» »

Po Urško pa kar s helikopterjem

Po Urško pa kar s helikopterjem

Barakuda1 ::

A se še spomnite kak hudič je bil, ko so novinarji zalotli Ruplovo Marjetico z metlami in službenim avtom ministrstva?

Človek bi pričakoval, da bodo novinarji enako dosledni ko gre tud za kakšne druge predstavnike oblasti.

V eni od oddaj POP TV, (mislim da preverjeno) so domačini oziroma sovaščani mlade in brhke Urške (kar je res, je res) vedeli povedat, da se gospod minister k Urški v vas kar s helikopterjem prpelje8-O

Me prav zanima od kadaj naprej ima naš gospod J.J. svoj helikopter.
Če ga nima, me pa še bolj zanima, na podlagi katerega pooblastila uporablja državni helikopter v privatne zadeve (vasovanje)8-)

John Abruzzi ::

Sam kuri naš denar! Če bi nepisal kar mislim o njem bi me benal, tko da bom raj tih.

Barakuda1 ::

Če bi nepisal kar mislim o njem bi me benal, tko da bom raj tih.


Če boš napisal mnenje brez žalitev in na način, ki ni v nasprotju s pravili St, se s tvojim prispevkom ne bo zgodilo nič.

In mimogrede. Na ST ne poznamo bananja. Obstoje ustreznejši ukrepi (preberi pravila) o.k. :)

Oxford ::

Barakuda1! Kako si drzneš govoriti kaj slabega o našem dragem Velikem Vodji! ;((

Od kod si se vzel, ti? A si normalen, ali kaj?! ;((

Naš Veliki Vodja ne uporablja helikopterja za tako nepomembne zemeljske zadeve, kot je vasovanje! ;((

Omenjeni sovaščani so prav gotovo okuženi z virusom 'Rdeča laž'! ;((

Če se je slučajno kdaj v Urškinih krajih ustavil helikopter, notri prav gotovo ni bilo našega dragega Velikega Vodje!

Če pa je slučajno bil, je bilo to ZAGOTOVO, ker se mu je pokvaril helikopter in je moral zasilno pristati! Jasno?!;((

Ob pristanku pa je mimogrede še:
- enemu ostarelemu sosedu nasekal drva,
- ozdravil gobavca,
- z eno roko dvignil možakarju avto, da je lahko zamenjal gumo,
- sosedovi mamki pokosil travo, prebelil sobo in nahranil mačka,
- pogasil požar na sosedovem skednju,
- zalil rože in
- oplodil kravo, ki se je ravno gonila.

Skratka - rešil svet. 8-)

LONG LIVE, VELIKI VODJA JANEZ!
Za domovino, za Janezom naprej!

opeter ::

Hahaha Oxford, ja ta je dobra :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

NavadniNimda ::

Veliki Vodja ima še en greh na svoji masleni glavi: ljubljanskemu Harambaši je baje ukazal, naj zaščiti interese telekoma "za vsako ceno" in da naj takoj ustavi Gratel, ki je tako eklatantno ogrozil telekomove visoke cene in lagodno življenje ob-skledarskih falotov.;((

Daliborg ::

@Barakuda

A ti pa ne bi?..., ce bi imel možnost(denar)?

P.S.
Se ne potegujem za JJ.a in njegove podvige ampak verjamem da je samo žrtev kapitalističnega režima!

Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

BigWhale ::

> V eni od oddaj POP TV, (mislim da preverjeno) so domačini oziroma
> sovaščani mlade in brhke Urške (kar je res, je res) vedeli povedat, da
> se gospod minister k Urški v vas kar s helikopterjem prpelje[8-O]

Jaz sicer nikogar ne nameravam braniti ampak, je ta informacija preverjena in potrjena? Zveni kot, da bi se tri branjevke na placu pogovarjale.

Morda je pa pri njej pozabil sluzbeni notebook in se je, medtem, ko je bil na poti iz parlamenta na brdo (or whatever) samo tam ustavil, da ga pobere...

