» »

7600GS - Filmi ne delujejo

7600GS - Filmi ne delujejo

Michaelosz ::

Problem je sledeč...
Prijatelj si je kupil Leadtekovo 7600GS. Ko proba gledat kak film, je vedno le črna slika. Isto je pr BSPlayerju, Media Playerju,... V nobenem programu ne gre gledat. Inštaliral si je že vse možne kodeke, drivere, programe in še vedno ni delovalo. Pol pa je enemu dal da mu je stestiral pa mu je kao reko da je grafa pokvarjena, ker se namreč preveč pregreva. Zaj pa me zanima, če je lahko grafa hin, če mu vse igrce delujejo brez problema...?

xabre ::

Ena glupa: A je za primarni zaslon nastavljen monitor?

paljer ::

Ma kaj vsi stalno se neki bojite da so grafične kartice skurjene. To preprosto ni res. S trgovine mora karta delat kot se spodobi.

Kakih pet let nazaj sem na rivo TNT2 po nesreči zadel z +12V napetostjo. In karta še vedno dela...je pa takrat spustila mal iskric iz sebe...

Mislim, install windowsov na novo, driverje gor in bo delalo.

Michaelosz ::

3x formatiral, mel visto gor,... Vse drivere, kodeke,... Pa tak by the cesta sem samo vprašal če je možno, da se pregreva, to pa zaj ne pomeni da mam neko fobijo...

Carmack ::

A si poskusu z beta driverji mogoče?

Link
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

Cingular ::

jaz bi vseeno poslušal xabreta.probaj dati kabel na drugi izhod.
Intel E4300@3.3GHz, Asus P5B, 2x1Gb OCZ Gold XTC, WD 400Gb SATAII 16Mb,
Nvidia 8800GTS 320Mb@650/1000, Nec 3540&Lite-On LS, Logitech Z5400,
22" LCD Samsung 225BW, MS Vista Bussines

BozidarB ::

probej v vlc playerju namrec imam podobne probleme. v xp-jih mi dela na visti pa noce in noce. jebat ga:|

MiHec ::

Jaz sem imel enak problem. Odpravil sem ga tako da sem v nastavitvah od nVidie premaknil naslednje: Video & televizija - prilagodi barvne nastavitve - potem vidiš opcije 1, 2 in 3. Meni deluje na opciji 2.

;-) ::

LOL grafična se pa res nemore pregrevat ob filmih če je iz trgovine...A igre pa lahko igra al kako:D ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z grafiko v nekaterih igricah (HD4890)

Oddelek: Pomoč in nasveti
171212 (944) PoStrah
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926028 (3813) Tic
»

GeForce 8800 Ultra čaka na AMD?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
475195 (2869) Senitel
»

7600 GS samo 8k v 3dmarku 2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
675005 (3449) GrimReaper
»

Crknil Radeon??

Oddelek: Strojna oprema
171525 (1246) Vlady

Več podobnih tem