» »

Nova streljačina: HAZE še en Crysis??

Nova streljačina: HAZE še en Crysis??

TechBeats ::

Zgleda kr solidna ni pa nevem kaj, ene par screenou primerjava Haze vs. Crysis








še ena slika iz Crysis, keri hudi detajli 0:)
AciD TriP
  • zavaroval slike: Matek ()

destroyer2k ::

Oprostite za moj jezik samo tisti ko dela na haze so prasice zarulane. Ker njhiov pogon omogoča uničevanje celega mesta sam oni so šli na način da samo kako steno lak podereš ne celo stavbo ali pa kaj takega.

dolenc ::

Tole si pa tako dober napisu, da ne vrjamem, da te je kdo razumel.

TechBeats ::

Ja UBISOFT is behind all this
AciD TriP

Meizu ::

Tale HAZE se mi zdi nekam zelo temačna... In ker so meni osebno bolj všeč svetlejše igre, sem na strani Crysisa (cela grafika nasploh (senčenje ipd.) se mi zdi bolja kot v HAZE)...

Shegevara ::

ampak jst mam občutek, da ma crysis mogoče vseeno malo boljšo grafiko, a se motim?

Mavrik ::

Ja, tri dlake majo tipi več na prsih :\ Kaka pa bo kaj igralnost? Še ena generična "streljaj dokler ne crkneš od dolgčasa" streljanka?
The truth is rarely pure and never simple.

destroyer2k ::

Ja ta HAZE ima na sliki veliko blur efekta in zato sploh ne zgleda toliko dobr. Pa tudi v haze imajo vojaki "bedno" vojaško oblačilo. Prva njihova obleka je meni bla še najbolša. Ne pa zdej ko en UT opremo ma.

Meizu ::

ZF dela čudeže:D

Ampak res, dale domišljija je pa res že od sile...

dukenukem ::

PS3 is the lead platform and it seems like that version will release first, but it's also coming for PC and Xbox 360 :D

Meizu ::

A pol bomo igro lahko uvideli celo na Blu-Rayu? Al ma PS3 tudi navaden DVD reader?

destroyer2k ::

Koliko se meni zdi blu-ray bere navaden dvd in cd tudi.

Evil mind ::

Grafika pri FPSjih je za nekatire najpomembnejša stvar. Zaradi tega sploh ni več dobrih streljačin, oziroma so le te redke.

destroyer2k ::

gunz zakaj ni dobrih streljačin?
Standart grafike se obvezno mora višat.
Zdaj pa zakaj ni dobrih streljačin za pc? Enostavno, nima veze grafika ali ostalo, glavni vzrok je konzola. Naj razložim na pc-ju je zelo mali profit (zaradi piratsva), ampak na konzolah je pa profit zelo velik in zato tudi ostali veliko bolj vložijo dela v konzolo.

Gr0unD Zer0 ::

itaq da bere tudi dvdje ter cdje...

:D

p.s. kje mam ze ono sliko od MGS4 za xbox na cca 15 dvdjih?

drugače pa se mi grafika od crysisa bolj dopade...
bolj barvita pa to...
mam še polne oči monotonih barv od killzona, ter zadnjih need for speedov

ampak obleka pa rox...


zaj pa samo še arm cannon od samus aran ter moznost upgrejdanja pa so zmagali>:D

pa thermal/xray visor ter skozi-stene-streljajoči-one-shot-kill-gun:D

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Krščenmatiček, držte se topica. Za prepiranje o tem, če je boljša konzola ali pa PC si odprite temo v Konzolah.
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

ampak če bojo čelade tudi v multiplayeru tak izstopajoče bo pa čudež kaj drugega zadet ko pa glavo...:D

p.s. kaj mam jaz kaki status že tukaj, al je samo net/server v spolnem organu?

vsakih 3 minute moram 800 krat refresat stran da mi pokaže kaj drugega od "Service not available"

TechBeats ::

Men je tud osebno dost boljša Crysis, lahko da bo ta Haze tud zanimiva, sm gledu en filmčk pa je kr hudo, čeprou nima za burek proti crysisu.
Pa to ja, mene tud najbolj mot, kje so res najdl te bedne fluorescenčne žarnce za čelade LOL>:D.
AciD TriP

sasoz ::

ma ni primerjave, crysis je nadaleš nabolša grafika, sploh pa senčenje in sotalo, in bo tudi v bodoče še kar nekij časa ostala. res pa je, da bo treba met kr orng konja doma da bo tole poganjou:D
www.technopc.si
Servis in prodaja računalniške opreme
031574661

Meizu ::

Sej razpon grafike pri Crysisu naj bi bil dokaj širok, sam kot si reku, ja, kr mašinca bo mogla bit za high detajle... Ampak, vse je enkrat dosegljivo, če ne že zdaj, pa čez nekaj časa... Js se spomnem, ko je Far Cry prišel ven, je bila grafika (je še zdaj) na tako dobrem nivoju, da si tudimoral met mašino za ga poganjat. Sm tistkrat mel povprečen komp in sm moral skori vse nastavit na low, ker je drugače štekalo. Zdej, mam tudi povprečen komp (seveda novejši od prejšnjega), pa mi dela vse na high. Torej, če skrajšam - vsi bomo enkrat lahko sprobali Crysis na high detajlih;)

Gr0unD Zer0 ::

lahko pa da bo po igralnosti vseeno boljša...

ni grafika najpomembnejša stvar:\

destroyer2k ::

Ma ta ubisoft je smotan zdej je pa rekel da bo samo za ps3 prišel letos ven. Ostalo naslednjo leto.

kljucavnicar ::

Gr0unD Zer0 ::

ma cist ql je da pride prej :D

sam bi bil srečen če bi nekateri naslovi bili samo časovne ekskluzive....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overlord

Oddelek: Igre
131520 (873) opeter
»

Two Worlds

Oddelek: Igre
91265 (962) JackieChan
»

Silverfall

Oddelek: Igre
61004 (816) TechBeats
»

Jade Empire: Special Edition

Oddelek: Igre
81077 (960) Mavrik
»

Wii bo tudi v Evropi točen

Oddelek: Novice / Konzole
224354 (3341) Tr0n

Več podobnih tem