Kdo ve.

perci ::

V eni od oddaj POP TV, (mislim da preverjeno) so domačini oziroma sovaščani mlade in brhke Urške (kar je res, je res) vedeli povedat, da se gospod minister k Urški v vas kar s helikopterjem prpelje
Zanimivo je to, da vaščanom Ambrusa ne verjamemo, tem drugim vaščanom pa slepo. Kaj je imel JJ za povedat na to temo?

Da ne bo pomote, tudi če je res, zaradi tega ne obsojam niti JJ niti Rupla. Ko si enkrat tako visoko v politiki, kjer ta zahteva ves tvoj čas in ti tako ne ostane časa, da bi se odpeljal domov po privat avto in šel iskat ženo v eno vas, menim da ni nič narobe, če se v določeni meri uporablja tudi javne zadeve v privat namene.

Tudi me ne bi motilo, če se minister zapelje z avtom v štacuno po privat opravkih. Me pa moti, da to počnejo uslužbenci, kaj pa vem, recimo varuhove pisarne?

opeter ::

Ja, to o Gratelu in kopanju jarkov za kable sem tudi slišal. Baje so tudi v Murski Soboti ustavili položitev optike pri Gratelu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

KandazaR ::

To je bilo v previrjeno. Vsak domačin je drugače govoril. Eni so govoril da je prišel pomagat pri pobiranju grozdja, drugi da pomaga sosedom, nekateri pa celo da se kar z helikopterjem vozi. Torej kaj je tu res? Pa ne da bi kakorkoli zagovrajal j.j. samo ne morete kar vse povprek obtoževati (tudi v zvezi z gratelom).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Icematxyz ::

Samo zadnji stavek sem prebral ker se ne ukvarjam z rumenimi temami ampak bom rekel naslednje:

O ja pa lahko vse poprek obtožujemo (obtožujete)! Zakaj pa ne?

Ker gre za J.J. ?

Ko pa gre za kakšnega drugeg politika (Jelinčič, Drnovšek, Hanžek in podobna kompanija o kateri se je že govorilo in je lahko vsak popreko obtoževal kar je pač hoto... za J.J. pa te meje ni?)

Recimo da samo omenim Busha. Koliko gnojnice se povsod polije po njem pa gre kdo iskat vir ali preverit če je nekaj resnično ali ne? (pa ne pravim da si en zasluži gnojnice da nebo kdo kje pomislil :8) pač dober primer je.)

Če je rekel sosed po TV pol mu jaz vrjamem to je moja rumena pravica. Kot da nam ne lažejo nosntop po eleviziji in kot da gremo mi vse preverjat? Ya right.

Naredi pa to dober vtis na žensko tako da je dobro za Imiđ. Če imaš recimo kakšnega BMW-ja najnovejšega si tak zmagal zdaj pa kaj mislite kaj šele naredi ko se ljubici pripelješ z helikopterjem?

Takoj je tvoja. ;)

Zdaj če se je na davkoplačevalski denar peljal upam samo da je pol dobo kaj. Da je sedaj bolj sproščen in bo raje naredil kaj v skupno dobro. Ne pa samo vojska in ljudi na položajih ki bi tudi naj bli neke vrste vojaki.

:D

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Če se je pripeljal s čoperjem, naj zdaj kar kasira fovšijo, ki bi jo kot opozicionar sam gojil!

Kar se pa Gratela tiče, je to spor na levici. Med komunisti iz vseh levih strank, kjer je vpletena (mogoče) tudi cerkev. Janša je pa tukaj povsem out, zagotovo. Povsem interni komunistični obračun.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

borchi ::

sem prepričan, da bo g. petan sklical tiskovko na kateri se bo spraševal, kako lahko nekdo tako razmetava denar :D

aja, samo tole je drugač, drnovšek je razmetaval denar od nlb-ja, janša pa državnega. torej, brez tiskovke tokrat. :8)
l'jga

BigWhale ::

Mah, jaz sem tukaj priblizno na istem kot Perci. Dol mi visi, ce se vozi s helikopterjem na quickije k Urski. Pa naj se.

Ljudje so dobesedno pateticni. Skrbi jih kaj delajo njihovi drzavniki ampak skrbijo jih popolnoma napacne stvari. Namesto, da bi se na ulicah puntali zaradi pediatricne klinike, zaradi onkoloskega instituta in se podobnih drugih zdravstvenih ustanov, zaradi katerih bi lahko leteli vsi zdravstveni ministri po vrsti in se marsikatera vlada zaradi bebavih zakonov o javnih narocilih, namesto, da bi se ljudje s takimi stvarmi ukvarjali, se raje ukvarjajo z bedarijami.

