» »

hitrost

hitrost

nonenone ::

ko ponovno prižgem računalnik al pa ko ga resetiram, sploh ni črnga ekrana, ampak je takoj windows vrstica spodaj v momentu, tako da mi ne uspe z DEL priti v bios, edino če vse skupaj izklopim iz štekerja in malo počakam, potem mi pa uspe priti v bios ampak moram bit hudičevo hiter, da ne zamudim, zanimivo a ne? a ima kdo podobne probleme in kako lahko mal to zadevo podaljšam da lahko k človek pridem v bios z del tipko

>>><<< ::

Maš mogoče kake programe za pospeševanje zagona ali si kakšen hex :D naredil(register pa to) ?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

nonenone ::

ma nič, mene tudi čudi, danes sem zamenjal močnejši nanajalnik in od takrat se mi to dogaja, prej je normalno dela - najprej slika od biosa-nato windows zagonski trak, zdej nimam slike od biosa ampak takoj windows trak. problem je k večkrat grem v bios ker moja plata podpira navijanje v procentih 3% 5% in 7%, pa če rabim kaj hitrejšega za delat, malo pospešim, pol pa spet nazaj, ker imam navaden hladilnik

>>><<< ::

Tiste črtice ti kaže, kako letijo? Ker je bil neki hex, ki je ful pospešil zagon, vendar ti potem in kazalo teh črtic.
Clear CMOS si že probal?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

nonenone ::

nisem še nič probal bom mal počakal mogoče se bo samo uredilo, enkrat mi je vrglo v windows boot ekran, safe mode, normal mode, mogu se je en šok zgodit ko sem menjal napajalnik-črtice laufajo kr normalno, bom poročal stanje, je pa zlo zanimivo kaj se je zgodilo hm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD Ročno formatiranje? Nujno

Oddelek: Strojna oprema
467808 (7089) miraldi
»

2-3 mesece star računalnik in slabši od prejšnjega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588962 (7516) solatko
»

DHCP

Oddelek: Omrežja in internet
322027 (1549) Mavrik
»

Dve mrežni kartici v računalniku in konflikt

Oddelek: Pomoč in nasveti
111376 (1082) eraserr
»

Problemi z računalnikom !! NUJNO !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61082 (971) BrzoBub

Več podobnih tem