» »

Z katerim programom skrajšat melodijo za mobitel?

Z katerim programom skrajšat melodijo za mobitel?

cypher ::

Kot pove naslov, želim imeti melodije za Nokia 3220 in 6610i. Kako in s katerim programom naj skrajšam melodijo, da ta ne bo prevelika?
In koliko kB je lahko melodija velika, da jo ta dva mobitela še predvajata?
Hvala
Superior

JOKER ::

Kakšno vprašanje je to; kolk je lahko melodija velika da jo še predvajata !!?? 8-O
Če imaš dovolj notranjega spomina je lahko velika, če imaš Memory Card potem pa sploh. Odvisno koliko Mb imaš na voljo.

Z katerim programom ? Hja glede na to, da imaš naložen Nero (predvidevam, kdo ga pa nima?) uporabiš kar NERO WAVE EDITOR. Za te zadeve izvrsten programčič.
________________________________________________________
Ka te češ ....

cypher ::

JOKER, če je melodija velika 20 kB, jo predvaja, če je pa velika 60 kB, pa ne, čeprav imam prostega 1 MB pomnilnika. Na kar sem pomislil, je da morda melodija ni za telefon Nokia, kljub temu, da je midi file.
Glede Nero VaweEditor. Kako naj vnesem melodijo v midi formatu, če v Files of type ni mogoče izbrati to vrsto datotek?
Superior

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cypher ()

JOKER ::

Hmmm ....., da je MIDI si šele sedaj napisal.
Pač samo po sebi umevno mi je bilo, da sprašuješ za mp3 fajl.
Nisem pa šel gledat za kakšne telefone gre v tvojem primeru.
Žal tukaj pa ti ne znam pomagat, je pa čudno, da ti ne predvaja fajla če je daljši ... 8-O

lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

brezimni ::

Tudi jaz sem na lovu za takšnim programom. Sam imam 3210 nokijo in mislim da je največ kaj telefon premore je do 40 - 50 kb veliko midi in pa nekje do 65kb igro, drugač mi tako javi da je premalo spomina. Iščem pa še naprej.

sweeti007 ::

koliko je lahko velika datoteka je odvisno od telefona do telefona .Novi telefoni sicer podpirajo tudi do ~4gb veliko datoteko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219734 (14045) Jst
»

Kje do gsm melodij

Oddelek: Mobilne tehnologije
71806 (1590) flasha
»

Mp3 v polifonicne oblike

Oddelek: Programska oprema
81894 (1758) KTr1sk
»

kako posneti polifonično melodijo ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72063 (1886) SasoS
»

A ma kdo izkušnje s Siemens ST60

Oddelek: Mobilne tehnologije
221819 (1562) boogoo

Več podobnih tem