Kdaj je sla Ruplova v trgovino po metlo z avtom in kdaj je su Jansa seksat s helikopterjem.

To so tapomembne stvari.

Je pa res, da so precej dober attention catcher. Evo, ce bom kdaj politik, bom najprej ukradel goro drzavnega denarja in si zgradil tri vikende in dve hisi, potem bom pa sel po otroke v solo s helikopterjem.

Z mojimi vikendi se ne bo nihce ukvarjal! ;>

Ja, ja, same zarote so okrog nas, mar ne....

Thomas ::

> Ljudje so dobesedno pateticni. Skrbi jih kaj delajo njihovi drzavniki ampak skrbijo jih popolnoma napacne stvari.

Se strinjam. Popolnoma. Vendar je res, da Janša bi imel dosti povedat, če bi Rop hodil s helikopterjem okrog. Zato naj tole župco pač poje!

> Namesto, da bi se na ulicah puntali zaradi pediatricne klinike

Ma kakšna pediatrična klinika neki, to je brez veze. Bolni otroci so kmalu zdravi. Če pa niso, ni njihovo mesto na eni "pediatrični kliniki", pač pa na onkološkem inštitutu. Naprimer.


> onkoloskega instituta in se podobnih drugih zdravstvenih ustanov, zaradi katerih bi lahko leteli vsi zdravstveni ministri po vrsti in se marsikatera vlada

Javno zdravstvo je brezveze.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MEDENA ::

Slovenija je v kurcu totalnem, važno, da bo drugo leto predsedovala EU in bye bye 100+ milionov €.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

A. Smith ::

>>>Javno zdravstvo je brezveze.

:D Hehe, seveda si samo čakal, kdo se bo obesil na tole

A ti dejansko verjameš, da bi se od velike konkurence zasebno zdravstvo tako pocenilo, da bi si ga lahko vsak privoščil? Tisti, ki si ga zdaj ne morejo? A znaš pokazat kakšen primer, kje je tako?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Sergio ::

MEDENA: Če ne vidiš dlje od lastnega nosu, je to predvsem tvoj problem. Predsedovanje Slovenije EU bo (navkljub tako OGROMNIM stroškom, ane) državi prineslo veliko veliko dobrega.

Sindikalistične marnje so pa precej velik problem v naši državici. Tukaj se precej strinjam s percijem in VelikoKito. Bullshit sells, na žalost.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

borchi ::

vsaka stranka bi na vsake tolko let morala prit na oblast, da bi videla kako tumaste so nekatere reči, ki jih je počela v opoziciji.

in kako tumasto lahko zgledaš, ko si na oblasti...
l'jga

BigWhale ::

> Vendar je res, da Janša bi imel dosti povedat,
> če bi Rop hodil s helikopterjem okrog. Zato naj
> tole župco pač poje!

Ja, to se strinjam. S tem ni nic narobe.

> Javno zdravstvo je brezveze.

Morda ni cisto brez veze ampak potrebuje pa konkurenco. Definitivno. Po skoraj dveh letih letanja po bolnicah gor in dol sem v to preprican.

Pa sem v bistvu zadovoljen z uslugami, ki jih dobim od zdravstva. Dolocene stvari so precej dobro postimali, vsa cast. Samo obcasno pa naletim na 'klinicne primere'. :)

"A skrlatinko, da ima sin? Ze drugic? Ja, a je ni ze prvic prebolel?"

"Jah, spet je tak flekast, k je bil prejsnjic, ko je imel skrlatinko."

"Aha, a cist isto zgleda?"

"Ja no, prakticno isto ja."

"Aha, aha. Kaj vam je pa takrat zdravnik dal?"

"Ospen."

"Hm, hm, hm. No jaz vam bom Ospen napisala."

