» »

Mod(kao) zalmana...

Mod(kao) zalmana...

SeTAr ::

Zaradi pomanjkanja prostora v ohišju sem postavil uni megastični vent od zalmana pod kotom, da piha na rebra od strani, ko je to vidu kolega se mu je zdelo ful v redu ker se njemu na rebrih zelo nabilra prah pa to in ga pol odpihne... v glavnem mu je pol ko je to naredu njegov athllonXP 1600+ začel delat z 5 stopinj manj... meni na mojem duronu 1ghz je blo ravno tako, ampak sem mislil, da je to zato, ker imam boljši airflow z odprto kišto (edina varjanta, da je zalman naštiman tako ko mora bit),...
Komenatarji...

msmiha ::

Zanimivo bi bilo če bi dal kakšno sliko kako si to naredil
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SeTAr ::

Hja, na sliki bi ne bilo dosti videt, ker je moje ohišje tako nečloveško natrpano, da to ni res.. drugače pa je vent zataknjem med hladilna rebra od chipseta in napajalnikom - torej uni kos železa, ki naj bi držal ventilator sploh ni v uporabi...

Spajky ::

kako bi sele hladilo, ce bi 2 zalmana skup fiksiral kot metulja z razsirjenimi krili in fixiral na proc preko big ColdPlate-a in pol gor dal en 12cm vent! Za vola ubit /ce je plac seveda!/ 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913900 (7879) Buldožer
»

Kako pravilno montirati ZM-NB32J chip-set cooler na GF4 MX440 kartico

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101127 (902) iskra
»

9800XT mu je prevec vroce!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6974 (741) The B
»

Hlajenje NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211195 (1086) C_maniak
»

tisje/bolje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241915 (1523) Bungee-

Več podobnih tem