» »

Epson stylus cx3650

Epson stylus cx3650

lama kunda ::

gre za printer + scaner, vse v enem, ločene kartuše za vsako barvo posebej in seveda na vsaki kartuši še čip, za vsak slučaj. skratka blazno pametna mašinca, ki se je odločila, da ne dela več po približno dveh letih. ker sem večinoma printala samo s črno kartušo, se je glava zasušila in barv ni več pluvalo ven. čeprav so v kartušah še barve, je pametna naprava ocenila, da bi se že morale spraznit in me pozvala, naj kupim nove. kartuše sem dala resetirat, da zdaj spet kaže, da so polne, glavo sčistit, pa še vedno nič. printa prazne papirje, zdaj tudi črna ne dela več. ima kdo kako čudežno rešitev?

Karaya 52 ::

Tudi če daš "clean head" ti nič ne printa? Moralo bi vsaj črno, če praviš da maš druge zasušene. Ta epsonov softare je res butast, drgač lahk izklopiš ta monitoring barv, ki je res primeren samo za blondinke in za nategovanje folka.

Jackal ::

Če je res ultra zasušen in ne pomaga čiščenje glav je edina možnost, da vzameš celo glavo (ne samo kartuš, amapk tudi šobe) in šobe za nekaj časa namočiš v kakšno blažjo alkoholno raztopino. Če to ne pomaga, te pa reši samo še nova glava (ki je v večini primerov dražja kot cel nov tiskalnik).
Walking the way is something completely different than imagining the way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
735154371 (1384) kika55
»

Kako očistiti tiskalnik, glavo, kartušo..

Oddelek: Strojna oprema
2213671 (7738) mulc007
»

inkjet printer ne sprinta nič

Oddelek: Pomoč in nasveti
182309 (1388) Yohan del Sud
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392750 (2133) Brane2
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433881 (3305) TheJack

Več podobnih tem