» »

power/aux

power/aux

roba87 ::

zakaj mi kaže v sisoft sandri power/aux 70°C ??? kaj je to sploh ! rabim kakšno dodatno hlajenje?

cpu amd 64 3000 (939)
gigabyte nForce4
napajalnik chiftec 360w
....

Lolo ::

Meni tud v speedfanu kaže Aux,pa gre gor pa dol,tud do 60.Pa tud ne vem kaj je to.

dxx ::

Ne obremenjujte se preveč, tudi men marsikaj kaže Aux, ampak so vse komponente na dotik čist hladne tko da ne zaupat tem senzorjem, še zmer je poleg notranjih diod najboljš roka:D

bond007 ::

Aux naj bi bila temperatura napajalca..

Lolo ::

Roka is the answer:D ,mi kaže Aux 40,pa dam zadaj pri ventu roko,pa ne piha ven tolk vroč zrak, ne pravim da sem človeški termometer,ampak če bi ven pihal zrak z 40 stopinj,bi pa menda blo malo bol vroče:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lolo ()

roba87 ::

bond 007 v napajlniku mam 2 ventilatorja + 120mm polek njega +2×92mm ob strani.... tak da je mrzlo noter vse....

bond007 ::

pol ti pač narobe kaže... ker AUX definitivno je temperatura napajalca ;)

5er--> ::

in kaj če je AUX temperatura napajalnega dela matične plošče?

timicc ::

Kot je reku dxx, pr men je tud temperatura od napajalca (power/aux temperature) 80-90°C, na dotik pa je čist hladen. Tako da se ne preveč zanašat na senzorje. Kr ubistvu so senzonji pri motorčku od ventilatorja, in motorček se večkrat segreje, tako da ubistvu senzor meri temperaturo motorčka, ne pa zraka, ki je v napajalcu. Js mislmda je zelo slab dizajn. Upm da sm kaj pomagu.

LP

bow11 ::

Datum poglej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mene zanima kaj pomeni power/aux temperatura

Oddelek: Pomoč in nasveti
51557 (1244) huek111
»

Pregrevanje Napajalnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141143 (913) _Dejan_
»

Power / Aux Temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141473 (1243) Silence-r
»

kje se nahaja senzor ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8851 (749) sidney
»

cudno obnasanje temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
7816 (711) AngelOfDeath

Več podobnih tem