eh lol s tem klik klok -om bi se konkretno zaje*u :D . Bol se splača vzet 7600 GT za tak keš? 8-O :\
Ampak njemu se itq ne splača 0 kaj takega in to je tako da niso buče, pač prašaš mal svoje frende itd. če ma kdo... če ne probaš najti prodajalca v bližnji okolici da lahko testiraš pri njem da vidiš pri čem si če si tako nezaupljiv :\

gavro ::

To grem jutri kupit...kaj menite? http://www.bolha.com/oglas2268784

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gavro ()

>>><<< ::

Vprašaj ga za garancijo in če še ima stari ventilator, ki je nujen za uveljavljanje garancije.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

mtosev ::

Je OK nakup
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gavro ::

Kupil sem jo vendar ko jo vstavim mi komp dela vendar slike ne kaze..veckrat tudi zapiska......zraven sem dobil se kabel za napajalnik..ga je nujno treba vstekat...probal sem ze oboje vendar ne kaze slike...pomoc dobrodosla!!!

kixs ::

Preveri, ce si pravilno vstavil. Pisanje je znak, da neki ni dobro vstavljeno. Lahko si premaknil kaksno drugo kartico ali pa rame.

Dodatno napajanje mora biti vklopljeno, vendar se mora slika pokazat tudi brez tega.

gavro ::

Zdaj dela...verjetno nisem dobro vtaknil notri...:D kaj pa zdej z tem kablom ki sem ga dobil da bi ga povezal z napajalnikom...moj napajalc je 300W mislim pa da mi je pisalo da ne dobiva zadosti energije in so zmansali kakovost na 16bitno sliko...vendar sem jo nazaj preklopil na 32bitno...temperatura je normalna...zdaj pa naj vklopim te kablke z napajalcom ali ne??

Urc ::

Heh čudno da prej nisi pomislil da kartica z dodatnim napajanjem potrebuje malo močnejši napajauc... Če maš 300 W od kake firme potem je še kaka možnost da dela ker 6600 GT spet ni tolk požrešna kartica. Če pa ne priklopiš pa maš verjetno znižane frekvence :D

kixs ::

gavro:
tisti dodaten kabel mora biti prikljucen! Brez kabla ti vseeno dela, vendar v 3D nacinu ne tako hitro in zna se tudi obesit.

Ce bo delovalo, potem napajalnik nima veze! Sej po navadi so tudi ti 300W cisto dovolj.

Kabel pa le cimprej prikljuci!

LP

gavro ::

Je že vklopljen.:P

kixs ::

In... si zadovoljen? ;)

gavro ::

Vsekakor!:D

gavro ::

Shit graficna mi delala vse normalno do zdaj in kr pridem domov ka me je mama klicala da komp ful piska in pridem dam pa vidm ventilatorcek visi dol z graficne in lepo uzamem vn grafo lepo not vsedlam nazaj ventilatorcek in dela vse normalno in mi cez 40 minut izklop monitor pa ga przgem in pise "no signal input or cable disconnected" drgac se ventilatorcek lepo vrti...kaj bi lahko blo narobe??...je graficna morda fuč??
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019600 (12665) Janac
»

Radeon x700 ali GF6600? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
714902 (3808) GrimReaper
»

Katero grafo?

Oddelek: Kaj kupiti
352130 (1306) SavoKovac
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711272 (7808) mtosev
»

Nadgradnja celerona

Oddelek: Kaj kupiti
91138 (1016) sprint

Več podobnih tem