» »

CocaCola zanic?

CocaCola zanic?

«
1
2

MadMax ::

A je se kdo, ki veckrat pije CC iz 0.25 l steklenick ugotovil, da je zadnje cajte ratala kot neka cola-nektar-avtomat-brozga?
Jaz sem ze itak opazu razliko, ko so preselili iz Zalca v Brezice. Sicer ni blo res hudo, ampak tole zdaj>:D
ne najdem besed...
Ce takoj ne umaknejo tega sranja iz prodaje, bodo izgubili vsaj dve dobri stranki (en kolega je tut prisel do enakega zakljucka)!
;((

whatson ::

redno pijem CC in tega nisem opazil...
kaj kupujes stalno pri istem prodajalcu? mozno da ne hrani dobro svojih izdelkov... mozno tudi da ni dobro transportirana
sicer pa močno dvomim da bi taglavni na CocaColi spreminjali okus... :D

Freak ::

a ne polnijo CC za Slovenijo nekje na Madžarskem?8-O

PaJo ::

Najlaze je tako kod jaz ko tega strupa sploh pijem nenea. Ste slucajno ze kdaj videli kako izgledajo jetra par dni namocena v Ccoccoli:D

Drugace pa zmeraj vsi proizvajalci povsod sprajo, tudi pri dodajanju extraktov;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

jRk0 ::

Coca Cola SUXXXXXXXXXXX big time. To je navaden drek! To sploh pijači ni podobno. Ne razumem folka kako lahko to sploh pije. Že sama misel na ta drek..buaaaaahaaaaa
You fuck up once, you loose two teeth.

MadMax ::

PaJo, tema o skodljivosti je bla ze na tapeti (->jetra pa v alkoholu zdrzijo doooolgo, ce ga pa pijes pa...)

Torej tako: vceraj v enem kaficu narocim CC. Ni dobra, pa mislim, OK, gremo drugam. Drug kafic, isto sranje...
Danes na tretjem mestu: isti shit...
Pa se malo pomenim z ostalimi zasvojenci, ki jih poznam, pa smo prisli do istega zakljucka...
Zaenkrat je lahko (ce ni CC) krivec le lokalni grosist-vsi jemljejo pri njemu. To je trenutno edini skupni imenovalec.

Gre pa za to, da je zadeva osladna (resnicno spominja na cola-nektar iz avtomata), primanjkuje mehurckov ter je bolj prozorna.
Drugace sem pa pil ze razlicno hranjene CC (zmrznjeno, zelo segreto- saj koncno kamionov nimajo klimatiziranih...), pa ni blo nikoli nic podobnega...

Lara-K ::

Ne da bi vedla da je drugacna. Ti sigurn kupujes kaksno staro zalogo kje...k bi mogl ze odstranit iz prodaje>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

`DoC ::

Coca Cola in vse druge mehurčkaste piječe ne spljoh. Želodec Vam bo hvaležen, kr men je že.:)):)):D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

whatson ::

huh.. vem ja... želodec bi mi bil hvaležen če bi se lahko odvadil CocaCole.. ampak... stara razvada:8)

SkIDiver ::

Ko vas bo zvil se boste že odvadl. čeprov je stara navada. Men je tok želodc uničl da morm zdej vodo pit hvala bogu tut pivo lahko in vino, pa čaj za zajtrk. Se prehrano sem mogu spremenit.

Po toči zvonit je prepozn-je rekla babica

MadMax ::

CC pijem redno ze dobrih 15 let-torej sem ali imun, ali pa impregniran (morda balzamiran?8-)).

Res pa zadnji 2 leti to ni vec moja osnovna pijaca (hja, vcasih je blo redno vsaj 2 litra na dan), danes je v povprecju spijem ene 3 deci na dan (recimo temu tedensko povprecje).



Aja: Omenjene flaske pa niso ble stare-sm pri 2. in 3. pogledal datum), une pollitrske (in vecje) doze so pa uredu.

whatson ::

huh.. sam je čudno da drugi nič ne opazimo.. bom zdaj bolj pozoren na to...

ahac ::

Raje pijem Pepsi. 8-)
Coca-cola je že itak zanič, tko da je težko še kaj slabša. :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ABX ::

CC=Canadian Club ne pa Coca cola.
Pizda kje imate kulturo :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Huey P ::

Redno pijem Coca Colo in nisem opazil nič podobnega. Coca Colo pa pri nas polni Radenska Tri Srca, če se ne motim.
Tale zadeva z jetri in to pa misli, da je ena velika laž! Ljudje pijejo Coca Colo že dolg časa pa še nihče ni umrl al kva podobnega... Tud, če je škodljiva bom dalje pil. Živim za danes in ne za jutri!

..::DOOM III: The Legacy::..

