» »

zvočniki za prenosnika

zvočniki za prenosnika

NemecRok ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima na kakšen način bi lahko dobiv iz prenosnika najbolj kakovosten zvok, glede na to da imam v njem intergirarano zvočno kartico...ali se zvok sploh da kako izboljšati? in če se da KAKO?

...Namreč u katkem nameravam kupit ene mal bolše zvočnike 2.1, ki bi jih uporabljal na prenosniku...vendar sem tu sedaj malo skeptičen, če mi bo njihova kvaliteta sploh kaj koristila, glede na to da imam intergrirano zvočno?

Katere zvočnike predlagate da kupim?....ali se mi sploh spllača kupit bolj kakovostne zvočnike, glede na to dda je interg. zvočna???-...ali mogoč tu obstaja kakšna rešitev?

Že v naprej se vam najlepše zahvaljujem za vaše odgovore,

Lep pozdrav!

Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

Ted ::

Najprej kupi PCMCIA zvočno, recimo creative audigy 2, nanjo pa lahko priklopiš karkoli. V nasprotnem primeru pa vzami kakšen 2.1 sistem.
Mah...

NemecRok ::

aha....no za to kartico pa nism vedu da obstaja...Ted hvala k si mi povedu za to.

Zdej me pa še ena stvar zanima pri tem....naprimer da jst kupim to PCMCIA zvočno kartico ali pa zunanjo...ali lahko potem to kartico povežem z domačim kinom ouiroma z dvd predvajalnikom, da bi na zvočnikih od domačega kina poslušu glasbo z kompa?...je to sploh izvedljivo ali ne?

Lp,

Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

Fatboyslim ::

Itak

NemecRok ::

No supr...po tem takem se bom potem vrjetno odloču, da bom nabavu PCMCIA zvočno kartico ali zunanjo (za prenosnika) ter domači kino, ki ga bom tako povezal s to kartico ter TV-jem!

Zdej me pa zanima, če mi lahko nekdo malo opiše kako zgleda ta povezave, kr sam si ravno ne predstavlam...ali pa če mi nekdo pošlje kakšen link kjer je o tej povezavi kaj napisanega
Toshiba Satellite Pro A300-1NT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5715906 (12040) 2f4u
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626877 (14133) psytoma
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310541 (9816) T-Majo
»

zvočniki 5.1 na prenosnik

Oddelek: Zvok in slika
71902 (1828) Heksan
»

Nakup zvočnikov 2.0 oz. 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
131757 (1428) ;-)

Več podobnih tem