» »

Dodajanje map v my computer

Dodajanje map v my computer

Bajkr ::

Živjo!

Zanima me kako v brskalniku, pod my computer dodam kakšno mapo. Manjka mi mapa moji dokumenti. Tam so diski in podobno ni pa te mape (bližnice), ki bi jo tudi potreboval. Mi lahko kdo pomaga.
Uporabljam windows xp sp3

Hvala

imagodei ::

Zakaj bi jo potreboval?

Ti bližnjica na namizju ne zadostuje? Če odpreš Raziskovalca, pa mora biti bližnjica do Moji Dokumenti tudi na istem nivoju kot Moj Računalnik. Moraš imet pa vklopljen pogled Mape, drugač ne vidiš.
- Hoc est qui sumus -

Bajkr ::

Bi mi prav prišlo, če ne drugega iz navade, ker imam tako en klik manj. Poleg tega je pa tu še nekaj ikon, ki jih bi bilo za izbrisati.

Lp

imagodei ::

Ene par klikov manj imaš, če imaš bližnjico na Namizju.
- Hoc est qui sumus -

Bajkr ::

Kaj zdej?
Poznaš odgovor na mojo vprašanje al bom še naprej dobival take nesmiselne odgovore?

Postavil sem konkretno vprašanje. Drugo ne pride v poštev.
Hvala!

kixs ::

Ne vem, ce te ravno zastopim kaj bi rad.

Vendar v My Computer ne mores dodajat kar nekaj po tvoji volji. Dodajas lahko samo mape in bliznjice na Desktop-u, kjer bi tudi morala obstajati bliznjica do "My Documents". Ce je nimas, si jo sam kreiraj (pojdi z explorerjem v svojo mapo v c:\documents and settings\TVOJ USERNAME\ in klikni z desno miskino tipko na My Documents ter izberi Sent To - Desktop).

lp

Bajkr ::

Ja!
Ravno to bi rad kar praviš, da se ne da. Po navadni poti mislim, da res ne. Prek registra bi pa mislim, da šlo. Bi kdo to znal uredit?

LP

kixs ::

Potem pa google v roke in poisci, ker men RES ni jasno kaj bi ti rad.

My Documents je na nivoju Desktopa in je tako najhitrejsi dostop. Tudi razni programi imajo direkten dostop tako do My Documents kot do Desktopa. Desktop je osnovni folder pri Save funkcijah in klikanje na My Computer in sele na to My Documents - ce ti uspe narediti bliznjico - je vsekakor daljsnica.

Tu mas en program:
http://www.tropictech.de/modules/PDdown...

Pa si naredi te bliznjice. ;)

imagodei ::

> "Kaj zdej? Poznaš odgovor na mojo vprašanje al bom še naprej dobival take nesmiselne odgovore?"

V bistvu še sam ne veš, kaj hočeš. Oz. ti misliš, da veš, pa v resnici ne.

Odgovor se skriva v mojem prvem sporočilu, pa tudi kixs97 ti je odgovoril. Zdaj, če misliš, da nas vse pwnaš, kaj potem sploh sprašuješ tukaj. Naredi, pa je.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V bližnici Moji Dokumenti ne prikaže vseh novih dokumentov

Oddelek: Pomoč in nasveti
8662 (580) sigma1
»

pogled mape v oknih, xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
141230 (1066) Beezgetz
»

Prazno namizje na PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
61852 (1668) R33D3M33R
»

Privzeta mapa v Windows Explorerju

Oddelek: Pomoč in nasveti
71225 (1028) matjash
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656083 (4645) Doman

Več podobnih tem