» »

DVD in GeForce 2 MX

DVD in GeForce 2 MX

megane ::

Pri poskusu gledanja DVD filmov mi PowerDVD javi napako (DVD Error, Error code F5300002, The hardware-accelerated decoding function provided by your display card is not available.; Because you switch to an unsupported display mode the hardware-accelerated decoding function provided by your display card is not available)
To se dogaja kadar imam v nastavitvah PowerDVD-ja vklopljeno use hardware accelerator. Tako, da če hočem gledati filme moram strojno pospeševanje izklopiti.
Kot vem omogoča GeForce 2MX strojno pospeševanje videa zato me zanima zakaj ne morem tega vklopiti. Resolucija na monitorju je 1024x768x16 bit. Probal sem tudi 800x600x16 in mi javi isto napako.
Sistem: 3D Prophet II MX, AMD T-bird 800MHz, MSI K7T Pro (Via KT 133), 256MB Ram PC 133, Pioneer DVD 105S, PowerDVD 2.55, OS Windows ME.

Matek ::

GeForce2 MX kolko jest vem podpira strojno DVD pospeševanje, ker jaz imam Leadtek GeForce2 MX in sem zraven dobu v pkaetu Power DVD, tko da nevem zakaj bi prilagali ga, če nebi kartica podpirala. Poleg tega mi tui vse vredu dela, ko gledam DVDje:|

Verjetno je kaj narobe s tvojim programom ali drajverji
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

VASkO ::

tezavaje v verziji powerDVDja. Dobi si najnovejsi 3.0 na tem naslovu.

Fora je, da se verzije 2.55 razlikujejo med sabo, ene podpirajo ze gf2mx druge ne, ocitno tvoja ne podpira. Mam tudi sam gf2mx pa sem tudi dobil zraven powerDVD, ki ga ne podpira, s trojko vse lepo dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Film na 2h monitorjih?

Oddelek: Zvok in slika
201643 (1313) ..::Wacky::..
»

A se splača kupit na eBayu ker majo nore cene

Oddelek: Kaj kupiti
81119 (1022) Phoebus
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152030 (1728) BlackHole
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421693 (1210) VASkO
»

Slika pri PowerDVD 3

Oddelek: Zvok in slika
71366 (1199) matevzm

Več podobnih tem