» »

Hlajenje x1600PRO

Hlajenje x1600PRO

mkonci ::

Imam Gigabyte radeon X1600Pro, a se da mogoče na tej grafiki videt temperatura?
Ker mi računalnik med igranjem enostavno pokaže črno sliko. Naložu sem Speed fan in tm mi kaže naslednje temp.
system / 28°C
CPU / 26°C
AUX / 125°C Kaj naj bi ta temperatura sploh bila?????
HDD / 35°C

mkonci ::

A obstaja kak drug program, ki bi mi javil, če je na grafiki prevelika temperatura?

AndrewSmith ::

ati tool
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

mkonci ::

Zagnal sem Atitool pa ne kaže temperature, tam kejr je temperatura je sivo.

Še vedno ne vem kaj naj bi meril tisti Aux da je takoj ko vklopim rač 125°C.

Sem pa rešil problem, kar se tiče ugaševanja oz. zmrzovanja računalnika med igrami. Kriv je bil ATI Catylist driver zdaj imam Omega driver in dela vse ok. Tudi 3DMark 05 sem preizkusil in rezultat je 4772 točk. Je to ok za tako grafo? (ni navita)!

CSSSS ::

Yo matej.

Za to grafo je toliko tock kot si dobil ok. Temperaturo ti bo najbolje pokazal MBM 5, ali pa potegni dol EVEREST ultimate edition, kateri ti tudi tocno izpise temperaturo. AUX je pa temperatura ekrana.

Drugace imas pa zelo lepo uhlajen cpu. Jaz imam navitega na 4,2 ghz, brez visanja voltaze pa Zalmana 120mm AlCu gor in mam 50-70 stopinj.
erman

Shifty ::

Jst mam to grafo pa so bile temperature z stock kulerje okol 55*C, brez kaksrnikh koli problemov, zdej mam pa vodno pa je 30*C max. Drgac pa probi mal potipat kuler pa bos takoj vidu kaksnje so temperature:D
AMD X3 720 Black@3200
Sapphire 790GX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Shifty ()

mkonci ::

CSSSS: Hvala bom potegnu dol everest, ker ga imam že zdaj sam ne te verzije. In hvala ker si mi razjasnu kaj je AUX, matr sem se ustrašu da se mi grefa tolk greje :D

Lp, Matej

jest10 ::

Dej no, da mu ne bi verjel, ker nima pojma. Temperatura ekrana:D :D

Tista tvoja AUX temperatura je le zmazek programa za merjenje temperatur, ki "meri" na senzorju, ki ga ni.
Preprosto ignoriraj zadevo

NiMH ::

Umm...Še moj predlog (ki bo zvenel malo butasto)

Odpri kišto, zalaufaj mašino in tisto ko se ti bo segrelo(upam vsaj da se občuti) na tako temperaturo boš pač vedel kaj je :D

Prosim brez komentarjev :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

CSSSS ::

Sem mel en program, na katerem mi je kazalo AUX temperaturo, pa zravn slicica od ekrana. Dobr ce se motm, sem se pac zmotu me sam poprav, ne me pa jebat da nimam pojma, pac mogoce je aux tut power suplaj? Pac povedu sm tist kar sm vidu, ce ti kej ne pase pa ni moj problem. Drgac sm mislu da ste na slo tech kj bol "full brains" pa ste se vecji Rji kokr na kakm drugm forumu. (ni mislen za use) zdj me pa lepo prkajli otrocek, cu.

Pizda en predlog dam, pa se ze usi pizdite, komu na cast no. Lepo me poprav, itak me boli kurac za take ljudi, ce ne mora neki zlepa popravt cloveka.
erman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CSSSS ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visoke temperature (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
645334 (4385) David2
»

power/aux

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91131 (688) bow11
»

Speedfan in čudne temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
112087 (1943) kronik
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728792 (6191) Vuli
»

Navijanje E6750...

Oddelek: Navijanje
422979 (2075) Svizec69

Več podobnih tem