» »

Odprtakoda.net nekdanja odprtakoda.com

Odprtakoda.net nekdanja odprtakoda.com

duh123 ::

Pozdravljeni. Nekdanja odprtakoda.com se je znova vrnila med nas. Tokrat imamo spremenjeno domeno toda vse stvari so bile shranjene tako, da ni panike za novo registracijo. Ostali so tudi članki in objave na forumu. Vse lepo ponovno vabimo k obisku www.odprtakoda.net

lp odprtakoda.net

Tarok je zakon...
  • spremenil: duh123 ()

Kami ::

Že tretja tema o tem?

duh123 ::

Če bi prebral in preveril link bi videl, da nismo ista stran kot odprtakoda.org!
Tarok je zakon...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: duh123 ()

arjan_t ::

Tisto prej je bila odprtakoda.org ;)

EDIT: Je že duh napisal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

kihc ::

A gremo nardit še *.si ? :\
x

duh123 ::

No, ker vidim, da vsi nas napadate bom napisal takole. Nekaj časa nazaj je obstajala odprtakoda.com ki je potem čudežno izginila nato sem jaz dobil v roke njeno bazo in vse toda, ker domene ni nihče plačal so jo kupili neki tujci. In zato smo bili primorani kupiti .net domeno! Stran Slovenski Odprtokodni Portal se nahaja izključno na naslovu:
http://www.odprtakoda.net/
Vsi ostali naslovi so ponaredki / kopije.
Tarok je zakon...

Gwanaroth ::

In kaj lahko ponudite občinstvu, poleg treh slik starih kišt in par že zastarelih člankov, ki sploh niso tako splošni, kot opisujejo ?

In kaj dela Photoshop na odprtokodnem portalu mi tudi ni jasno...

Podpiram takšne portale, ampak naj bodo konkretni in uporabni, ne pa neko skropucalo ki ne nudi ničesar..
Lights often keep secret hypnosis..

duh123 ::

Ta portal se bo počasi obnovil iz starega v novega ne vem a si ti zmožen v parih dneh narediti za kar je ta portal potreboval 2 leti pa še malo.
Tarok je zakon...

Poldi112 ::

To je pa res nekaj čisto drugega kot tisti ponaredki. Evo ene novice s prve strani za tiste, ki se jim ne da klikniti:

No, da nekaj razjasnimo uporabniško ime: andrej je bilo preimenovano v drekec toda naše osebje saj po zdajšnjih zagotovilih nima prstov vmes. To novico objavljam zato, ker me je že kar nekaj ljudi vprašalo zakaj smo menjali njegovo uporabniško in še 1-krat poudarjam, da nismo imeli nič pri tem!
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

BluPhenix ::

Upam, da se boste s takim spam reklamiranjem počasi ustavili. Če nekdo objavi povezavo do svoje strani, ni potem treba takoj objavljati povezave do vaše strani z identično tematiko, ker to ne pelje nikamor.

Naj ostane, da lahko ljudje kaj pokomentirajo. Ko pa se vam bo naslednjič zahotelo po reklami, se javite ekipo slo-techa.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

duh123 ::

Poldi112 ene 10 ljudi me je spraševalo zakaj smo spremenili andreju nick zato sem se odločil, da to pač razložim, da ne bodo skos eno in isto spraševali!

BluPhenix se opravičujem za reklamo ne bomo več spamali tu. Drugače pa kot sem že prej omenil je bila ta stran veliko pred drugo identično stranjo!
Tarok je zakon...

R33D3M33R ::

Zanimivo. Najbolj žalostno je, da si v naši preljubi Sloveniji vsak želi izstopati in namesto, da bi tisti, ki imajo v interesu imeti portal o neki tematiki stopili skupaj, naredi vsak svojega. Tako namesto enega odličnega, dobiš enega kar dobrega in druge zanič portale.
Zakaj ne povabite urednike drugih portalov/kopij k sodelovanju? Ste jih mogoče že zavrnili pa se maščujejo v obliki svojega portala? :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

duh123 ::

Ne nič jih nismo zavrnili niti povabili, ker močno dvomimo v združitev! Bom pa poizkusil.
Tarok je zakon...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektronski računi 01.01.2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6119206 (11711) prtenjam
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38058974 (21873) ttommy
»

Linux sendmail - Problem !!!??

Oddelek: Omrežja in internet
151887 (1648) n0name
»

[LINUX] Pošiljanje maila

Oddelek: Operacijski sistemi
91971 (1848) 'FireSTORM'
»

nov portal

Oddelek: Izdelava spletišč
91290 (895) BluPhenix

Več podobnih tem