» »

nov portal

nov portal

ohrovt ::

Lep pozdrav!

S skupnimi močmi vam prinašamo nov slovenski portal o odprti kodi, www.odprtakoda.org .

Obiščite nas, ne bo vam žal, odprta koda malo drugače!

sverde21 ::

Upam da bo stran zalaufala in se obdržala, ker odprtakoda.com je iz neznanega razloga kar naenkrat zginla nekam.

Pa btw LOL @:
Stran je optimizirana za delovanje v programih Firefox, Opera; stran NI optimizirana za delovanje v Internet Explorerju in NIKOLI ne bo
<?php echo `w`; ?>

R33D3M33R ::

Zanimivo. Bom spremljal malo kako se portal razvija. Pa tako mimogrede čimprej odstranite tisto vrstico, ki jo je prilepil sverde21, preden jo kdo vidi.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

AndrejS ::

Stran je optimizirana za delovanje v programih Firefox, Opera; stran NI optimizirana za delovanje v Internet Explorerju in NIKOLI ne bo

Lamerji... niti za FF ni optimizirana, če malo zmanjšaš okno po horizontali ...

bluefish ::

še nekaj vsebine bi bilo dobro dodati. Kakšni članki bi bili koristni. Prav tako tudi vodiči,...

Karlos ::

V Glavnem menuju mate povezavo na hudo stran huda stran lol
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Atos ::

velik lol :) recimo:

Za webdisign in obdelavo slik uporabljam Word 97, včasih pa moram kaj narediti tudi v Slikarju, saj napredni dizajni potrebujejo napredne slike.

Cenik(legenda: 1 MB=100 Bajtov, za nepoznavalce)

Matevžev paket Charizard (cena: 3499 na mesec ali ekvivalentna vrednost v Pokemon kartah):
- webhoasting 100 MB, podpora naprednim programskim jezikom kot je XHTML in HTML, podpira tudi slike.
-Na server se prenašajo datoteke tako, da mi ti pošlješ CD ali diskete z tvojo stranjo in jih jaz skopiram na moj disk.


sej vem da je offtopic samo se nisem mogel upreti :D

BluPhenix ::

No in tukaj bo dovolj s komentiranjem matevževe strani. Resno.

Ostali prispevki se pa seveda lahko nadaljujejo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Ne vem, kaj imate proti Matevžku, jaz sem v sedmem razredu prvič videl napredni PC računalnik (286 in 386-ke). OK, Commodorja sem poznal, ker ga je imel sosed. Ampak to, da bi, kot 12-13 letnik sestavil spletno stran... oh, takrat tega še ni blo, oz. zelo redko. BBS-i so bili bolj popularni (za tiste, ki so to poznali).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BluPhenix ::

Rekel sem dovolj, v kolikor se ne boste ustavili na to temo, boste pač brali rdeče, cel prispevek, tudi če bo povedal kaj pametnega.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri HDD ?

Oddelek: Kaj kupiti
181941 (1728) Anney
»

Internet Explorer 9 padel v Pwn2Own

Oddelek: Novice / Varnost
4912999 (10029) Mesar
»

Windows 7 za petami Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6210048 (7010) Utk
»

Tvojastran.net V2

Oddelek: Izdelava spletišč
81122 (723) Looooooka
»

Brskalnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
726386 (5126) nere

Več podobnih tem