Huey P ::

Aha, pa še slika osvežilne pijače...

..::DOOM III: The Legacy::..

mmisv ::

nism opazu. drgac pa probite kdaj obično COCKTO-pijačo naše in vaše mladosti
:)
Čist trivialna stvar...

Huey P ::

Maš prav Cokta je pa res zakon. Okus ni slab (dober je) pa manj stane kot Coca Cola.
Kje jo delajo???
..::DOOM III: The Legacy::..

PaJo ::

JA raje pijte Cokto(sipkov sok) zmisli so jo pa nasi tko da je bolj zdrava, edino kar je na njej narobe so mehurcki, pa dobrno no saj nekaj jih tudi moras pozret:D

Sicer pa sem pristas ciste naravne vde, ki mora biti hladna iz studenca in taksna je najbolsa. Upam pa se it stavit da se mnogi od vas niste pili taksne vode in spolh neveste kaj je to dobra voda:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Huey P ::

PaJo sem že pil tako vodo. Čista mrzla planinska voda. Pa ti povem, da bi raje pil Colo kot vodo...
..::DOOM III: The Legacy::..

||_^_|| ::

Zdej že en lep cajt nism piu cocacole iz 0,25 litrske flaške tko da nevem. Redno jo pa žlampam iz 0,5 pa je dobra tko k učasih.
Bom pa šou probat tale 0,25 da vidm:)

ABX ::

Pajo: voda je za krave pa naj bo čista ali umazana :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Če bi vedeli, kaj vse je v skoraj vsaki osvežilni pijači, ki naj jih ponujajo, bi verjetno raje pili vodo. Tako sta recimo v Coca Coli ena tona sladkorja ter fosforna kislina, ki nam prav počasi, ampak vztrajno najeda zobe. Pa tudi v vsem negaziranih zadevah je ali manj podobno..
Kar pa se okusa tiče, je Cockta res boljša..
Ampak najboljša je aqua purificata po kriterijih European Pharmacopeiae..
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

Korenčkov sok rulz |O

Paramedic ::

Cockta je od Fructala (i think) in je 100×boljša od CC za mene. Pa nima fosforne kisline (vsaj piše ne gor)! Še najboljš je pa en svež naravni sadni sok.:)
End transmission.

OZZY ::

Ne pijem kokakole (mogoče enkrat na 2 mesca). Raj mam navadno vodo. Bolj odžeja kot karkoli drugega. Če je pa še malo limone notr pa sploh. Lahko pa tudi kak sok, samo razredčen.

Pretorijanec ::

Jz pijem pa sami in edino vodo. Najbolsa je kr iz pipe. Una u flaški je men slabša od une iz pipe!

Thomas ::

Že od nekdaj je voda slovela

kot največji božji dar,

a skromnost človeku veleva:

Najboljš'ga nikar!



Karl May




:)


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

blue96 ::

cc rulz!!!

a ne vestze da je coca cola najbolj poznana beseda na svetu?

a si lahko predstavljate, da vec ljudi pozna besedo coca cola kot besedo sex in denar?!!???!:\:\
cudn svet, ni kej, ampak dobra cc
.

abcde7 ::

Ja se strinjam, da je Coca-Cola slaba v dveh stvareh.
V avtomatih in McDOnaldsu(tam je ena zmešana brozga).
:\

EasyRider ::

Men Coca-Cola tud ni preveč všeč, saj je le-ta saj zame dost prevveč razredčena in tudi nima toliko mehurčkov, no tiste v Mcdonaldsih pa sploh.
Jst pijem eno samo in edino PEPSI. To vam je pijača taka k mora bit, ne pa coca-cola.
Pa drugače kokr vem, upam da se ne motim, je v Ameriki, vsaj pri mladih (to sm 100%), najbolj popularna Pepsi in ne coca cola.

No sej najbolj ogabna pijača ala coca cola je pa itaq kaksna mercator cola al pa sola cola pa ta shit. Tist je pa še stokrat bl zanič k coca cola.

Na Pepsiju stoji svet.:))

whatson ::

ppl... torej če je CocaCola tako za nič po vaše.. po tem je Pepsi tudi zanič... okus je itak isti.. ter vsebina tudi
saj je:D

Huey P ::

Pa ne pozabi Fante, Shweps, 7Up,...
Vsi so narejeni pri firmi Coca Cola in vsi imajo iste osnovne sestavine!
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

ja samo nimajo kofeina:D

ahac ::

Kdo je zdej sploh lastnik 7up-a in DrPepperja???
A je Coca-cola (ker je kupila Schweppes)?

