» »

zmrzovanje računalnika...,možna rešitev

zmrzovanje računalnika...,možna rešitev

___ ::

ne dolgo nazaj sem imel na temu forumu temo..zmrzovanje računalnika.mislim da jo je še možno najtu.uglavnem....rešil sem problem.
najprej sem mislil da mi zmrzuje zaradi media playerja, saj mi je velikokrat zadeva zmrznila, ko sem kliknil na predvajanje, ali pa ko sem nalagal musko v wmp. ampak to ni bilo to...

zadevo sem rešil takole::::::::: frekvenco jedra cpu sem iz 166 mhz zmanjšal na 133 mhz, multiplier pa sem povečal iz 13 na 16.5.
nato sem frekvenco rama povečal iz 333 mhz na 400 mhz, tako da mi sistem deluje z isto hitrostjo kot prej, le komponente se s cpu sporazumevajo z nižjo frekvenco(delovanje cpu 133 namesto 166 mhz), zaradi povečanja multiplierja pa nisem izgubil hitrosti sistema in grafične....

poskusite.mogoče bo tole komu koristilo.pomaga tudi dobro hlajenje. kupil sem novo ohišje in zadevo ohladil iz 60 na 46-48 stopinj v idle.

upam da ta tema komu pomaga.
lp

___ ::

no da dopolnim....računalnik mi je pred tem zmrzoval redno...ni bilo pomembno kaj počnem (med igranjem igric, gledanjem tv preko kartice, poslušanjem glasbe v wmp, brskanjem po netu) uglavnem resnično kadarkoli se mu je zljubilo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Athlon XP-M na K7S41GX?

Oddelek: Strojna oprema
261420 (1420) _mOuSe_
»

Problemi z navijanjem AMD Athlona,pomoč prosim?

Oddelek: Navijanje
9805 (805) DominusSLO
»

SkyStar 2 - problem - AMD 2500@2.1Ghz

Oddelek: Navijanje
141073 (844) Mr Hilter
»

2200(1.8ghz)+ hm?

Oddelek: Navijanje
19968 (730) Double_J
»

FSB in ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593389 (2828) morphling1

Več podobnih tem