» »

Program za nastavitev zaslona (svetilnost,...)

Program za nastavitev zaslona (svetilnost,...)

Ursus ::

Ker moj prenosnik Sony nima te opcije me zanima ali obstaja kje kakšen program za nastavljanje zaslona, predvsem svetilnosti.

hvala

Ursus ::

??

Gwanaroth ::

Če nimaš ravno 10 let starega prenosnika, potem skoraj zagotovo ima možnost spreminjanja svetilnosti.Preglej malo dodatne tipke na prenosniku. Recimo na mojem HPju višam s Fn + F10, nižam s Fn+F9.
Lights often keep secret hypnosis..

Realman ::

Sony ima te funkcijske tipke 100%, problem je samo da brez driverjev od Sonya, zal ne delujejo.Potegni si dol driverje, iz Sonyeve strani, za FN tipke.Ce jih slucajno ni na njihovi strani, odvisno od modela prenosnika, se tudi lahko zgodi.Potem upam, da se imas recovery cd-dvd, kateri je priloozen vsakemu sony-prenosniku.Tam gor so 100% ti driverji, samo malo tezko jih je najti.

Ursus ::

Prenosnik je star pol leta, ker pa je imel original italijanske windowse sem ga formatiral. Na Sony-jevi strani ne najdem nič uporabnega.

Še imam backup original nastavitev ja, samo tam nisem nikakor našel te zadeve.

lp

Realman ::

Moras imeti recovery dvd, tam gor je ponavadi v enem file, vse zapakirano.Velik je lahko tudi do 1gb.Problem je, da rabis poseben program za odpakirat ta file, ker sony pac uporablja nekaj, kar nihce drug ne.Zal se se spomnim vec koncnice tega file, in tudi ne imena programa za razpakiranje.Vzmemi si cas pa prelistaj malo forum na soy support, tam vem da sem jaz to nasel...

Ursus ::

"soy support"-si mislil na Sony support? Na kakšen konkretno?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ursus ()

Realman ::

sony support ja,mi vedno zmanjka kaksna crka...
Vendar rabis serijsko od prenosnika, da lahko dol vleces driverje,je pac Sony.Drugace pa poisci na tem forumu:
Club Vaio

oz. tukaj z serijsko:

Support


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP 6710b ne pokaže slike po stand by-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
452311 (1375) zuz3k
»

Toshiba Satellite L500-13T, ima kdo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10312142 (5008) lopov
»

Kateri Sony Vaio prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
214999 (3199) Jinto
»

Izbira zanesljivega prenosnega računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
363056 (1864) Rešpetlin
»

Sony VAIO PCG-FR315M Gonilniki

Oddelek: Strojna oprema
101340 (1214) Andrejcek

Več podobnih tem