» »

ne pusti brisati direktorija

ne pusti brisati direktorija

Simeroni ::

kupil sem rabljen prenosni disk...kjer so bili instalirani WinXP...diska nisem sformatiral...priključil sem ga na USB kot K:...sedaj pa mi ne pusti brisati direktorija prejšnjega administratorja...na C:\Documents and Setting\XVON...

kako...s čim pobrisati, brez da formatiram?

pajanko ::

Kaj če poskusiš spremenit pravice za upravljanje z diskom?

Desni klik na disk, zavihek varnost in v spodnjem okvirčku nastavi pravice.

Simeroni ::

ne ponudi Security, samo Sharing

slowie ::

Kateri datotečni sistem pa uporablja ta rabljeni disk? FAT32 ali NTFS? Če so bili na njem inštalirani WINXP, potem je verjetno uporabljen sistem NTFS. V tem sistemu skoraj gotovo mora obstajati jeziček security, ko "desnoklikneš "na "lastnosti" oziroma "properties", razen če ni ta možnost onemogočena. Klikni recimo "my computer", potem pojdi v TOOLS--->FOLDER OPTIONS---->zavihek VIEW, in čisto spodaj odstrani kljukico pri opciji "simple file sharing".

S tem dobiš na razpolago pri lastnostih map tudi zavihek security, kjer spreminjaš pravice uporabnikom.

Recimo.

Če pa je disk na FAT32, potem pa res ne vem, kako bi dobil te podatke... hm.... razmišljam.... :)
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

slowie ::

Kaj pa, če bi v windowsih ustvaril nov user, z istim imenom, kot je tisti na starem disku v my documents? :\
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

aljazh ::

Zakaj pa ne bi enostavno formatiral?

jan01 ::

naredi kar je slowie napisa(izklopni simple file sharing)l, potem pa samo greš pod securty->advance->owner in daš pač sebe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj Kako S čim

Oddelek: Pomoč in nasveti
7950 (874) Oven-2k
»

Zaščita map in datotek v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
62024 (1926) iskra
»

mrežna povezava!

Oddelek: Omrežja in internet
132995 (2652) ToniT
»

Zaklep map.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81770 (1589) Nevron
»

Win XP kako do FAT particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
101247 (1126) ToniT

Več podobnih tem