» »

Težave z nastavitvijo napajalnih lastnosti (Stanje pripravljenosti, Izklop monitorja...)

Težave z nastavitvijo napajalnih lastnosti (Stanje pripravljenosti, Izklop monitorja...)

energetik ::

Kar naenkrat sem ugotovil, da ne morem več nastavljati časa v katerem se izklopi monitor, disk , gre sistem v pripravljenost ali v hibernacijo. Vse napajalne sheme (npr. Desktop, Always on) so izginile, vidi se samo siva vrstica, prav tako so sive vrstice pri nastavitvah posameznih časov izklopa (disk, monitor, standby).
Teden nazaj je bilo še vse normalno, spreminjal pa nisem vmes nič, ne BIOSa ne drajverjev. Inštaliral sem v tem času samo MS Virtual PC 2007, pa en špil.
Zdej sm poskusil z novimi drajverji za matično, pregledal bios, pa nič boljše. Če pa dam System restore par dni nazaj, pa spet deluje vse normalno, problem je le, da mi odinštalira špil, pa nardi zmedo z mapami od VPC 2007.
A ima kdo idejo, kva bi bilo narobe in kako bi zadevo rešil brez System Restore? Ker kej takega se mi ni še nikol zgodilo pa tud nobenga razloga ni za to.
Aja, sistem je Win XP SP2.
Lp

P.S. zdejle opazu, da lahko drugi userji na tej kišti normalno štelajo te lastnosti. Sploh več ne vem, kva je to narobe.;(
  • spremenilo: energetik ()

energetik ::

Nima nobeden kakšne ideje?

TRIROG ::

a si si mogoče odvzel pravice za nastavljanje?

energetik ::

ne spljoh, samo inštaliru VPC 2007, ki pa mislm da ne bi smel vplivati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev Windows XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
292295 (1921) Hayabusa
»

Naslednik Viste že 2009? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
18414735 (9390) Kenpachi
»

Virtual PC 2007 in SQL Server 2005 SP2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
63481 (2851) MrStein
»

VIRTUAL PC

Oddelek: Programska oprema
81036 (863) Paramedic
»

Problem z blue screenom na novem peceju

Oddelek: Strojna oprema
7829 (735) Mr.B

Več podobnih tem