» »

Slika iz racunalnika na mobitel

Slika iz racunalnika na mobitel

Guti ::

Zdravo!

Imam pdf file katerega bi moral nekako spravit na mobitel!
Zato sem pdf razbil na posamezne slike :
Na slikah imam besedilo, ko pa to sliko dam na mobitel(Sony ericsson w300i) pa se mi te slike zelo poslabšajo, tako da tega teksta nemorem več prebrati...
Sprobal sem že zmanjšat resolucijo slike na računalnik(160x160, 320x...) in jih potem dat na mobitel ampak mi vseeno poslabša slike.

Zanima me, če ima kdo kakšno rešitev...
V glavnem bi rad imel samo to besedilo(ta pdf file) nekako na mobitelu(in da se bi dalo prebrat)!


Hvala!
Take me down to the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
  • spremenilo: Guti ()

NiMH ::

malo bi si sposodil temo (imam isti problem, oz malo drugačen), upam da te ne moti :)

ko spravim kakšno koli sliko na Nokio N73, mi v galeriji pokaže vredu sliko, veliko in takšno kot je treba, ko pa jo nastavim za ozadje pa je pomanjšana in ne zgleda lepa...Zna kdo rešit ta problemček oz se da v nastavitvah kje to spremenit?
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Furbo ::

Ena moja non-geek kolegica to rešuje zelo enostavno, slika ekran računalnika, ko prikazuje željeno sliko. Za slikce ok, za tekst nimam pojma. ;)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

;-) ::

wap stran narediš z slikami pa greš z mobitelom na stran pa zlowdaš. simple

V-i-p ::

Guti: ko daš sliko na GSM, ali nimaš možnosti povečave, pa se potem premikaš po sliki? Tako bi dal 100% povečavo in bi lepo bral dol. Drugače bi enostavno to rešil z Symbian telefonom in PDF readerjem, pa je.

NiMH: ta problem poznam tudi sam, ker slike niso pravih velikosti. No, problem sem rešil tako, da si pač tisto sliko, ki jo želim imet za ozadje prej na PCju pomanjšam na eno izmed teh velikosti, pa je potem slika lepo čez cel ekranček od roba do roba, pa tudi ostra in lepa je normalno:

1. 242 x 230
2. 484 x 460
3. 968 x 920
4. 1936 x 1840
5. ...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EPUB vs PDF na tablicah, prodaja e-knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
455526 (5009) Gandalfar
»

Zoom delčka slike

Oddelek: Programska oprema
221510 (945) imagodei
»

Kopiranje besedila iz PDF

Oddelek: Pomoč in nasveti
155489 (5226) _sem_
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334320 (3893) Matev
»

Program za vodenej Avtobusnega podjetja

Oddelek: Programiranje
201668 (1376) Trubadur

Več podobnih tem