» »

PCIMCIA LAN CARD

PCIMCIA LAN CARD

Ethical ::

Zdravo!

Imam en problem. Imam PCIMCIA LAN kartico Belkin Cardbus. Windowsi 2000 mi jo nočjo prepoznat. Naložu sm najnovejše gonilnike pa še kr noče:\ . Namreč ko dodam strojno opremo(Control panel>add/remove HW), lepo izberem "network adapter", instaliram driverje iz FDDja, Windows driver assinging, in potem mi lepo napise da je zakljucu z instalacijo te strojne opreme in pojavi se dodatno okno v katerem piše, da je treba restartart racunalnik. Ok, restart. Grem pod System, device manager, in je pod mojo mrežno en rumen znak v njem pa črn klicaj...anyway, ko grem v "properties za to mrežno Belkin,..." mi napiše v prvem jezičku "try troblleshot.." nekej v tem smilsu, in nato je zravn gumb za troblleshot(tm not ne piše nc pametnga)...karkokoli že, lučka LINK/ACT, bi morala takoj pri prižganem računalniku svetiti, vendar je mrtva, mislm da nima napajanja. Gonilniki so pravlni. Ta kartica je 32-bitna. :\

Vprašanje: Ali morata biti PCIMCIA vmesnik in PCIMCIA LAN kartica kompatibilna? A ma kj veze 32-bit, 16-bit? A mislsite da ce bi instaleru 16bitno bi delal?:\

...če bo kdo vedu, hvala za pomoč in sodelovanje.:\

Lp, ethical :\
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo B580 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61188 (1023) taz
»

windows 7 - no internet access

Oddelek: Operacijski sistemi
293684 (2404) xxxgeekxxx
»

strele in izklapljanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636930 (5113) klemenSLO
»

Belikn Wireless G Router

Oddelek: Strojna oprema
153197 (3037) MitkoVIP
»

Omrežni kabel je izključen

Oddelek: Omrežja in internet
282249 (1799) SodjaR

Več podobnih tem