Ker DrPepper je full dober, ampak v SLO sem ga enkrat kupu, pa je bil zanič. V Angliji mi je bil pa full dobr.8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

Aja, sej je obstaja tud Coca-cola brez kofeina!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Huey P ::

Dr.Pepper to je že davno bilo... Misli, da mi je bil celo dober. Coca Cola je lastnik vseh teh zadev (7Up, Shwepes...) isto kot npr. Nike, ki dela čevlje Nike in tudi druge (Ewing...) pod drugim imenom. Če pa pogledaš napis kdo je proizvajalec pa piše Nike..Isto Coca Cola

..::DOOM III: The Legacy::..

Mitja 34 ::

Rajš pij Mercator Colo,bol pocen je pa še bolša kot CC. 8-)

ahac ::

Na DrPepper/Seven Up Inc. strani piše, da je non-cola firma. Torej, da ne delajo kole, lastnik je pa Cadburry/Schweppes.

Antitrust laws prohibited the major cola companies from buying either Dr Pepper or 7 UP
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TESKAn ::

Hehe, otroc, pejte enkrat v planine pa si dobte eno frišno, ledenohladno, čisto studenčnico...pol boste vidli, kaj je dobra pijača in kaj resnično odžeja...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Huey P ::

In lastnik Schweppesa je Allways COCA COLA...
..::DOOM III: The Legacy::..

Rott-von-weiler ::

mene plača koka kola pa kaka je je:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

ahac ::

In lastnik Schweppesa je Allways COCA COLA...
Vem, ampak:
Antitrust laws prohibited the major cola companies from buying either Dr Pepper or 7 UP
Men ni nč jasn... :\8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

CCD ::

CC=FUJ! Pepsi=FUJ! VsePovezanoZ-AmeriškoHranoAliPijačo =FUJ!
Kokta je zakon pa še naša je!

Kar se pa tiče jeter: blablabla. Vsi tlačjo mrtva jetra v te pijače, živa se nikol kr tko ne pustjo zjahat.:D

mmisv ::

ja res je kokta je res dobra. ne dela je fructal ampak slovenijavino.
Čist trivialna stvar...

||_^_|| ::

Kje je pa zdej kšn moderator? Vprašanje te teme je "ali je CC v 0,25 litrskih flaškah čudna al ne?" Folk pa razpravlja o pijačah, k je enkt bla odprta takšna tema.(celo jst sm jo odpru:))

Enivej, dons sm šu na CC 0,25 in nažalost se morm strinjat z MadMaxom da je pijača..ČUDNA! Pol sm kupu pa še eno 0,5L je pa čist ok. Scully, open the new X-file:)

CCD ::

||_^_||, kr neki. Če te boli da niso vsi taki CC-loverji (in pijejo tud kaj bolšga, npr. Kokto) kot ti zato ni treba zaklenit teme.
Se je vse vsaj razvilo v dokaj normalno temo, če je bilo že razpravljanje o kvaliteti že tako ali tako zanič pijače - brezpredmetno.:D

Huey P ::

Danes grem po Coca Colo in vam povem kakšen okus bo...

Kero naj kupim 0,25 l ali 0,5 l???

..::DOOM III: The Legacy::..

asPeteR ::

Fuj in fej, coca-cola produkti, razen če ti ni dobro živeti na tem svetu, potem jo le zvesto pij, kajti kmalu boš tak kot povprečni američan mozoljast in zavaljen kot prasec!

Oprostite, toda na jetra (dobesedno!) mi gredo ti ami-products. Ala McDonald, ala coca-cola, ter ostali sinonimi fast food-a.

Namreč, zakaj za vraga pa je kar na enkrat toliko rakavih obolenj, takšnih ali drugačnih obolenj, srčno-žilnih bolezni ter za na konec še kapi; možganske ter srčne. Samo vprašajmo še pred 100 leti so bila takšna množična obolenja? Ne niso bila!

In če mi malce analizirali vsebino, npr. hamburgerja v macu, bi videli da poleg vsebovanih raznih aditivov. kot so stabilizatorji, barvila, hormoni, še genetsko spremenjene snovi. Solata ne vej kaj je zemlja:), potem piščanci rastejo ''gor'' brez perja, ki ne vedo kaj je naravna svetloba,...

Vsi ti argumenti so me prepričali, da se na daleč izognem maco-m ter njihovim ''derivatom'', kot je tudi coca-cola!

fiki ::

delajo jo iz koncentrata, ki mu dodajo vodo in CO2. To pa pomen da šparajo s tem koncentratom in CO2-jam
siki
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Coca Cola - sprememba okusa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16623224 (16891) RejZoR
»

Coca Cola Vanilija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111626 (7376) korenje3
»

Katera je vaša najljubša pijača? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314919 (11867) Kaličopko
»

Coca-cola in zakaj je vse še uporabna?

Oddelek: Loža
374168 (2932) poluks

Več podobnih tem