» »

Par anomalij glede nVidia monitora

Par anomalij glede nVidia monitora

AthlonEE ::

Pozdravljeni.

Prilagam sliko Nvidia monitorja, kjer se je, kot vidite, pojavilo par anomalij. Prvo me zanima, če kdo ve zakaj so pri napetostih vsi kvadratki rdeči (sam se z napetostmi v biosu nisem igral, razen ntune-ovo optimizacijo sem skozi dal), sicer je tako od vsega začetka samo me vseeno zanima, če se da to kako rešit da bi blo zeleno :D . Druga anomalija je pa pri ventilatorjih, kjer so številke zelo pretiravane oziroma jih splon ne bi smelo biti. Na procu (sempron 2500 socket A) imam TTjevega silent boosta na katerem sem zamenjal originalni vent z revoltecovim (zaradi hrupa, začel originalen nemarno vulit, mimogrede z originalnim ventom je bla cifra normalna). Na grafi pa imam zalmanov VF700cu (GF6600 AGP, glede inštalacije sem se pošteno namantral mimogrede :D), ki je tako ali tako priklopljen neposredno na napajalnik. Kako mi monitor javlja 32k RPM in sploh še ostali dve cifri mi ni nikak jasno (na čipovju ali bilo kje drugje ni nobenega venta več razen onega v napajalcu). Poleg tega sem še pa opazil 2 paranormalna efekta pri napetostih kjer se mi 2 cifri zdijo orenk sumljivi. Plata je Asus a7n8x-e deluxe - Nforce 2 ultra. Saj komp deluje normalno samo bi se rad rešil teh nadlog če je možno, Mulderja pa mi ni za klicat, pa tak ali tak ima preveč dela v VesoljEci. Mimogrede bi z reinštalacijo nTuna in driverjev kaj dosegel? Za plato imam najnovejše driverje (ki so že kako leto na verziji 5.1) le Ntune je že par mescev star (od zadnjega formatiranja).



hvala za morebitne odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5850 sem gonil pri 1.6v

Oddelek: Zvok in slika
412499 (1468) ModriN96
»

[Nvidia Fan Speed - How-to] Do želene temperature z RivaTuner

Oddelek: Zvok in slika
52787 (2543) Jst
»

AMD 64 3200+ vs AMD 64 X2 4200+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
624199 (3849) mesoreznica
»

navijanje Gf2MX

Oddelek: Navijanje
431906 (1163) racaMIT
»

mod radiatorja ?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9945 (763) element

Več podobnih tem