» »

Nadaljevanje teme o novi moderatorki

Nadaljevanje teme o novi moderatorki

SaXsIm ::

klik
Vse lepo in prav. Zakaj ste zaklenili temo? Če že uporabniki ne moremo vplivati pri izbiri moderatorja, bi nam lahko pustili, da vsaj povemo svoje mnenje. Tudi sam sem mnenja, da Looney ne prispeva toliko dobrega k skupnosti, kljub preko 3000 prispevkom. Teme, ki jih opazim (vglavnem berem teme zadnih 24h) vsebujejo ali njeno potrditev, da je tema smešna ali pa zgražanje.
Po drugi strani sem vesel, da imamo moderatorko, vendar... To ni to. Veliko bolj mi je všeč Nejc Pintar kot moderator, pa Matek kot pisun...
SaXsIm

Nejc Pintar ::

Sam osebno sem odstopil z moderatorskega mesta, ker potem ni časa da kaj prebereš, pa še vse manj sem na računalniku.;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

OmegaBlue ::

V kolikor te moti njeno delo se lahko pritožiš v pritožbah, svoje nelagodje in _tehtne_ razloge lahko izraziš osebju po zasebnih sporočilih, nikakor pa ne mislimo imeti razprave o primernosti moderatorja v javnosti. V primeru, da njeno delo postane neprimerno se bo zadeva lepo uredila po postopkih, ki so do sedaj že dobro uveljavljeni in funkcionirajo.


Lep dan še naprej.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francosko policijo moti spletna stran, ki objavlja posnetke policijskega nasilja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6511628 (7264) MrStein
»

Kam z 3 letnim programom

Oddelek: Šola
71503 (1006) tomko030
»

pretvornik za MAC monitorje na PC

Oddelek: Strojna oprema
172443 (2187) PrimozR
»

Pomanjkanje novic na S-T

Oddelek: Slo-Tech
462278 (1558) Nejc Pintar
»

Obrekovanje v sluzbi -- resitev?

Oddelek: Loža
181976 (1501) Brane2

Več podobnih tem