» »

Sony Vaio Recovery Partition

Sony Vaio Recovery Partition

MTB ::

Dobil sem v roke sony-jev prenosnik s pokvarjenimi windowsi. Rečeno mi je bilo, da zraven ni bilo nobenih cd-jev, zato sem šel malce brskat po netu. Vsa inštalacija se skriva na skriti particiji, ampak jo lahko kopiraš na cd (dvd) samo iz sony-jeve aplikacije vaio recovery tool, do katere pa seveda nisem morgel.
Poskusil sem povozit instalacijo z winxp, ampak aplikacijo ni možno zagnti,ker pravi da računalnik ni prepoznan kot sony vaio.
Ima kdo kako idejo?

BoZo321 ::

Torej tudi sam sem imel Sony vaiota, ampak ne spomnim se točno katero tipko moraš držati ob zagonu ali F5 ali F6 ali katero drugo "F" tipko. Nato se ti bo zagnal recovery iz tiste skrite particije, če ni bila izbrisana.

Lp Damjan

MTB ::

Hvala, sem že našel, po dolgotrajnem iskanju na neki xy strani, daleč stran od sony-jeve uradne. F10 je tipka.

kolidor ::

Živjo a obstajajo tudi za druge sony vaio kake rešitve na tej xy strani ! Na reševanju imam namreč Vgn-a317s, pa me zanima če bi se dal kje dobiti recovery cd ! Ali pa vsaj cel naslov te xy strani!
Hvala!

MTB ::

Na žalost se več ne spomnim naslova strani. Ni pa bilo gor recovery cd-jev, samo navodila kako dostopati do skrite particije in iz nje zagnati recovery.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je firma pri nakupu računalnika pomembna?

Oddelek: Kaj kupiti
162256 (1638) blze
»

Prednaloženi Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
2713381 (12028) `ripper`
»

xp na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
181449 (1119) šernk
»

Program za nastavitev zaslona (svetilnost,...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71033 (897) Realman
»

Sony VAIO PCG-FR315M Gonilniki

Oddelek: Strojna oprema
101335 (1209) Andrejcek

Več podobnih tem