» »

GTA SA Problem gta_sa.exe

GTA SA Problem gta_sa.exe

Excalibur85 ::

Živjo,

avgusta 2005 sem si nabavil špil GTA SA in je delal lepo do julija 2006, ko sem igro zaradi pomankanja prostora na disku C: moral izbrisati (seveda še ostale igre tudi). Potem sem si nabavil čez 3 mesece disk D: z 250GB prostora in sem vse igre inštaliral na disk D: Vse so delale lepo in prav, samo GTA ne. Ko sem jo inštaliral in ko sem jo želel zagnati mi izpiše da je gta_sa.exe naletel na težavo in da se mora zapreti.. :( Poiskusil sem tudi to, da sem izbrisal gta set file, ali pa vse shranjene ''save files'', probal sem tudi pritisniti alt-tab da bi zagnal igro pa ne gre, desni klik in zaženi kot uporabnik.. tudi to ni šlo, nimam več pojma kaj naj še storim.. ponovno inštaliranje pa tudi ne pomaga. Ali je morda kdo izmed vas tudi naletel na kaj podobnega? Ker fore sigurn ne more bit v posodbitvi gonilnikov, če je igra prej delala čist ok??!! HELP:O

Tilen ::

Lahko ti tezi zato, ker si jo izbrisal, ne pa odstranil [add/remove programs] in je nekaj ostalo v registru. Samo spekuliram...

Namesti jo nazaj na C, kot je bila vcasih in za odstranitev le te kasneje uporabi [add/remove programs] ali uninstall, da pobrises vnose v registru. Za tem jo probaj ponovno nalozit na D.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Excalibur85 ::

Hvala, bom probal še to.. :)

Tilen ::

Predpostavljam seveda, da je igra legalna kakopak. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Excalibur85 ::

Je je, igra je original, še račun mam, lol :D Sej ko sme jo brisal sem dal uninstall.. no zdej sem šel še pod dodaj/odstrani programe, pa sem jo tam odstranil in zdej jo mislim namestit na C: bomo vidl kaj bo pol iz tega nastal.. thx:)

Excalibur85 ::

Torej.. sem namestil igro na C: in jo skušal zagnati, ni šlo, sem šel pod dodaj/odstrani programe in jo izbrisal iz C:ja nato sem jo namestil na D: in voila.. ne dela, gta_sa.exe je naletel na težavo.. kot da bi bila igra narejena tako, da ko jo 1x zbrišeš ne dela več, kr neki.. Res ne vem al nej znorim al pa jo proč zabrišem, po možnosti pošlem na take 2 s ''pikantinm sporočilcem'' :D Prosim, če ima kdo kakšno idejo.. naj jo deli z mano, Tilen hvala za pomoč vseeno:)

Lp

Tilen ::

Za hec izklopi vse programe, ki ti tecejo v ozadju. MSN/vmware/itd... in potem zazeni.

Ce to ne dela.. potem za hec namesti se tole in ponovi prejsnjo vajo.

Tukaj se pa moje ideje koncajo.

Porocaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Excalibur85 ::

Evo sem vse to naredil in še skoz isto sra*je :( Ma grem stavt, da če bi dal drug DVD notr, se pravi drug špil, nov, še nikol inštaliran, da bi pa delal, skor zihr, mislm halo no, igro 1x uninstallaš pol pa kr ne dela več, WTF??!! Keri noobi, plačaš 50 evrov da pol ne dela, jaoooooo glavobol.

Hvala ti Tilen za pomoč, upimo da se bo nekoč našla rešitev za to, ker še 1x ne mislm kupt nove, heh sej ni čudn da je tolk piratsva, plačaš 50 evrov da pol ne dela :\ :\ :\ :\ ;(( fubar tole vse skp

lp

Steinkauz ::

Probi inštalirat na en drug komp.

miwche ::

neki drugega je narobe, če praviš da si jo zbrisal s C:ja pol pa si jo še enkrat deinštaliral iz add/remove programs. nekaj si zajebal takrat ko si jo prvič zbrisal oz. ni se dobro deinštalirala.
najverjetneje je res kaj narobe v registru, tako da bi blo dobro nabavit kak registry cleaner al pa crap cleaner, da vidiš če bo kej pomagalo.

kaj točno si naredil takrat prvič si le zbrisal GTA SA mapo na C:ju ali kaj?
~ there are more alpha males than beta testers ~

SasoS ::

poberi dol patch

Excalibur85 ::

Uf na tole temo odgovarjam zelo pozno, tako da je malo verjetnosti, da bo kdo od komentatorjev tole prebral. Torej.. po dolgem času sem se zopet spravil lotiti problema GTA. Naj odgovorim na vprašanje, kako je bilo, ko sem prvič uninštaliral. Šel sem lepo pod start/programi/rockstar games, pa unninstal game in to je blo to, druzga nisem nič čaral, ravno zato mi ni jasno zakaj zdej ne dela? Bom probal najti kakšen program za počistit register, samo dvomiml, da bo to rešilo problem.. ;(

Excalibur85 ::

patch ne pomaga.. žal

El!te ::

format C:

pol bo ziher delalo:D

Excalibur85 ::

ma ja, raje ne špilam kot pa da brišem 60 GB podatkov, ne nori8-O

Izi ::

Z to igro ima probleme kar precej ljudi. Nakaj časa dela normalno in potem kar naenkrat konec in se ne zažene nikoli več.
Ne pomaga niti popolno formatiranje vseh diskov.
Original disk je lahko že malo zrabljen in zaščita ne deluje več ali pa kaj podobnega.

Edina stvar, ki pripravi igro do delovanja je "NoCD Patch", če si lastiš original, ni njegova uporaba nič nelegalnega.
Kje pa najdeš tisti "popravljeni" exe file, je pa že drugo vprašanje, ki ne sodi sem.

El!te ::

mislis crack? zakaj pa ne jaz mam orginal battlefield pa mam crack da ne rabim cdja von pa not vsakokrat pa se lep neposkrampam ostane

Excalibur85 ::

Hm.. hvala za zelo razloženo problematiko. Res je, tudi sam sem zasledil, da ima precej ljudi težavo s to igro. Imam original, ja. Kdo ve kako se ta Nocd namesti, ali pa, če kje v kakšni rubriki to piše, mislim tako, da je že preverjeno, da ni spet neka teorija, praksa je pa potem like: wtf?8-O :O

Ma.. glup dvd, tok živcov že požru, pa še ob keš si, klinci smotani od rockstarja, grrrr>:D

Hvala do zdej vseem za nasvete.

lp

Excalibur85 ::

Evo, zadeva funkcionira spet normalno, zahvalujoč koristnim nasvetom preko zasebnih sporočil, hvala vseem še 1x.

Lp

plavi85 ::

Nared si varnostno kopijo , ker morda cd cez nekaj casa sploh ne bo vec uporaben...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141885 (11092) meho7
»

unistal že zbrisanega

Oddelek: Pomoč in nasveti
7908 (908) StratOS
»

odstranjevanje iz namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51151 (1080) imagodei
»

Kje izbrišem RegDbSetKeyValueEx Failed?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8966 (880) R33D3M33R
»

Odstranitev Windows Messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
121666 (1509) alkoo

Več podobnih tem