Potem je pa na receptu ime moskega zdravnika, pisala ga je pa zenska zdravnica. Go figure.

gunserman ::

Če bi bili vi na takem položaju, bi vrjetno tudi to storili tko da..... Grem stavit, da ste kdaj v službi naredili kaj takega kar nebi smeli :D Vrjetno jo je pobral k je šel na dunajski ples >:D

A. Smith ::

>>>vsaka stranka bi na vsake tolko let morala prit na oblast, da bi videla kako tumaste so nekatere reči, ki jih je počela v opoziciji.

Ja, prav fajn so šimfali takratno LDS, ko se je spravila kupovati letalo.

>>>Morda ni cisto brez veze ampak potrebuje pa konkurenco. Definitivno. Po skoraj dveh letih letanja po bolnicah gor in dol sem v to preprican.

Se pravi, izbiramo med zdravstvom, ki je neučinovito, ter zdravstvom do katerega imajo dostop samo nekateri. No, vsaj vrste bodo manjše :(
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

BigWhale ::

> Se pravi, izbiramo med zdravstvom, ki je
> neučinovito, ter zdravstvom do katerega imajo
> dostop samo nekateri. No, vsaj vrste bodo manjše
> [:(]

Ne, zakaj? Zakaj vidis samo dve skrajnosti?

Hodis k zobozdravniku v javni zdravstveni dom ali k privatniku, ki ima koncesijo?

A to, da imamo toliko privat zobozdravnikov je narobe?

Jaz se takoj odprecem svojem zdravstvenem prispevku pri placi, ce lahko placujem kakemu drugemu subjektu isto vsoto, ki mi bo za to nudil boljse usluge. Privat zavarovalnice naj krijejo privat zdravstveno oskrbo.

Problem nastane samo takrat, ko so ljudje prepametni, da bi si placevali zdravstveno zavarovanje.

TESKAn ::

Ja, zdravstvo...če nočeš umret od čakanja, moreš kar lepo dat keš. Pa se potem sprašuješ, WTF delam, plačujem €€€ za zdravstvo, ko pa kaj rabim je pa 'čakaj 10 mescev, ali pa plačaj €€€ in si na vrsti jutri.'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MEDENA ::

SERGIO: bo ja......več za bogate.....za narod 0.

McNato ::

Dobro se spomnim te oddaje na POPTV. In nihče ni omenil da hodi Janša s helikopterjem v Urški v vas.

A. Smith ::

>>>Ne, zakaj? Zakaj vidis samo dve skrajnosti?

No, saj imaš prav. Privatniki so res za tiste, ki so pripravljeni plačat in hkrati zmanjšujejo vrste v javnem zdravstvu. Tudi razumem, da Bručan deli koncesije, čeprav ga opozicija kritizira. Tisto, česar nisem požrl, je Thomasov "Javno zdravstvo je brezveze". On bi ga ukinil?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Barakuda1 ::

In nihče ni omenil da hodi Janša s helikopterjem v Urški v vas.


A res8-O >:D

kaj pa tista dva mulca na bangeru ene hiše (tam okol 14 do 15 let, morda še manj), ki sta povedala, da vsake tolk tam dol na travniku pristane helikopter z J.J., ki gre po,...hhhmmm, državniške posle opravljat.>:D

Aaaa, ziher so tista dva mulca "kumunajzarski rdečkarji" indoktrinirali, da sta lagala, a ne:D >:D

Da se razumemo. Niti ni toliko problem v tem, če to počne. Bolj rata problem v tem, da se nam gospod J.J. "prodaja", kot izjemno pokončen in pošten mož, ki ne bi nikoli počel nič nezakonitega.
Štos je točno v tem, kar pravilno ugotavljatudi Thomas. Kapis.

borchi ::

> Štos je točno v tem, kar pravilno ugotavljatudi Thomas. Kapis.

men bi se zdelo celo boljše, da jj ne bi skasiral heli-afere, v zameno pa bi si sdsovci nehali zmišljevati bedarije. zadnje čase take prijavljajo kot da bi bili v opoziciji.

sicer pa, a ni bolš, da se janša vozi s helikoptorjem, pa ma več časa za prave probleme?
l'jga

grex ::

Jaz se takoj odprecem svojem zdravstvenem prispevku pri placi, ce lahko placujem kakemu drugemu subjektu isto vsoto, ki mi bo za to nudil boljse usluge. Privat zavarovalnice naj krijejo privat zdravstveno oskrbo.


