» »

poganjanje novega operacijskega znotraj prvotnega

poganjanje novega operacijskega znotraj prvotnega

ovdje kokoš ::

pozdravljeni,

pred kaksnimi dvemi meseci sem si nalozil visto, da jo stestiram, bila je na drugi particiji kot xp, sedaj pa sem brez nje; nazalost so za visto ostale posledice tj, ne morem dostopati do my documents. ce slucajno kdo ve resitev za to tezavo lahko vse kar bo napisano spodaj spregleda; namig: mislim da je za to kriv nek majhen programcek ki obstaja nekje v documents and settings, sumim da je to neki DAT file

zelim si namestiti AUTOcad, nazalost tega ne morem storiti, ker (ce sem pravilno uganil) program ze med instalacijo zahteva dostop do my documents, zato se namestitev ustavi
problem bi najbrz najlazje resil (ce spregledamo resitev na zgoraj omenjeni problem), tako, da bi v windowsih pognal nove windowse, vem da se to da, ne vem pa kako se tak programm, ki to omogoca imenuje, kje ga dobim(vesel bi bil zastonj verzije), kako deluje in kaksne so slabosti ki mi jih prinasa

hvala za pomoc
jebi ga

bluefish ::

tega so sposobni programi iz družine Vmware (Server, Player, Worksation - prva dva sta free) in VirtualPC od Microsofta.

Tomas 33 ::

Ne vem če bo pomagalo, a poskusiti ni greh.

W XP izključi preprosto skupno rabo datotek (windows explorer > možnosti > pogled). Nato pa probaš prevezeti lastništvo nad mapo moji dokumenti. Sumim, da je vista spreminjala te nastavitve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows xp upgrade to windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
452737 (2293) bluefish
»

Dodajanje map v my computer

Oddelek: Operacijski sistemi
81177 (1061) imagodei
»

Kako bypassat z kodo zascitene dokumente uporabnika v XP

Oddelek: Operacijski sistemi
91206 (1035) Golnar
»

[razvoj] klon windows commanderja za linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
1006379 (4418) napsy
»

Pomoč pri nastavitvah NTbackup.exe v win xp

Oddelek: Programska oprema
291599 (1328) XWY

Več podobnih tem