» »

Avto Akustika Hyundai Atos

Avto Akustika Hyundai Atos

Lincolin ::

Zdravo!
Da malo zatežim z avtoakustiko, ker jo ravno kupujem za Hyundai Atosa-a :D da boste mel predstavo.
Namreč kupoval bom v Kranju BigBang.
Za vse skupaj bom dal 100.000 SIT
Kupil bom avto-radijo, 2 zvočnika za zadaj, ojačevalec ter woofer.
Moj seznam želja:
Avtoradijo - Sony CDXGT200 Avtoradio [23.000 SIT]
BOF - Sony CDXGT200 Avtoradio

Zvočnika; zadaj - Jbl GTO936E Avtozvočniki [19.000 SIT]
BOF - Jbl GTO936E AvtozvoÄniki

Ojačevalec - MP2000 ojačevalec mac audio [16.000 SIT]
BOF - MP2000 ojaÄevalec mac audio

Woofer Tuba - GTO1200T subwoofer tuba JBL [30.000 SIT]
BOF - GTO1200T subwoofer tuba JBL

Kablovje [5.000 SIT]

Zanima me ali se splača kupiti takšen kompletek za takšen mini avto?
Kako je glede kakovosti?

Prosim za kritike ter komentarje!
L.P. Grega
  • spremenil: Lincolin ()

gregan ::

osebno ti odsvetujem nakup sonyjevega avtoradija js v sploćnem nisem zadovoljen z njim, nekateri kolegi majo jvc al pa kenwoode pa je kvaliteta občutno boljša, tud nobenih preglavic z berljivostjo cdjk(takšnih in onakvih) tam nimajo med tem ko jih js na soniju imam... pa je bil leto dni nazaj radio 215eur tak da ni glih nek škrt...
pa še eno osebno mnenje, mislim da za takšen mali avto ni potreben ojačevalec... ker bodo tile zvočniki že tak al tak prišl do izra
grega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregan ()

xabre ::

Obvezno še prednji sistem.

Ampak očitno se ti gre bolj za glasnost, ker v temle primeru je še pri original zvočnikih lepši zvok.

Scorpia ::

Pa ne kupovat tubo, za ta denar dobiš normalen woofer ki ti bo precej boljše igral. Isto od jbl-a. Pa ne govorit da ne rabi ojačevalca, ker če daš kdaj mal naglas bassi ne igrajo več tolk dober, ampak hrešči.To pa itak vsi vemo. Pa ni važno velikost avta, ker sam sem že menjal . Jaz bi ti priporočal mal drugače da narediš. Prvo tale radio si kupi Pioneer 3900 in ne sony-ja ker od tega pioneerja dobiš veliko več za ta denar. Ovalcev se zadaj reši, ker zaradi wooferja ne boš slišal, pa tudi ne boš jih rabil. Edino če se ti gre bolj za sopotnike zadaj da imajo boljši zvok in ne zate.
Raje si kupi kakšne 16ke za sprednja vrata za okoli 15 tisoč dobiš dost dobre ter kupi 4 kanalen ojačevalc od mac-a dobiš že za 24 jurjev. Ojačevalc si dej pod sedež, woofer pa kakšn jbl ki pa ni tuba! Tko da loh sprednji sistem vežeš na ojačevalc in woofer.Pa glej da woofer nima preveč RMS ker dobiš veliko ohišje in ti zasede prtljažnik. Raje glej kolk ma ojačevalc RMS in da ima tudi woofer tolk(vsaj približno). Na tak način boš lahko tudi woofer brez težav izklopil in imel prtljažnik ko boš rabil. Zadaj pa imej originalne zvočnike in ne glej na sopotnike kako bojo poslušal. Ta avtoradijo ma 4x50 mosfet, kar ful pripomore ko daš naglas da manj hrešči na te zadnje original zvočnike. Itak daš na te zvočnike manj bass-a pa loh zlo glasno poslušaš(tolk kokr rabiš) ne da bi kej hreščal. Mogoče te pride ne 10-15 tisoč več, sam se ti splača na tak način ugradit in ta avtoradijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bozicek ::

1. Mene pa zanima razlika med eno,dvo,tro in stirisistemskimi zvocniki?

2. Sedaj imam v C2 serijske zvocnike. Spredaj twiterji (pri sipi), v sprednjih vratih ter zadaj zvocnike. Spredaj so 16 zadaj 13cm.
A ker je pac vse serijsko zacne ze dokaj hitro "pokati". Skratka katere notri dati (koliko sistemske). Radio Pioneer 3900MP

3. Dobil sem ojacevalec BOSE, kateri je bil v Audiju - Mercedez (nisem ziher. Bil naj bi v Audiju, ampak ima znak Mercedeza gor. Serijsko notri. Oznaka je AMP 3600, W210). A hec je v tem, da nisem zraven dobil konektorja. Kje se ga da dobiti? Pa koliko je vredno?

Sliki:
http://shrani.si/?dscn0746tn7w.jpg
http://shrani.si/?dscn0748tn7x.jpg

Avtorju: ce zelis ti prodam ta BOSE za 50evrov. Zagotovo je veliko boljsi kot pa ta MAC. Edino konektor je problem
Darila letos samo za poredne

Scorpia ::

Spredaj usekakor dvosistemce uzemi, trosistemci naj bi preveč oddajali visoke tone oz. preveč piskajo za ušesa. Drgač pejt na avtoakustika.com tam preber, boš marsikej zanimivega našel.

koyotee ::

spredaj 2s 16cm in tweeterje,
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

_marko ::

IMO so v avtoradiji v rangu 100-150€ najboljši Blaupunktovi.
Jaz sem kupil Pioneerja pa sem zadovoljen, če bi še 1x kupoval bi najbrž vzel Blaupunkta.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

DimmniBurek ::

Osebno ti svetujem da za ta dnar kupiš avto:\
There Is No Stronger Drug Than Reality

Good Guy ::

odsrfaj na avtoakusitka.com pa tam praši, ker tam so res majstri
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Lincolin ::

No, naredil sem korak. Kupil sem avo radijo Pioner.
Jutri oz. danes dobim še 2 ovalca za zadaj in 2 tweeter-ja za spredaj.

L.P. Grega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohmi, wati, rms, zvočniki.

Oddelek: Zvok in slika
76505 (6304) Pyr0Beast
»

Nasvet pri nakupu sprejemnika

Oddelek: Zvok in slika
141693 (1435) aaads
»

Kateri prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
141331 (1075) prognoob
»

Katere 2.1 zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
252597 (2083) Amadeuss
»

DVD Avtoradio z zvočniki

Oddelek: Na cesti
82559 (2433) Klemenn

Več podobnih tem