Ja dokler rabiš manjše zdravstvene storitve to še gre. Pa bi delovalo, če bi potreboval zdravljenje, ki bi stalo od recimo €100K-€200K - ali pa kar €500.000. Ne predstavljam si privatne ustanove, ki bi si kar tako dovolila takšen strošek.

Sergio ::

Narod je bogat le toliko, kolikor je narod sposoben postati bogat.

It's a do or die world. Sori.

I do.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Oxford ::

@Icematxyz: Ko pa gre za kakšnega drugeg politika (Jelinčič, Drnovšek, Hanžek in podobna kompanija o kateri se je že govorilo in je lahko vsak popreko obtoževal kar je pač hoto... za J.J. pa te meje ni?)

Ja, vsaj slednja dva izmed naštetih sta bila v zadnjih dveh letih tarča posmeha, opravljanja, zlivanja gnojnice, norčevanja ipd. preko vseh meja dobrega okusa. Zakaj pa se ne bi enkrat nekdo spravil na Velikega Vodjo? Je njegova 'poštenost' res tako zaslepljujoča, da ne bi smel nihče pokazati s prstom na njegove napake?

By-the-way: A se je kdaj kdo vprašal zakaj na internetu recimo ne najdeš ničesar glede ločitve Velikega Vodje od bivše žene (z njo ima dva otroka)? Najbrž zato, ker se 'brezmadežnosti' ne sme izpostavljati. Lahko bi rekli temu osebna zadeva, toda tudi Drnovškove ledvice so osebna zadeva, pa so jih vlačili po medijih vsaj dva meseca.

Veliki Vodja in 'podobna kompanija' so prav tako pod drobnogledom javnosti, kot Jelinčič, Drnovšek in Hanžek. In prav je tako!

Sergio ::

Oxford: Zato, ker nikoli nista bila poročena.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

IgorGrozni ::

Jebemti, kdaj boste nehali politike sprejemati kot fevdalce, ki si z volitvami pridobijo državo v last ?

Ima da zrihtajo kanalizacijo, ceste, energetiko, zdravstvo, socialo, ipd. tako, da bo to najbolj poceni in v skladu z mojo (našo) željo, ne pa zato, da bodo ˝vodili˝, bili ˝državotvorni˝, i tako dalje....
Če se morajo zaradi tega (učinkovitosti) dogovarjati z drugimi ˝državniki˝ potovati na NeuJahres koncert,.... naj, ampak za božjo voljo, ne dovolite si sami sebi, jih obravnavati kot patre familias, ki naj nas vodijo, vzgajajo, prepovedujejo, zapovedujejo in nas nasploh obravnavajo kot ovčjo čredo.... in naj si za to vzamejo, poleg plače še dodatne privilegije.

Prekinimo že enkrat s temi katoliškimi ˝tisočletnimi temelji zahodne civilizacije˝. Ora et labora, my ass ! :(

Samostojne odrasle osebe smo, ne potrebujemo ˝državnikov˝, kot tudi ne fevdalizacije državne lastnine. Ker prav tja spada vožnja gospe Mete in J.J. vasovanje. Mi (jaz) hočem samo učinkovitega upravnika infrastrukture.

Šefa za moj drek, če že hočete.

Lp.IgorGrozni

Vanich ::

Ne morem si pomagat, ampak morem se strinjat,
od A do ž, vse komplet, z Igorjem.

iration ::

Dobro dobro, sedaj ste pa že toliko slame namlatili da bi bilo fino videt kakšen dokaz.

gfighter ::

He he, tile zadnji prispevki so tako razsodno napisani, da ne potrebujejo dokazov.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Helikopterski preleti v okolici kliničnega centra LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5910524 (7345) bajsibajsi
»

150.000 €/letno vzdrževanje heliodroma na kliničnem centru (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21941336 (34497) Go-ahead
»

Policijske racije

Oddelek: Loža
311163 (1163) gzibret
»

Janša bo podaril epoxi Marijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
854139 (4139) Shegevara
»

Zbogom Drobnič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
847458 (5062) mtosev

Več podobnih tem