» »

ozvočenje za avto

ozvočenje za avto

Fantom ::

odločil sem se za nakop subwooferja in ojačevalca za avto. Kaj mi proporočate za cca.50000-60000sit.

Heisenberg ::

uf za ta denar pa dobis ze kar prijetno zadevco ;)

poglej malce na tablo od MobiSuxa pa tam vprasaj pod Avtomobilizem

jeti ::

Kr dobr boš dobil za tale denar. ;)

Jst mam woofer in ojačevalc od Pioneerja, oboje skupi v eni skatli ze skupaj. Dal sem (lani julija) ene 55 jurjev za tole. Sem zelo zadovoljen lastnik. :)

Sicer pa, vprašaj še kje drugje, ker jaz se na to ne spoznam toliko. Povedal sem ti le moje lastne izkušnje s tem, kar imam.

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

LojzePek ::

Jeti :

Dej napiš tvojo številko tablce

jeti ::

KR@L7-52B

Zakaj? A mi boš spizdil zadevo? >:D

Opazujem te!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Tomi ::

Ah, če boš s prostim očesom našel jetijev avto, si pa dober..
Drugače pa, Pek, ne bluzi..
jeti: Pek itak samo bluzi, tako da se jaz na tvojem mestu sploh ne bi sekiral..
metrodusa.blogspot.com

krneki0001 ::

Sam ojačevalca sicer ne rabim - je pa kolega naletu na razprodajo enih ojačevalcev v BTC-ju in je dal zanj 29000 sit - ma pa 6 izhodov (4X 200W in 2X 400W), ko sem ga nazadnje gledal je bil spet podržen na 49000.
Media svet ima nizke cene ojačevalcev - ne vem pa kakšna je kvaliteta. U Konradu imajo pa poceni tube pa material za narest le te.
LP
Nebivedu
P.S. Če že moraš nabijat full naglas musko, upam da to počneš na parkiriščih, ker sem videl že kar nekaj nesreč, k človek zarad prevelikega nabijanja ni slišal trobljenja.


Sovrašim jugote k majo musko več vredno od avtov samih!

TylerDurden ::

Zvočnike priklopi kar na radio, ker je ponavadi radio dovolj močan in tvoji zvočniki prešibki za ojačevalec, potem pa dokupi še eno tubo cca. 400 - 500 W ter kakšnega blaupunkta GTA 2100, zveži tubo v bridge na ojačevalec in voila - instant ozvočenje, še kar soliden sound. Zvočniki prednji 15k, zadnji 20k, ojačevalec 20k, tuba 20k SIT, če kupuješ rabljeno bi moral kakšnih 20k sit prišparat. PAzi da te ne bo kdo nategnu s skurjenimi zvočniki. Predvidevam, da radio imaš.
Let\'s make some soap ...

Fantom ::

Imam že zvočnike in radio. Manjka mi samo še sub in ojačevalec. Vendar ne vam kaj naj kupim da ne bom stvari preplačal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Avtoakustika] Soliden zvok v avtu. Kako se lotiti?

Oddelek: Kaj kupiti
409573 (8986) sirotka
»

Ozvočenje v avtu - subwoofer da ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
264617 (4200) AndrewSmith
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525767 (4173) dunker
»

Avtoradio + zvočniki

Oddelek: Na cesti
211787 (1628) MadMax
»

Ozvočenje za v avto

Oddelek: Loža
101816 (1691) G[e]c

Več podobnih tem